Numerologija: visa tiesa apie skaičių 2020

(2)

Susipažinkite su metų prognoze.

Pirmiausia, tai gražus skaičius. Galima spėti, kad vestuvių šiais metais tikrai bus daug – juk smagu pasinaudoti tokia harmoninga data. Skaičiai-dvyniai, pavyzdinė simetrija – taip sakoma apie šių metų skaičių. O ką apie jį ir naujo dešimtmečio pradžią sako numerologai?


Numerologijoje kiekvienas skaičius nuo 1 iki 9 turi reikšmę. Todėl, siekiant sužinoti prognozę, pradžiai reikia gauti metų skaičių, tai yra, sudėti metus sudarančius skaičius. 2 + 0 + 2 + 0 = 4. Turime skaičių „4“.


Garsi amerikiečių numerologė ir ezoterikė Marie Shannon savo tinklapyje ketvertą apibūdina taip: „Tai stabilių metų su jaukia namų atmosfera požymis. Tai apmąstymų laikas po ryžtingo augimo, kuris paprastai vyksta esant trejetui (2019 metai). Norint pasinaudoti šia energija, susikoncentruokite į savo santykių kūrimą ir karjeros vystymą. Tam reikalingus pamatus jau sukūrėte“.


Tačiau tai dar ne viskas. Ne tik ketvertas apibūdina 2020 metus. Šis laikas turi dar vieną matą. Atmetus nulius skaičių galima vertinti kaip „22“. Numerologijoje yra trys svarbūs skaičiai: 11, 22 ir 33. Jei tikėtume numerologais, jie yra „ypatingai stipriai pakrauti“.


22 laikomas skaičiumi-statytoju, kuris simbolizuoja dideles idėjas, globalius planus, idealizmą, lyderystę ir tikėjimą savimi.


Taigi, pasak numerologų, dabar pats laikas susikoncentruoti į savo tikslus ir jų siekti. Kitaip tariant, 2020-ieji – idealus metas svajones paversti realybe!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis