Antradienio horoskopas: Avinai sulauks malonių pramogų, Svarstyklėms pasiseks išsiveržti iš kasdienės rutinos

Spalio dvidešimt antroji, antradienis – 295-oji metų diena (antroji 43-iosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 70 dienų.

Spalio 22-oji – Tarptautinė mikčiojimo supratimo diena.


Savo vardadienius šiandien švenčia Aliodija, Donatas, Mingedė, Viltaras.


************

Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 07.59, leidžiasi 18.07. Dienos ilgumas – 10.08.

Šiandien – antroji Mėnulio delčios diena.

Saulė Svarstyklių ženkle.


**************


Astrologinė prognozė spalio 22-ajai, antradieniui


AVINAS. Ši diena žada meilės nuotykį, malonią pramogą arba kitų nekasdieniškų įspūdžių. Jūsų vaizduotė bus gana laki. Tai leis su polėkiu įgyvendinti kai kurias kūrybines idėjas.


JAUTIS. Gali kilti neramių minčių, keistų nuojautų. Jums labai reikės jausti artimų ir mylimų žmonių palaikymą, supratimą. Pravartu bendromis jėgomis aptvarkyti namus. Tikriausiai rinksitės pirkinius namams ar asmeniniam įvaizdžiui.


DVYNIAI. Aktualūs turėtų būti mokslo ir ryšių klausimai. Tikėtina, kad pavyks sutvarkyti gana sudėtingą reikalą. Galbūt uoliai ruošitės kokiam nors pristatymui ar egzaminui. Optimizmas ir artimųjų palaikymas jums labai pasitarnaus.


VĖŽYS. Diena bus geresnė, jeigu neprisikaupė laiku neatliktų darbų. Tai, ką tinkamai atlikote, duos neblogus rezultatus ir galbūt papildys piniginę. Regis, jums vis labiau norėsis komforto, grožio savo aplinkoje.


LIŪTAS. Prieštaringa diena. Emocijų bus nors vežimu vežk. Jas kurstys ir kaitins tiek meilės, tiek verslo partneriai. Nenuleiskite rankų dėl netikėto akibrokšto ar iššūkio. Ryžkitės svarbiems sprendimams.


MERGELĖ. Ši diena jums nežada didelio aktyvumo. Nesinorės rodyti jokios iniciatyvos. Mieliau svajotumėte ir nieko neveiktumėte negu dirbtumėte. Net jeigu darbas jums patinka, pageidausite atokvėpio.


SVARSTYKLĖS. Seksis išsiveržti iš kasdieninės rutinos, kažką pakeisti savo aplinkoje ar užsiėmimuose. Tikriausiai atsiras naujų dalykinių ar kitokių ryšių. Tačiau dėl kontaktų bei veiklos gausos būsite šiek tiek paviršutiniški, lengvabūdiški.


SKORPIONAS. Gana aiškiai suvoksite, kas negerai ir ką reikia daryti. Šios dienos pokalbiai gali įkvėpti naujiems sumanymams. Gali pasikeisti jūsų požiūris į pažįstamą asmenį.


ŠAULYS. Seksis tvarkyti korespondenciją, tarpininkauti, reklamuoti. Mintys suksis apie kvalifikacijos kėlimą, mokymosi kursus, keliones. Suvoksite, kad turite neišsemtų rezervų.


OŽIARAGIS. Aktualūs bus reikalai, susiję su nuosavybe, pinigais, mokesčiais, investicijomis. Dosnumu galite palenkti į savo pusę reikalingą žmogų. Tikėtinas susitikimas su senu draugu, grįžusiu iš toli.


VANDENIS. Tikriausiai teks blaškytis tarp įvairių poreikių ir pagundų. Galbūt jausite konkurentų spaudimą ar kažkieno pavydą. Kils minčių, susijusių su investicijomis, veiklos permainomis.


ŽUVYS. Regis, būsite darbingai nusiteikę. Galite gauti reikiamos informacijos apie dominančią veiklą, gyvūną, dietą, sveikatos aktualiją, medicinos tyrimus, reabilitaciją ar kt. Šiandien galite įveikti tai, kas ne visuomet pavyksta.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis