Kokią informaciją apie Jus skleidžia mėgiama drabužių spalva

Ne vienas tyrimas įrodė, kad kiekviena spalva – lyg elektromagnetinė banga, kuri savyje turi tam tikros energijos.

Psichologai sako, kad žmogus, rinkdamasis vieną ar kitą spalvą, demonstruoja savo asmenybės savybes. Astrologai gi mano, kad spalvos pasirinkimą lemia planetos, o tai jau apsprendžia ir žmogaus elgesį. Taigi, sužinokite, ką reiškia spalvos ir kaip jos veikia žmogaus nuotaiką bei elgesį.


Juoda spalvaShutterstock nuotr.Gamtoje nėra švarios juodos spalvos, nes ji gaunama sumaišius visas spektro spalvas. Psichologai mano, kad juoda drabužių spalva išryškina tokias savybes kaip sąmoningumas, protestas, permainų troškimas. Ne veltui juoda yra transformacijų spalva – ji siekia išstumti kitas spalvas kaip nereikalingas.


Jau 100 metų žurnalas MOTERIS – Tavo įkvėpimo šaltinis. Kaip keitėsi žurnalų viršelių „veidas“, sužinokite ČIA.


Astrologai juodą spalvą priskiria Skorpionui ir apdovanoja jį Plutono (seksualumo ir rizikos) savybėmis. Jei savo įvaizdžiui išreikšti renkatės juodą spalvą, tai be išvardintų savybių jūs paryškinate ir savo moteriškumą, nes Skorpionas laikomas moteriškos energijos ženklu.


Balta spalvaShutterstock nuotr.Ji sukuria erdvės didinimo iliuziją. Psichologijoje tai reiškia laisvę, visų problemų sprendimą. Balta – tai ir gerumas, artumas, moteriškumas. Ne veltui daugelyje šalių vestuvinės suknelės – baltos.


Astrologijoje tai – Mėnulis ir Zodiako ženklas Vėžys, atsakingas už moteriškumą, motinystės pradžią. Balti atspalviai išryškina tokias savybes kaip idealizmo troškimas, svajingumas ir meilė komfortui.


Žalia spalvaShutterstock nuotr.Psichologų teigimu, bet kuris šios spalvos atspalvis skatina žmones valdyti ir suteikia atkaklumo bei užsispyrimo. Žaliai apsirengę žmonės sutinkami kaip fizinės bei psichinės sveikatos pavyzdžiai, be to, atrodo jauniau. Sako, ne veltui, nes astrologiniu požiūriu Merkurijus ir Dvyniai valdo žalią spalvą, o jie įkūnija intelektą, jaunystę, greitą tempą ir gebėjimą įtikinti. Žalia spalva apdovanoja žmones komercinėmis savybėmis ir padeda sudarant sutartis.


Jei žalia spalva artimesnė militaristinei, tada ją valdo Jautis ir Veneros planeta. Toks atspalvis suteikia žmonėms energijos pasiekti tai, ko nori, ir gebėjimą uždirbti. Energetiškai žalia yra vyriško prado spalva.


Raudona spalvaShutterstock nuotr.Šios spalvos drabužiai kelia kraujospūdį, dažnina pulsą ir kvėpavimą. Ji atspindi gyvenimo jėgą ir pasirengimą veikti. Tie, kurie renkasi raudoną spalvą, yra lyderiai ir moka prisiimti atsakomybę. Aplinkiniams jie atrodo stipresni nei yra iš tikrųjų.


Astrologijoje raudona – Planetos Marso ir Avino zodiako ženklo spalva. O jie lemia žmogaus valią. Raudona priskiriama vyriškam pradui, todėl moterys, kurios renkasi tokius atspalvius, išoriškai pabrėžia vyriškus charakterio bruožus.


Rausva spalvaShutterstock nuotr.Tai baltos ir raudonos spalvų mišinys, tad turi abiejų spalvų savybių. Baltos švara ir išmintis kartu su raudonos užsispyrimu. Psichologų vertinimu, rausva skleidžia romantiką, kūrybiškumą, slopina nervingumą, apatiją. Rausvai apsirengusieji atrodo ramesni, nei yra iš tikrųjų.


Astrologijoje už rausvą atsako Venera ir Svarstyklės. Visi rausvos atspalviai apdovanoja žmones kūrybinėmis savybėmis, estetiniais įgūdžiais. Manoma, kad labiau tai yra moteriškos energijos spalva, tačiau jei raudono pigmento yra daugiau, ji tampa vyriška.


Geltona spalvaShutterstock nuotr.Ši spalva žmoguje išryškina tokias savybes kaip optimizmas, noras kitiems rodyti kelią, vidinė ramybė. Aplinkiniams ši spalva sukelia džiaugsmo, laisvės, nerūpestingumo jausmą.


Astrologijoje už šią spalvą atsako Jupiteris ir Šaulys. Planeta Jupiteris įkūnija gerovę, dvasingumą, išmintį, globoja vaikus. Manoma, kad geltona spalva suteikia žmonėms energijos save realizuoti, o taip pat padeda siekiant statuso, valdžios. Geltoni atspalviai atspindi vyrišką energiją.


Pilka spalvaShutterstock nuotr.Psichologai rekomenduoja rinktis šią spalvą, kai nenorite pasiduoti kitų įtakai ar norite, kad Jus lydėtų sėkmė egzamino, pokalbio metu. Energetiškai pilka spalva laikoma pati neutraliausia ir žmonėms nesukelia jokių emocijų.


Astrologijoje už pilką atsakinga Ketu planeta, kuri žmones apdovanoja gera intuicija, padeda likti nepastebimiems. Tie, kurie mėgsta rengtis pilkai, pasižymi kruopščiu darbu, subtilumu.


Mėlyna spalvaShutterstock nuotr.Psichologai mano, kad mėlyna demonstruoja griežtumą, discipliną ir žmogaus atsakingumą. Tokie žmonės yra ramūs ir pasitikintys savimi.


Astrologijoje už mėlyną atsako Saturnas ir Ožiaragis. Darbe ši spalva rodo ramybę, polinkį į darboholizmą, kuri būdinga ir šio Zodiako ženklo atstovams. Mėgstantieji šią spalvą priima gerai apgalvotus sprendimus, siekia kokybiško rezultato, pasižymi mąstymo gilumu. Energetiškai mėlyna – moteriško prado spalva.


Violetinė spalvaShutterstock nuotr.Psichologų teigimu, violetinė – priešybių lydinys, mat sukurta iš raudonos (impulsyvaus užkariautojo) ir mėlynos (gilaus mąstytojo). Kalbant apie aprangą violetinė spalva spinduliuoja jausmingumą, tikėjimą stebuklais, taip pat erotiką ir maksimalizmą. Manoma, kad logotipuose esanti violetinė spalva labiausiai tinka moteriškų ir vaikiškų prekių ženklams, nes sukuria magijos ir visų norų išpildymo iliuziją.


Astrologijoje violetinę valdo ekscentriškasis Uranas ir Vandenis. Jie šia spalva apsirengusįjį apdovanoja originalumu, demokratiškumu, nestandartiniu mąstymu, o taip pat polinkiu į avantiūras ir netikėtas permainas. Energetiškai violetinė yra ir vyriško, ir moteriško pradų spalva.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis