Trečiadienio horoskopas: Vėžiai gaus neblogas finansines perspektyvas žadantį pasiūlymą, Skorpionų laukia staigmena

Spalio devintoji, trečiadienis – 282-oji metų diena (trečioji 41-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 83 dienos.

Spalio 9-oji – Pasaulinė pašto diena. Tarptautinė diena prieš stichines nelaimes.


Pasaulinė pašto diena minima spalio 9-ąją – būtent tą dieną 1874 m. buvo įkurta Pasaulinė pašto sąjunga (PPS) – Tautų Sąjungos specializuota institucija tarptautiniams pašto ryšiams organizuoti ir tobulinti.


2001 m. JT paskelbė antrąjį spalio mėnesio trečiadienį Tarptautine diena prieš stichines nelaimes. Šią dieną siekiama atkreipti viso pasaulio šalių dėmesį į stichines nelaimes, suteikti informacijos, kaip iš anksto joms pasiruošti ir kaip sumažinti jų padarinius. Atkreipti dėmesį į stichinės nelaimes svarbu, nes jos vyksta vis dažniau ir sukelia vis sunkesnius padarinius. Prie stichinių nelaimių priskiriami vulkanų išsiveržimai, žemės drebėjimai, uraganai, potvyniai. Kasmet pasaulyje įvyksta apie 14-23 žemės drebėjimai.


Savo vardadienius šiandien švenčia Denys, Diodoras, Diomedas, Dionizas, Dionyzas, Geditas, Kilna, Kilnė, Klementina, Virbutas, Virgailas, Virgailė.


************

Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 07.33, leidžiasi 18.39. Dienos ilgumas – 11.06.

Šiandien – penktoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Svarstyklių ženkle.


**************


Astrologinė prognozė spalio 9-ajai, trečiadieniui


AVINAS. Šiandien nesitversite savame kailyje – viskas bus įdomu, aktualu. Lengvai megsis pažintys. Galbūt teks dėl kažko svarbaus apsispręsti. Palanku tvarkyti visuomeninius reikalus, kreiptis su prašymais dėl patarimo, pagalbos.


JAUTIS. Šiandien norėsis ką nors reikšminga nuveikti, daugiau pasiekti, ypač profesijos srityje. Tvarkydami svarbius reikalus, pasitelkite toleranciją, pagarbą kitiems. Tai išeis į naudą.


DVYNIAI. Palanku užsiimti veikla, susijusia su teisėtvarka, informacija, kelionėmis, tarptautine komercija. Galite susižavėti nepažįstamu asmeniu, nauja idėja, arba jūs kažkam padarysite didelį įspūdį.


VĖŽYS. Jeigu jūsų nauji planai yra paremti tikromis galimybėmis ir realia praktika, tuomet lengvai prasiveršite pirmyn. Galite gauti pasiūlymą, žadantį neblogas verslo, finansines perspektyvas. Seksis žavėti ir gundyti priešingą lytį.


LIŪTAS. Neabejingo požiūrio į jūsų situaciją, reikalus, mintis galite tikėtis iš jus dominančio žmogaus. Galbūt kils ūpas aiškintis santykius, apsispręsti dėl jų pobūdžio ateityje. Galbūt aiškinsitės paskolų, lizingo galimybes bei sąlygas.


MERGELĖ. Turėtų pavykti susidoroti su problemomis darbe. Palanku kurti ar plėsti savo verslą, o jeigu šie dalykai nėra aktualūs, labiau pasirūpinti grožiu ir sveikata. Galite įdomiai pakeisti ar pakoreguoti savo stilių. Džiugins meilė, flirtai.


SVARSTYKLĖS. Galimi netikėti pasiūlymai verslo reikalų srityje. Galbūt sudomins veikla su įdomiais kūrybiniais projektais. Gerai sutarsite su augančia karta. Galite tikėtis romantikos, jeigu parodysite bent kiek iniciatyvos.


SKORPIONAS. Tikriausiai atsiras vilčių dėl materialinės padėties pagerėjimo, santykių pasitaisymo šeimoje arba dėl šeimos nario perspektyvų. Su dominančiais žmonėmis galite susitarti dėl bendrų užsiėmimų. Vakare tikėtina maloni staigmena.


ŠAULYS. Šiandien daug dėmesio skirsite darbui, pareigoms ir tai neliks neįvertinta. Geriausiai turėtų sektis reikalai, susiję su mokslu, žiniasklaida. Tikėtina gera naujiena, intriguojamas pasiūlymas. Vakarą skirkite šeimai.


OŽIARAGIS. Norėsis sužibėti iškalba, asmeninio žavesio spalvomis. Tai gali pavykti, nes turbūt intuityviai jausite, kuo galima patraukti aplinkinius. Seksis tvarkyti verslo, nuosavybės reikalus.


VANDENIS. Gera diena deryboms, susitikimams su verslininkais, bankininkais politikais ar kt. Gali pajudėti anksčiau vilkintas svarbus sandoris. Galite įsigyti tai, apie ką svajojote.


ŽUVYS. Diena bus gera, jeigu vengsite blaškančio šurmulio ir nesiimsite tų darbų, kurių nesugebate. Labai svarbi teigiama nuostata, optimistiškas požiūris. Galite tikėtis naudos iš konfidencialios veiklos, labdaros, o malonumo – iš meilės nuotykio.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis