Antradienio horoskopas: Avinams pavyks rizikingas žingsnis, Žuvis džiugins meilė

Gruodžio dešimtoji, antradienis – 344-oji metų diena (antroji 50-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 21 diena.

Gruodžio 10-oji – Tarptautinė žmogaus teisių diena. Nobelio diena.

1948 metų gruodžio 10 dieną Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja priėmė Visuotinę žmogaus teisių deklaraciją. Nuo to laiko ji tapo plačiausiai pasaulyje priimtu tarptautiniu teisių aktu.

Kol žmogaus teisės bus pažeidžiamos, pasaulio bendruomenė negali būti tikra, kad kitos teisės - ekonominės, religinės ar socialinės – taip pat nebus pažeidžiamos. Kova už žmogaus teises tebelieka svarbiausiu visos žmonijos uždaviniu.

Kasmet Švedijoje, Stokholme, už žymiausius mokslo pasiekimus teikiamos Nobelio premijos. Privatų Nobelio fondą įkūrė žymus mokslininkas Alfredas Nobelis. 1896 metų gruodžio 10 d. mokslininkas mirė, palikęs testamentą, kaip turi būti skirstomos jo lėšos. Jis nurodė kasmet įsteigti penkias Nobelio premijas: po vieną už fizikos, chemijos, literatūros, medicinos ir taikos srities pasiekimus. Nobelio premijas skiria atskiros institucijos, kurias fondas tik kontroliuoja.


Savo vardadienius šiandien švenčia Eidas, Eidė, Eidginta, Eidgintas, Eidimtas, Eidimtė, Eidinta, Eidintas, Ilma, Lora, Loreta, Rimas, Žydrė.

*************

Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 08.29, leidžiasi 15.53. Dienos ilgumas – 07.24.

Šiandien – septintoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Šaulio ženkle.

**************

Protingos mintys:


„Daugelis gėdingai besielgiančių sako gražias kalbas“ (Demokritas).

***************


Astrologinė prognozė gruodžio 10-ajai, antradieniui


AVINAS. Gali pavykti rizikingas projektas ar investicija, tačiau tai kainuos. Svarbu kuo realiau įvertinti aplinkybes, kitų žmonių motyvus bei neprarasti budrumo prie vairo. Tačiau jei turite neįvykdytų finansinių įsipareigojimų, ramybės nesitikėkite.


JAUTIS. Remkitės tais, kurie jums yra artimi ir nesistenkite iššokti aukščiau nei jums leidžia aplinkybės. Gali iškilti nedidelių kliūčių dėl stiprėjančios konkurencijos darbo ir meilės srityse.


DVYNIAI. Šiandien giliau suvoksite subtilius kūrinius, svetimas paslaptis. Deja, stokosite iniciatyvos ką nors praktiškai nuveikti, o dėl to tikėtini nesklandumai darbe.


VĖŽYS. Norėsis bendrauti, viskuo dalintis su aplinkiniais, žavėtis ir žavėti. Galbūt ypatingus jausmus pajusite žmogui iš draugų tarpo arba su džiaugsmu pastebėsite, kad dominantis asmuo jums rodo didesnį dėmesį nei anksčiau.


LIŪTAS. Ši diena skatins aktyviai veikti, darbuotis. Nelengvai seksis įrodyti, ko esate verti. Nepadarykite lemtingos klaidos, jeigu mėginate suderinti nesuderinamus dalykus, laviruojate tarp dviejų ugnių.


MERGELĖ. Diena turėtų būti nebloga. Svarbu konkrečiai susiplanuoti laiką ir mobilizuoti savo valią, kad be didelės įtampos spėtumėte atlikti būtinus darbus. Regis, seksis veikla, reikalaujanti intelekto, išradingumo, užsienio kalbos įgūdžių.


SVARSTYKLĖS. Nusimato reikalai, susiję su bankais, paskolomis, mokesčiais. Galite pasijusti nelaimingi meilėje ar šiek tiek apvilti. Parodykite atlaidumą, dosnumą – tai bus vaistas, kuris gali išgydyti artimo žmogaus sielą.


SKORPIONAS. Lengva bus susipainioti jausmuose, be reikalo įsižeisti ar įžeisti. Derėtų išsiaiškinti mažus nesusipratimus, švelninti nuomonių skirtumus, gebėti nusileisti. Tai gali dovanoti puikią partnerystę ar net įžiebti meilės ugnį.


ŠAULYS. Galite panorėti kažko naujo dalykinėje srityje arba savo išvaizdoje, stiliuje, aplinkoje. Pasverkite galimybes, jeigu sudomino brangūs daiktai ar paslaugos sau arba kaip galimos kalėdinės dovanos, pramogos artimųjų, draugų labui.


OŽIARAGIS. Tikėtina, kad jums pavyks papildomai užsidirbti arba įtvirtinti tai, kas jau pasiekta. Kūrybinės ir meilės sėkmės neturėtų pritrūkti. Nusimato draugiškų susitikimų, pasimatymų.


VANDENIS. Diena bus nebloga, jei nepradėsite reikšti pretenzijų darbdaviui, kolegoms. Tai neišeitų į naudą. Galbūt pajusite, kad jums trūksta jaukumo namuose ir norisi jį kurti. Taip ir padarykite pasitelkę savo išradingumą.


ŽUVYS. Gali atsirasti poreikis keisti veiklos pobūdį, pradėti sportuoti, vystyti kūrybinę veiklą. Pasidžiaukite tuo, kad jus palaiko artimi žmonės, draugai, paklausykite patyrusių žmonių patarimų. Regis, džiugins meilė.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis