8 paprasti būdai, kaip save motyvuoti kiekvieną dieną

Teisinga motyvacija – pusė kelio į sėkmę.

Deja, dažnai, sumąstę kažką nuveikti, susiduriame su sunkumais, kurie užmuša valios likučius ir sumanymas pakimba ant plauko.


Kaip save kasdien „užkurti“, kad pavyktų pasiekti išsikeltus tikslus.


* Jei sumąstėte įdomų projektą, neskubėkite apie jį pasakoti visiems. Mat jei jūsų idėjai pritars, pasąmonėje jau imsite galvoti apie sėkmę, nustoję triūsti ties pačiu reikalu. Taigi, pirma sulaukite rezultato, o tik tada dalinkitės juo su aplinkiniais.


* Būtinai sudarykite darbų, kuriuos turite atlikti per dieną, sąrašą. Jei jų per daug, išbraukite tai, ką galima atlikti kitą dieną – taip nudirbsite mažiau, tačiau išvengsite streso ir įtampos. Tiesa, nepamirškite, kad laikas – ne guminis. Tad priminkite sau, kad nereikia vaikščioti ratais ir koncentruokitės tik į tai, kas svarbu.


* Teisinga kasdienė motyvacija – tai ne tik darbas, bet ir gebėjimas pasidžiaugti nedideliais laimėjimais. Mokėkite save ir savo komandą pagirti, apdovanoti. Jei vertinsite save net už nedideles pergales, išmoksite pozityviau priimti viską, kas nutinka, o tai padės nuteikti save kitiems pasiekimams.Shutterstock nuotr.* Teisinga motyvacija ims šlubuoti, jei dirbsite be poilsio. Geras poilsis yra vienas svarbiausių raktų į sėkmę. Retas darbdavys nežino, kad būtina ne tik sukurti tinkamas sąlygas darbui, bet ir puikias sąlygas ilsėtis. Tyrimai vienareikšmiškai patvirtina: deramai pailsėję darbuotojai dirba efektyviau ir jų rezultatai yra puikūs.

Jei jaučiate, kad esate ties pervargimo riba, nebijokite pasakyti „stop“ ir kelias dienas tiesiog ilsėkitės. Sveikata – svarbiausia.


* Nelyginkite savo rezultatų su kitais. Esate individualybė, koncentruokitės į savo darbus ir Jums pavyks.


* Nebijokite pokyčių ir priimkite juos pozityviai. Nemanykite, kad tai, kas nauja gyvenime, būtinai yra sudėtinga. Žvelkite į tai pragmatiškai, t. y., vertinkite, kokią naudą tai Jums atneš.


* Būkite sąžiningi sau ir kitiems. Darykite tai, kas Jums patinka, kas teikia malonumą. Geriausia motyvacija siekiant užsibrėžtų tikslų – užsiimti mėgstama veikla, nes jai negailėsite nei aistros, nei užsidegimo.


* Na ir paskutinis patarimas teisingai motyvacijai – veikla turi teikti ne tik malonumą, bet ir užtikrintą finansinį stabilumą.


Neapsigaukite, jei pamanėte, kad šie patarimai – labai paprasti. Išbandykite juos. Ir užtikrintai eikite sėkmės keliu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis