Savaitės horoskopas: sugebėsite suderinti net sunkiai suderinamus dalykus

Astrologinė prognozė savaitei, balandžio 9-15 dienoms.

AVINAS

Savaitės pradžioje sėkmė bus labiau tikėtina, jei būsite solidarūs ir veiksite išvien su kolektyvu. Atsisakykite savanaudiškų tikslų, nesielkite egoistiškai. Regis, sutiksite seną pažįstamą. Nuo savaitės vidurio jau norėsis intymumo, ramybės. Domins įvairios paslaptys, menas, dvasinės praktikos. Galbūt išsiaiškinsite klausimą, kuris ilgai nedavė jums ramybės. Tai, kas atrodė neįtikėtina, gali pasitvirtinti. Savaitgalį būsite emocionalūs, impulsyvūs. Lengvai gali kilti skandalai, avarijos. To išvengti padės dvasinė pusiausvyra.

JAUTIS

Šią savaitę dalykiniai rūpesčiai reikalaus nemažai dėmesio, teks imtis konkrečių veiksmų, atsiskaityti už atliktus darbus. Pasistenkite apdairiai tvarkyti dokumentus. Malonių minčių sukels meilės peripetijos. Tikėtini susitikimai su senais draugais, bendraminčiais. Savaitgalį nesinorės niekur skubėti, nieko veikti. Būsite bohemiškai nusiteikę, domins temos apie meną, madas. Svarbu visur jausti saiką, o ypač vartojant svaigalus. Lengva bus apsinuodyti, sutrikdyti medžiagų apykaitą.

DVYNIAI

Šią savaitę gana produktyviai padirbėsite srityse, susijusiose su užsieniu, švietimu, kultūra, informacija. Kiek sunkiau seksis derinti finansinius interesus, derėtis ar ką nors dalintis, skaičiuoti. Ką nors įrodyti kitiems bus nelengva. Stenkitės išnaudoti progas savo kvalifikacijai bei autoritetui kelti, raskite savyje jėgų atlikti ir užbaigti būtinus darbus. Savaitgalį neišsisuksite nuo draugų, pažįstamų, o gal ir visuomenės dėmesio. Būsite kviečiami į renginius arba patys ką nors sėkmingai organizuosite, talkinsite.

VĖŽYS

Šią savaitę būsite linkę elgtis ne visiškai pagal taisykles ar moralinius principus. Darbo reikaluose labai svarbu nepažeisti įstatymų. Būtinai atsižvelkite į artimų žmonių ir kolegų poreikius bei interesus, kitaip jūsų elgesys liks nesuprastas. Neblogai seksis ruošti publikacijas, užsiimti mokslo veikla, megzti ryšius su užsieniečiais. Savaitgalį derėtų būti kuo tolerantiškesniems ir lankstesniems. Kitaip įskaudinsite svarbų žmogų arba išprovokuosite, kad įžeistų jus. Saugokitės traumų, avarinių situacijų.

LIŪTAS

Šią savaitę suaktyvės jūsų konkurentai, priešai arba kažkuo nustebins partneris. Dėl su darbu susijusių problemų viskas atrodys sudėtingiau nei realiai yra. Stenkitės pakeisti savo požiūrį, o ne laužykite nusistovėjusius ryšius, susitarimus. Galbūt išsispręs problema, susijusi su verslu, paskola, draudimu, paveldėjimu ar kt. Solidus pažįstamas gali duoti gerą patarimą. Savaitgalį norėsis ištrūkti iš siaurų kasdienybės rėmų. Ieškosite naujų saviraiškos, laisvalaikio praleidimo galimybių. Saugokitės traumų, avarijų.

MERGELĖ

Šiuo metu jūsų darbą gali kiek sunkinti didinama atsakomybė, griežtėjantys reikalavimai ar kriterijai. Arba iš keblios situacijos reikės gelbėti kolegą, kažką taisyti ar dėl ko nors aiškintis. Jausite, kad reikėtų keisti kai kuriuos įpročius, stilių, darbo ar mitybos pobūdį. Pravartu spręsti teisines problemas, tvarkyti studijų bei partnerystės reikalus. Galite tikėtis pasiūlymų bendradarbiauti ar draugauti. Savaitgalį dėl artimo žmogaus lengvabūdiškumo ar jūsų išlaidumo gali kilti piniginių problemų.

SVARSTYKLĖS

Ši savaitė leis sėkmingai panaudoti kūrybinius gabumus, humoro jausmą. Jums labai rūpės vaikų ir mylimo žmogaus interesai, tad kaip įmanydami jiems padėsite. Turbūt gausite pakvietimą į pobūvį, pasimatymą. Jei tik panorėsite, patirsite romantiškų akimirkų. Visgi įtampą kels nemenkas darbo krūvis. Gali būti, kad dalykiniu klausimu teks bendrauti su patyrusiu specialistu. Savaitgalis žada ir meilės, ir pramogų. Tačiau išbandymą patirs jums svarbūs ryšiai. Būkite korektiški. Saugokitės ugnies, agresijos.

SKORPIONAS

Šią savaitę teks bendrauti su žmonėmis, su kuriais sunku susikalbėti. Kažko reikalaudami ar viešindami, nepersistenkite, jauskite atsakomybę. Savaitei įpusėjus ims daugėti aistros, azarto, romantiško polėkio. Galite gauti informacijos, susijusios su pajamų šaltiniu, kūrybinių projektų eiga ir perspektyvomis. Savaitgalį pasirūpinkite sveikata, mityba, asmenine higiena. Galbūt netikėtai įsigysite naminį gyvūną, arba tam, kurį turite, dėl kažkokių priežasčių teks skirti daugiau dėmesio. Saugokitės traumų.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje įprastinė veikla arba darbo paieškos pareikalaus iš jūsų energijos ir kantrybės. Tikėtina informacija, kuria sėkmingai pasinaudosite. Galbūt gausite laišką, į kurį atsakydami išspręsite opią problemą. Visgi galite kažkam neįtikti. Galbūt dėl to, kad stengsitės pasirodyti kūrybingi, žavūs, kai tuo tarpu iš jūsų tikimasi solidumo, racionalumo. Savaitgalį bus galimybių smagiai praleisti laiką, patirti nuotykių, sulaukti pripažinimo. Labiau vertinkite esamus santykius, nesileiskite užvaldomi keistų pagundų.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžia bus nerami dėl jums rodomo reiklaus dėmesio ar kai kurių neįvykdytų įpareigojimų. Netikėtai galite pasielgti kažkaip neatsakingai, siekdami sau naudos, komforto ar malonumo. Pasistenkite būti racionalūs, kalbėti konkrečiai. Nuo savaitės vidurio lengviau spręsite aktualias problemas, seksis megzti pažintis, bendrauti. Galite paveikti kito žmogaus apsisprendimą. Savaitgalį būsite labai jautrūs, stigs savitvardos. Galbūt suges kokia technika ar pasijusite kalti dėl nemalonaus įvykio.

VANDENIS

Šią savaitę sugebėsite suderinti sunkiai suderinamus dalykus. Tikėtina, kad jums pavyks prastumti kai kurias idėjas. Galite nemažai nuveikti komercijos, nekilnojamojo turto, verslo susitarimų srityse. Regis, pavyks sudaryti sutartį, kurios sąlygos buvo aptartos jau anksčiau. Savaitgalį susitiksite su seniai matytais žmonėmis. Noras išlaidauti, lepinti save ir artimuosius išties pasirodys nesvetimas. Jeigu dalyvausite pobūvyje, pramoginiame renginyje, turbūt kažkuo pasižymėsite. Saugokitės avarijų.

ŽUVYS

Šią savaitę kai kurie neįvykdyti įsipareigojimai, neužbaigti darbai, konkurencija kels įtampą. Tačiau pastangos įveikti problemas bei kontroliuoti situaciją nebus bevaisės - tikėtina, kad pasieksite savo. Labiau pasikliaukite nuojauta, darydami svarbius pasirinkimus bei meilės, draugystės, partnerystės srityje. Savaitgalį turbūt regsite planus, susijusius su uždarbiu ar naujais pirkiniais. Galite išleisti daug pinigų, norėdami padaryti įspūdį. Į šeiminius rūpesčius ir vaikų problemas nenumokite ranka. Atsargiai kelyje.

Horoskopą sudarė Sidonija Kulikauskienė

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis