Šeštadienio horoskopas: Liūtų laukia nekasdieniška diena, Šaulius lydės juokas, komplimentai ir gera nuotaika

Lapkričio devintoji, šeštadienis – 313-oji metų diena (šeštoji 45-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 52 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Aurelijus, Dargintas, Estela, Skirtautė, Teodoras.


**************

Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 07.35, leidžiasi 16.30. Dienos ilgumas – 08.55.

Šiandien – šeštoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Skorpiono ženkle.

***************


Astrologinė prognozė lapkričio 9-ajai, šeštadieniui


AVINAS. Permaininga diena – tai džiaugsitės, tai niauksitės kaip rudens dangus. Lyg ir nebus rimtų priežasčių liūdesiui. Regis, jūs tiesiog labai jautriai reaguosite į bet kokią kritiką arba parodytą nepasitenkinimą.


JAUTIS. Nekokia gali būti jūsų savijauta arba paprasčiausiai savyje ieškosite ligų. Galbūt jums reikės preteksto kur nors nevykti, atsisakyti įsipareigojimo arba pažado. Visgi nuo savęs pabėgti neįmanoma, kad ir kaip sukinėtumėtės.


DVYNIAI. Tai, ką šį rytą sutarsite su draugais, vakare gali sukelti nuostolį arba jausmą, kad be reikalo iššvaistėte pinigų ir dalį brangaus laiko, užuot skyrę jį artimiesiems, vaikams.


VĖŽYS. Jūsų emocijos kaitaliosis, bus ir labai gerų, pakilių, tačiau kai kuriems šalia esantiems savo reakcijomis sugebėsite sugadinti nuotaiką. Jeigu taip nutiks vakare, neteksite įdomių pašnekovų.


LIŪTAS. Nekasdieniškai leisite laiką, tačiau į vakarą prisikaups neatliktų darbų. Atsainiai parengtas straipsnis, publikacija, ataskaita, per silpnas pasiruošimas seminarui ar pan. turbūt neleis jums atsipalaiduoti.


MERGELĖ. Jums gali kilti dilemų – ar dalintis su kitais tuo, ką pasilaikytumėte vien sau, ar skirti daugiau laiko pagyvenusiam artimajam, vaikui, užuot pasimėgavus jums patinkančiu laisvalaikiu, pirkiniais. Regis, ką bepasirinktumėte, šiek tiek gailėsitės.


SVARSTYKLĖS. Tai partneriška diena, todėl likti be antrosios pusės ar kito artimo žmogaus kompanijos būtų labai liūdna. Visgi bus nelengva suderinti pomėgius ir norus, ir vakare per didelis artumas jau gali kiek apkarsti.


SKORPIONAS. Tai nėra palanki diena sveikatai, todėl reikėtų labiau save tausoti. Ypač saugokitės peršalimo ir stresų. Jeigu šiai dienai liko daug suplanuotų darbų, o pagalbos ir energijos nėra, būkite atlaidesni sau ir nesiplėšykite iki sunegalavimo.


ŠAULYS. Regis, tai bus smagi diena. Visgi galbūt ne sau, o kitiems kursite gerą nuotaiką, džiuginsite vaikus, publiką ar pan. Ir jų juokas, komplimentai jums bus tarsi prizas.


OŽIARAGIS. Šeiminių reikalų diena. Sukinėsitės apie puodus, šeimininkausite ir daug nuveiksite buityje. Kantrybės pareikalaus bendravimas su kitos kartos žmogumi, nes skirsis nuomonės ir nuotaikos.


VANDENIS. Šiandien daug bendrausite su artimos aplinkos žmonėmis arba rymosite prie interneto ir visur rašinėsite savo nuomonę, diskutuosite. Turbūt jausitės gana populiarūs. Visgi vakare jau ne visiems patiksite.


ŽUVYS. Šiandien noriai skaičiuosite savus ir svetimus pinigus, naudą, turtą. Kai ką vertinsite optimistiškai ir pozityviai, o kai kas jums atrodys atitekę žmonėms visiškai nepelnytai. Tai šiek tiek gadins nuotaiką.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis