Pirmadienio horoskopas: Mergelėms vertėtų nugalėti aistras – jos kels pavojų, Žuvims seksis komerciniuose reikaluose

Spalio keturioliktoji, pirmadienis – 287-oji metų diena (pirmoji 42-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 78 dienos.

Spalio 14-oji – Karaliaus Mindaugo vardo diena. Pasaulinė standartizacijos diena.


1946 m. spalio 14 d. Londone vyko konferencija, kurios metu nuspręsta įsteigti Tarptautinę standartizacijos organizaciją ISO (graikiškai isos „lygus“).


Savo vardadienius šiandien švenčia Bugailas, Bugailė, Bugvilas, Burgailas, Burgailė, Kalikstas, Kalikstė, Kalistas, Kalistė, Mindaugas, Rimvydė, Vincentas.


************

Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 07.43, leidžiasi 18.26. Dienos ilgumas – 10.43.

Šiandien – pirmoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Svarstyklių ženkle.


***************

Astrologinė prognozė spalio 14-ajai, pirmadieniui


AVINAS. Jums atrodys, kad turite kuo didžiuotis, kad pranokstate aplinkinius ir tai suteikia jums teisę kitiems vadovauti, nurodinėti. Jūsų valdingumas arba įžūlumas ne vieną suglumins.


JAUTIS. Regis, šiandien jums nesinorės imtis jokios iniciatyvos, atsakomybės, įsipareigojimų. Tikriausiai jaučiate nuovargį arba stokojate motyvacijos. Gali būti, kad vyksite tyrimams į sveikatos įstaigą.


DVYNIAI. Dėl pažįstamo žmogaus įtakos ar atviro spaudimo galite pasielgti neteisingai arba tiesiog skubotai. Kita vertus, nusimato įdomūs ir naudingi susitikimai su protingais veikėjais.


VĖŽYS. Įtampos šiandien išvengti beveik neįmanoma. Netvarkykite dokumentų, nesikreipkite į valdžią dėl leidimų ar oficialių raštų, jeigu nenorite, kad jums kaip reikiant patampytų nervus, perleistų per biurokratinę mėsmalę.


LIŪTAS. Įmanomi juridiniai rūpesčiai, problemos su teisėtvarka, kontroliuojančiais pareigūnais, užsieniečiais. Tačiau pasistengę atliksite visus reikiamus formalumus. Galimi techniniai nesklandumai kelionėse.


MERGELĖ. Šiandieną gali kilti pagundų investuoti, skolinti už palūkanas pinigus ir pan. Galimas rizikingas seksualinis nuotykis. Nesielkite lengvabūdiškai, nugalėkite pavojingas aistras, apsidrauskite nuo galimų neigiamų pasekmių.


SVARSTYKLĖS. Kai kurie šiandieniniai sprendimai beveik nepriklausys nuo jūsų, nors jus tiesiogiai palies. Jūsų nuotaiką labai veiks kitų žmonių požiūris į jus ir jų elgesys. Šeimos nario situacija arba poelgis gali sukelti rūpesčių.


SKORPIONAS. Šiandien stenkitės nepervargti, nespręskite sudėtingų problemų. Yra pavojus pakenkti sveikatai, patirti gamybinę traumą, padaryti apmaudžią klaidą. Jeigu nesate pripratę prie didelių fizinių krūvių, lengvai galite persitempti.


ŠAULYS. Jeigu būsite godūs ir naivūs, šiandien rizikuosite įsivelti į pavojingus reikalus, patikėti pažadais apie taip trokštamą praturtėjimą, išgarsėjimą. Tačiau kai kurios pastangos gali duoti neblogų rezultatų.


OŽIARAGIS. Išeidami į darbą pasirūpinkite, kad saugiai paliktumėte namus (ką reikia išjungę, užsukę ir pan.). Dieną daugiau dėmesio skirkite tvarkai darbe, o vakare – vaikams, mylimam žmogui.


VANDENIS. Savo energiją nukreipkite į darbą ir kūrybą, tačiau veikite nuosekliai, nes blaškymasis, mėginimas kažką įrodyti, nuo ko nors atkalbėti, neduos norimų rezultatų.


ŽUVYS. Yra tikimybė, kad pasiseks derybose, komercijoje, tačiau tam prireiks atkaklumo. Galbūt sudarysite sutartį, gausite kreditą ar susitarsite dėl nekilnojamojo turto pirkimo - pardavimo. Mintis plėsti veiklą, investuoti turi būti aptarta su šeima.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis