Socialinėje reklamoje žiūrovų širdis virpina ilgesingas vaiko žvilgsnis kukliame kambaryje

Dovanoti galime kiekvienas. Visi turime kuo pasidalinti – dovanomis, pagalba ar nuoširdžiu dėmesiu.

Taip prisidėti prie vaikų svajonių įgyvendinimo ir užsukti į interneto svetainę vaikusvajones.lt šiemet kviečia nauja socialinė reklama. Reklamą galite pamatyti čia.


Žiūrovų širdis suvirpina ilgesingas vaiko žvilgsnis kukliame kambaryje ir laukimo jausmas.

Iš reklamos tarsi žvelgia mažylis, kuriam jūs siunčiate dovaną, bet jo nepažįstate, tik bandote įsivaizduoti jo akis ir nuoširdžią šypseną.


Berniuką reklamoje „Vaikų svajonės“ suvaidino penkiametis Andrius. Reklamos idėjos autorius ir režisierius – Lukas Kacinauskas, kūrybos pasaulyje prisistatantis kaip Lakkys Kac. Kurti reklamą jis ėmėsi gavęs užduotį Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje.


„Nusprendėme sukurti tai, kas būtų vertinga ne tik studijų tikslais. Kalėdos – gerumo ir dovanų metas, tad sumanėme padėti tiems, kam to labiausiai trūksta. Mūsų reklama sako: „Dovanoti galime kiekvienas!” Norime paskatinti žmones dalintis ir rūpintis vieni kitais“, – pasakojo Lukas. Jis labai džiaugiasi, kad prie filmavimo grupės savanoriškai ir be atlygio prisijungė ir kiti kūrėjai: operatorė – Meida Lileikytė, garso režisierius – Mindaugas Juška, dailininkai – Žygimantas Gasiūnas ir Eglė Strackaitė.


 Reklama „Vaikų svajonės“ buvo filmuojama itin žvarbią žiemos dieną, kai smarkiai snigo, automobiliai slidinėjo gatvėse ir eismas tiesiog stojo, todėl režisierius jaudinosi, kad gamtos sąlygos sutrukdys darbus, tačiau visi kūrėjai susirinko laiku, o filmavimo darbai praėjo sklandžiai ir nuotaikingai. „Dėkojame visiems, kurie padėjo sukurti šią reklamą ir pasibelsti į kiečiausias širdis. Dėkojame visiems, kurie nepamiršta dalintis!“, - pakiliai kalbėjo režisierius L.Kacinauskas.

 

Anot vieno iš projekto „Vaikų svajonės” įkūrėjų Juliaus Gregorausko, šių metų tikslas – padėti vaikams sutikti gražiausias metų šventes šiltai ir jaukiai. Projekto svetainėje laukiančios svajonės būtent tai ir atspindi. „Norime paskatinti žmones ne tik išpildyti vaiko svajonę, bet dovanoti savo dėmesį bei praleisti laiką drauge“, – sakė J.Gregorauskas.

Padaryti gerą darbą bei įgyvendinti sudėtingomis sąlygomis augančio vaiko svajonę gali kiekvienas, užsukęs į svetainę www.vaikusvajones.lt Nuo 2010 metų savanoriai jau išpildė 78 422 vaikų svajones.


Reklama “Vaikų svajonės”, rež. Lakkys Kac, 2019 m.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis