Antradienio horoskopas: Mergelės gaus viliojantį pasiūlymą, Šauliai darbe bus tiesiog nepakeičiami

Spalio penkioliktoji, antradienis – 288-oji metų diena (antroji 42-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 77 dienos.

Spalio 15-oji – Pasaulinė baltosios lazdelės (aklųjų) diena. Šv. Teresė. Pasaulinė rankų plovimo diena.


Pasaulinė baltosios lazdelės (Aklųjų) diena Lietuvoje pradėta minėti nuo 1992 metų. Tais metais Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjunga tapo Pasaulio aklųjų ir silpnaregių sąjungos nare. Šią dieną siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į žmonių su regėjimo negalia problemas, informuoti apie regėjimo sutrikimus ir jų priežastis.


Jungtinių Tautų Vaikų fondas paskelbė spalio 15-ąją Pasauline rankų plovimo diena. Ji pirmą kartą paminėta 2008 m. Šią dieną visuomenė, ypač vaikai, informuojami apie būtinybę plauti rankas. Kiekvienas turi žinoti, kodėl būtina ir kaip tinkamai plauti rankas. Rankų plovimas užkerta kelią ligoms plisti. Ypač svarbu plauti rankas ligų epidemijų metu: žiemą, kai plinta gripas; vasarą, kai padaugėja žarnyno infekcijų. Rankų plovimo įprotį svarbu skatinti Azijos, Afrikos ir Pietų Amerikos šalyse, kur higienos sąlygos prastos. Pasak PSO, per nešvarias rankas plinta net 80 proc. infekcinių ligų. Didžiosios Britanijos mokslininkai nustatė, kad asmenų, dirbančių biuruose, rankos yra labiau užterštos negu dirbančiųjų fizinį darbą. Labiausiai užteršti mikroorganizmais (bakterijomis, virusais, kirmėlių kiaušinėliais) biure – telefonai, darbo stalai, klaviatūros, kompiuterių pelytės, durų rankenos ir šviesos jungikliai. 2019 m. Pasaulinės rankų plovimo dienos tema – „Paduokime vienas kitam švarią ranką“.


Savo vardadienius šiandien švenčia Domantas, Domantė, Domilas, Leonarda, Leonardas, Tautvilė, Teresė, Terezijus, Terė.


************

Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 07.45, leidžiasi 18.24. Dienos ilgumas – 10.39.

Šiandien – antroji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Svarstyklių ženkle.


***************


Astrologinė prognozė spalio 15-ajai, antradieniui


AVINAS. Gera diena tvarkyti reikalus, kurie vienaip ar kitaip susiję su komfortu, nekilnojamuoju turtu, žemėvalda, pinigais. Tiktų sudaryti komercines, nuomos sutartis, įsigyti materialinių vertybių.


JAUTIS. Šiandieną su jumis bus malonu bendrauti. Turbūt pasieksite optimalius rezultatus, nes mokėsite pasitelkti patirtį, pasirodyti patikimi, geranoriški ir sudaryti puikų įspūdį.


DVYNIAI. Pasižymėsite įžvalga, subtiliu požiūriu, atjauta. Jums neblogai seksis abstraktūs ir meniniai dalykai, o praktinės iniciatyvos ir energijos gali pristigti. Nepersitempkite.


VĖŽYS. Daug emocijų patirsite bendraudami su aplinkiniais. Tikriausiai jie aktyviai reikalaus jūsų dėmesio. Galbūt užmegsite naują arba atnaujinsite seną reikšmingą pažintį.


LIŪTAS. Būsite darbingai nusiteikę, tačiau kažkas blaškys jūsų dėmesį, neleis dirbti planingai. Teks įtempti jėgas ir pasitelkti diplomatiją, norint pagerinti savo pozicijas. Kaip bebūtų, turėtumėte daug nuveikti ir darbe, ir namuose.


MERGELĖ. Galite gauti viliojamą pasiūlymą, susijusį su užsieniu ar išvykti į kelionę, įsigyti vertingą pirkinį ir pan. O galbūt jums rūpi kokie nors egzaminai, konkursai? Tuomet galite sulaukti aktualių žinių.


SVARSTYKLĖS. Ši diena bus svarbi tiems iš jūsų, kurie tvarko investicijų, palikimo, draudimo reikalus. Galima finansinė sėkmė per bendras investicijas. Arba kaip tik dabar dėl potencialios sėkmės turėsite kai ką nuveikti.


SKORPIONAS. Aktualus bus partnerystės klausimas. Galbūt ieškosite sąjungininkų, rėmėjų, arba kam nors kelsite bylą, aiškinsitės santykius. Jeigu ilgai negalėjote dėl kažko apsispręsti, šiandien galite išsklaidyti abejones.


ŠAULYS. Regis, šiandien būsite nepakeičiami darbe. Gali pasisekti ir ieškantiems darbo, laukiantiems atlyginimo pakėlimo. Drąsiau imkitės iniciatyvos, jeigu kuriate verslą, siekiate reformų.


OŽIARAGIS. Ši diena veikiausiai nenuliūdins. Jums puikiai seksis bendrauti, ypač su augančia karta. Jūsų patarimai, pamokymai šį kartą bus vertinami ir nepriskirti prie „moralų“.


VANDENIS. Šiandien tiktų kartu su artimaisiais aptarti svarbius visai šeimai planus, paskirstyti bendrą biudžetą, susitvarkyti namus, peržiūrėti garderobą ir pagalvoti, kaip jį be didesnių išlaidų atnaujinti.


ŽUVYS. Diena palanki tarpininkavimui, ryšių mezgimui, reklaminei veiklai, prekybai, kūrybai. Puikiai dirbs ir galva, ir liežuvis. Regis, savo komunikabilumu aplinkiniams darysite gerą įspūdį. Seksis ir meilėje.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis