Ketvirtadienio horoskopas: Dvyniai ieškos pajamų šaltinio, Šauliai rodys iniciatyvą viliodami priešingą lytį

Spalio septynioliktoji, ketvirtadienis – 290-oji metų diena (ketvirtoji 42-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 75 dienos.

Spalio 17-oji – Tarptautinė kovos su skurdu diena. Tarptautinė kredito unijų diena. Atšvaito diena.


Tarptautinę kovos su skurdu dieną inicijavo tarptautinis judėjimas už pagalbą skurstantiems „Ketvirtasis pasaulis“. 1992 m. šią dieną patvirtino Jungtinių Tautų Organizacijos Generalinė Asamblėja. Ši diena skirta atkreipti visuomenės dėmesį į skurdžiai gyvenančiuosius, rengiamos paramos akcijos.


Nuo 1948 m. kasmet trečiąjį spalio ketvirtadienį švenčiama Tarptautinė kredito unijų diena. Pasaulyje yra daugiau nei 123 milijonai kredito unijų 84-iose šalyse. Lietuvoje kredito unijos pradėjo veikti nuo 1994 m., padedant Kanados ir JAV tarptautinėms plėtros agentūroms. Kredito unija yra kooperatiniais pagrindais sukurta kredito įstaiga, teikianti paslaugas tik savo nariams. Kredito unijos nariai sudaro bendrą santaupų fondą, iš kurio teikia savitarpio paskolas vienas kitam, nustatydami sau priimtinas sąlygas. Kredito uniją gali steigti fiziniai ar fiziniai ir juridiniai asmenys. Steigėjai turi būti ne mažiau kaip 5 Lietuvos Respublikos fiziniai asmenys. Mažiausias kredito unijos narių skaičius – 50.


Lietuvos automobilių kelių direkcija trečiąjį spalio ketvirtadienį paskelbė Atšvaitų diena. Šią dieną visuomenė raginama atkreipti dėmesį į padažnėjusius eismo įvykius tamsiuoju paros metu ir nepamiršti dėvėti atšvaitų.


Savo vardadienius šiandien švenčia Emerencija, Gytė, Ignotas, Kintas, Kintautė, Kintenė, Kintautas, Marijonas;

rytoj: Kęsmina, Kęsminas, Kęsminė, Kęstartas, Kęstartė, Laiva, Liaudė, Liubartas, Liubartė, Lukas, Lukošius, Vaiva;

poryt: Frida, Fridas, Geisvilas, Izaokas, Kantrimė, Kleopa, Kleopas, Kleopatra, Laura, Valys, Valmantas, Valmantė.

**************

Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 07.49 leidžiasi 18.19. Dienos ilgumas – 10.30.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Svarstyklių ženkle.


***************


Astrologinė prognozė spalio 17-ajai, ketvirtadieniui


AVINAS. Neblogai spręsis reikalai, susiję su mokslu, projektais, reklama, žiniasklaida. Padaugės draugiškų kontaktų, sutarimo su aplinkiniais, išgirsite naujienų, apsispręsite dėl kelionės, santykių, transporto, ryšių reikalų ar kt.


JAUTIS. Jeigu rimtai pasistengsite, jums turėtų pavykti sudaryti planuotą dalykinę sutartį, susitarti dėl norimos prekės, atlygio ar kompensacijos. Su kreditoriais gali pavykti susiderėti dėl paskolos termino pratęsimo, sutarties sąlygų pakeitimo ar pan.


DVYNIAI. Būsite nusiteikę ieškoti norimų prekių, pajamų šaltinių, galimų verslo dalininkų, naujų klientų, užsakovų. Verta rimtai padirbėti su kūrybiniu projektu. Galimas aistringas meilės nuotykis. Nepagailėkite dėmesio savo atžaloms.


VĖŽYS. Šiandien derėtų labiau pasikliauti vidine įžvalga ir nuojauta. Turėtų sektis meninė kūryba, psichologinis, medicininis ir detektyvinis darbas. Galbūt teks lankyti ar slaugyti ligonį, pirkti vaistus, medikamentus, teikti arba priimti labdarą.


LIŪTAS. Šiandien ypač didelę vertę jums turės draugiškumas, kolektyvo solidarumas. Nestokosite ūpo įsilieti į kolektyvinę veiklą, telkti bendraminčius. Tačiau pajutę bent menkiausią nepalankumą, labai imsite į širdį, jausitės pažeminti, neįvertinti.


MERGELĖ. Regis, jus atidžiau nei paprastai stebės viršininkai ir kolegos. Turbūt jums pavyks kažkiek padidinti įtaką aplinkiniams. Bet kuriuo atveju, tai, ką nuveiksite, turėtų atnešti naudos.


SVARSTYKLĖS. Šiandien reikalai turėtų klostytis beveik taip, kaip pageidaujate. Galbūt gausite svarbią žinutę iš užsienio ar valstybinės įstaigos. Galimas pasiūlymas, susijęs su kelione, mokymais.


SKORPIONAS. Gali išsispręsti skolų, kreditavimo klausimas, arba kaip tik susidursite su augančia įtampa finansų srityje ir teks ieškoti sprendimo. Turėtų išsisklaidyti susikurtos iliuzijos.


ŠAULYS. Tikriausiai aktyviai rodysite iniciatyvą, megzdami pažintis, viliodami priešingą lytį, siekdami populiarumo. Ne be reikalo nersitės iš kailio. Galite rasti draugiją ar gerbėjų, kurie prisidės prie jūsų sumanymų įgyvendinimo.


OŽIARAGIS. Aktualūs bus sveikatos ir darbo klausimai. Suvoksite būtinybę pasirūpinti profesiniu tobulėjimu, mokytis naujų dalykų, įsidarbinti. Raskite laiko sveikatai ir grožiui naudingoms procedūroms – rezultatai bus akivaizdūs.


VANDENIS. Tikėtini kūrybiniai ir kitokie laimėjimai. Galbūt turėsite reikalų, susijusių su pramogų, renginių organizavimu, vaikų aktualijomis. Įvairiuose reikaluose gali labai padėti draugai, kolegos.


ŽUVYS. Mintys daugiausiai suksis apie šeimą, namus, pinigus. Tačiau ir dvasiniai interesai bus svarbūs bei pakylės įprastą realybę į kitokį lygmenį. Daugiau laiko leiskite su artimaisiais ir vaikais.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis