Pirmadienio horoskopas: Vėžiams pravers optimistinis požiūris, Dvyniams reikėtų stabtelėti prieš žengiant svarbų žingsnį

(1)

Lapkričio vienuoliktoji, pirmadienis – 315-oji metų diena (pirmoji 46-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 50 dienų.

Lapkričio 11-oji – Šv. Martynas, liaudies kalendoriuje – tai paskutinė rudens šventė.

Daug kur tuo laiku seniau Lietuvoje baigdavosi bernų ir mergų samdos metas. Ši data buvo rudens atsiskaitymų, skolų, mokesčių sumokėjimo terminas. Senovėje šią dieną kaime grūdais būdavo atsiskaitoma su kalviu, malūnininku; išrenkami kaimo vyresnieji, ginčų teisėjai. Būdavo vaišinamasi specialiai šiai progai auginta ir kepta žąsimi. Iš tos žąsies krūtinkaulio žmonės būrė apie orą, - jei kaulas iš pradžių persišviečiantis, o gale tamsus, tai žiemos pradžia būsianti šalta ir gili, o pabaiga šilta ir sniego nedaug. Spėliojo ir kitaip: jei Martynas su ledu, tai Kalėdos su bradu, jei lapkričio 11 diena giedra, tai žiema bus šalta. Mergos tą dieną nieko nevalgydavo, tikėjo, kad taip naktį susapnuosiančios būsimąjį vyrą.


Savo vardadienius šiandien švenčia: Anastazija (Nastė), Dagnė, Martinjonas, Martyna, Martynas, Martys, Menas, Milvydė, Vyginta, Vygintas, Vygintė, Vygirda, Vygirdas, Vygirdė.


**************

Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 07.39, leidžiasi 16.26. Dienos ilgumas – 08.47.

Šiandien – aštuntoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Skorpiono ženkle.

***************

Protingos mintys:


„Didžiausia netektis – laiko netektis“ (Ž. de Biufonas).

***************

Astrologinė prognozė lapkričio 11-ajai, pirmadieniui


AVINAS. Verslo partneriai gali primygtinai siūlyti naujoves arba daryti jums spaudimą dėl investavimo, skolų grąžinimo ar kt. Išties verta pamąstyti, kas jūsų gyvenime nebereikalinga, nenaudinga, kam esate skolingi ar neišpildę pažadų.


JAUTIS. Emocinių audrų gali kilti dėl nuomonių ar vertybių skirtumo arba bendro nestabilumo. Tai nevirs kivirčais, jeigu kontroliuosite emocijas. Stenkitės išsaugoti stabilumą, nesielkite ekstravagantiškai.


DVYNIAI. Pravartu stabtelėti ir susimąstyti prieš žengiant svarbų žingsnį. Pasistenkite atskirti melą nuo tikrovės, saviapgaulę nuo realybės. Galbūt vargins prastesnė savijauta, pasireikš keistas silpnumas.


VĖŽYS. Šiandien stenkitės neprarasti savitvardos, optimizmo bandydami susitarti su kitais dėl jums aktualių dalykų. Nepriekabiaukite, nesijaudinkite. Matydami, kad stengiatės, ir aplinkiniai turėtų darytis draugiškesni.


LIŪTAS. Šiandien nuo pat ryto stokosite emocinės pusiausvyros, kantrybės, todėl reikėtų atsipalaiduoti, sutramdyti savo impulsyvumą. Tikėtini technikos gedimai. Visur turite būti atidūs ir rūpestingi.


MERGELĖ. Tikriausiai jums teks bendrauti su užsieniečiais, specialistais, valdininkais, dėstytojais. Labiau derinkitės prie aplinkybių ir kitų žmonių, venkite ginčų. Nepalanku rizikuoti kelyje.  


SVARSTYKLĖS. Šiandieną geriau nedaryti rizikingų operacijų su vertybiniais popieriais, nesudarinėti sutarčių, nepirkti neplanuotų daiktų, nes gana nevykusiai apskaičiuosite savo galimybes ir perspektyvas.


SKORPIONAS. Įvairiai gali pakrypti jūsų santykiai tiek su kolegomis, tiek su antrąja puse. Jeigu jaučiate, kad nesate pasirengę reformoms, ruoškite argumentus – jų gali prireikti. Beje, šiandien nepatartina niekuo rizikuoti.


ŠAULYS. Turite daug neatliktų darbų – tai vargina ir erzina. Patartina susidaryti konkretesnį darbų planą ir jo laikytis. Regis, išgirsite replikų dėl įvaizdžio, stiliaus ar manierų.


OŽIARAGIS. Gali būti, kad originalus gerbėjas išprovokuos jus atkreipti į jį dėmesį ar net leistis į avantiūrą. Tik nederėtų iš esmės rizikuoti šeimos stabilumu ir interesais dėl menkaverčio malonumo.


VANDENIS. Šiandien visose srityse iš pat ryto bus per daug emocijų, nerimavimo, blaškymosi, todėl ne viskas gali kaip reikiant pavykti. Geriausia būtų savo dėmesį nukreipti į šeiminius rūpesčius.


ŽUVYS. Nuo jūsų elgesio su kitais žmonėmis priklausys ir bendra nuotaika, ir kitokios galimybės. Gali būti, kad nerimausite dėl mokymosi ar kitokių su informacija susijusių reikalų, numatomų atsiskaitymų, žinių patikrinimo.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis