Sekmadienio horoskopas: Ožiaragiai skubins įvykius meilės srityje, Žuvys sulauks malonaus atokvėpio

(1)

Spalio dvidešimtoji, sekmadienis – 293-ioji metų diena (paskutinė 42-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 72 dienos.

Spalio 20-oji – 1791 m. Abiejų Tautų (Lietuvos ir Lenkijos) tarpusavio įžado paskelbimo diena. Pasaulinė statistikos diena. Tarptautinė virėjų diena.


Jungtinių Tautų Generalinė asamblėja 2010 m. liepos 10 d. priėmė rezoliuciją, pagal kurią spalio 20-oji paskelbta Pasauline statistikos diena.


Savo vardadienius šiandien švenčia Adelina, Gedardas, Gedardė, Gedas, Gedautas, Gedautė, Gedutė, Gedutis, Gelmina, Gelminas, Gelvarda, Gelvardas, Irena, Saulena, Saulenė, Saulenis, Saulė, Saulius.


************

Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 07.55, leidžiasi 18.12. Dienos ilgumas – 10.17.

Šiandien – paskutinė Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Svarstyklių ženkle.


**************


Astrologinė prognozė spalio 20-ai, sekmadieniui


AVINAS. Šiandien norėsis pailsėti ramiame namų užutekyje. Galite užsisklęsti savyje ir vidiniame pasaulyje bei prisiminimuose pasijusti laimingesni. Nieko gero, jeigu imsite savęs gailėtis, graužtis, kad kažko neturite, nepasiekėte.


JAUTIS. Šiandien tikriausiai nenuobodžiausite. Būsite nusiteikę bendrauti, diskutuoti su pažįstamais ir su nepažįstamais žmonėmis. Regis, „prilipsite” prie interneto. Gali labai rūpėti mokslo reikalai, teisiniai klausimai.


DVYNIAI. Suksite galvą dėl piniginių reikalų, nuosavybės klausimų. Ši diena žada išlaidas, o jeigu apsiimsite papildomai padirbėti – tai galbūt ir pajamas. Reikalaukite, kad paslauga ar prekė, už kurią mokate, būtų kokybiška.


VĖŽYS. Jums derėtų nepamiršti, kad visi malonumai turi kainą. Jeigu norite darnos, meilės, jaukumo, turite prisidėti prie šių dalykų sukūrimo bei išsaugojimo. Būkite dėmesingesni ir dosnesni mylimam žmogui, vaikams.


LIŪTAS. Stokosite energijos, jausitės vieniši. Jeigu išvakarėse vartojote alkoholį arba teko raminti įkaušusį šeimos narį, savijauta bus nekokia. Būkite atidesni savo sveikatai, rūpinkitės išvaizda, kuo daugiau ilsėkitės.


MERGELĖ. Šiandien įvairiais būdais ieškosite tinkamos draugijos, nes jokiu būdu nenorėsite būti vieni. Galite tikėtis didesnio tarpusavio supratimo, dėmesingumo, draugiškų papokštavimų, o gal ir romantikos.


SVARSTYKLĖS. Šiandien labai stengsitės laikyti vadeles savo rankose ir diktuoti aplinkiniams jų teises bei pareigas. Tuo tarpu aplinkiniams reikia supratimo ir širdies šilumos. Įsivaizduokite save kitų vietoje ir suprasite, ką turite daryti.


SKORPIONAS. Jums puikiai seksis mokytis ir mokyti, tvarkyti tarptautinius reikalus, publikuoti ir pan. Visgi jus stebės griežtas žvilgsnis, kuris vėliau turbūt taps net labai susidomėjęs.


ŠAULYS. Tai gali būti gero apetito ir gausių pirkinių diena. Jeigu jūsų paprašys paskolinti pinigų arba naudingą daiktą, turbūt tai padarysite lengva ranka. Galbūt kils idėjų keisti įvaizdį, koreguoti gyvenimo būdą.


OŽIARAGIS. Gali būti, kad teks aiškintis santykius. Neskubinkite įvykių meilės reikaluose. Spaudimas ir kaprizai gali pakenkti. Viskas išeis į gera, jeigu nepamiršite saiko ir spinduliuosite į aplinką dvasinę šilumą, nes tai, ką dalinsite, gausite ir patys.


VANDENIS. Rūpės neseniai pradėti darbai. Jausitės už juos atsakingi ir tai šiek tiek vargins. Pravartu daugiau dėmesio skirti mitybai, sveikatos ir grožio profilaktikai.


ŽUVYS. Norėsis, sublizgėti privalumais, talentais. Kuo daugiau laiko šiandien praleiskite su tais, kuriuos mylite ir kurių draugija jus džiugina. Tikėtina, kad meilė, muzika bei svajonės atgaivins jausmus, dovanos malonų atokvėpį.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis