Sekmadienio horoskopas: Skorpionų laukia šauni diena, Vandeniams patariama pailsėti ir patinginiauti

Spalio šeštoji, sekmadienis – 279-oji metų diena (paskutinė 40-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 86 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Brunonas, Budvydas, Brutenis, Eismantas, Renata, Renatas, Vytenė.


************

Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 07.28, leidžiasi 18.46. Dienos ilgumas – 11.18.

Šiandien – antroji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Svarstyklių ženkle.


Astrologinė prognozė spalio 6-ajai, sekmadieniui


AVINAS. Gali būti, kad ši diena jums bus įtempta darbo diena, o ne poilsio. Bet kuriuo atveju mintys apie darbą, politiką jums neleis atsipalaiduoti. Galbūt dalyvausite svarbiame renginyje, viešame pasirodyme.


JAUTIS. Studijuojantieji ir kitus mokantieji privalės susikaupti ir rimtai ruoštis ateinančiai savaitei. Darbo turės ir kelionių organizatoriai, gidai. O jeigu galite tiesiog ilsėtis, pasistenkite atitrūkti nuo rutinos, nueikite į kokį nors prasmingą renginį.


DVYNIAI. Regis, skaičiuosite, tikrinsitės savo finansinę situaciją. O galbūt parsinešėte namo buhalterinio darbo. Rūpinkitės savo sveikata, mityba, grožiu ir išmeskite iš galvos nemalonias mintis.


VĖŽYS. Šiandien jums veikiausiai teks ištverti partnerio arba kito artimo žmogaus reikalavimus, tam tikrą spaudimą. Kita vertus, iš jų galite sulaukti svarios pagalbos. Daug kas priklauso nuo jūsų elgesio bei požiūrio.


LIŪTAS. Jūsų nuotaika bus darbinga, todėl būtinai rasite, kur paplušėti, kaip save realizuoti. Jeigu ne savo ūkyje, tai kitoje sferoje liesite savo energiją. Visgi sveikata ne geležinė, todėl pravartu ją tausoti, rūpintis, nenumoti ranka į negalavimus.


MERGELĖ. Vaikų auklėjimas, lavinimas turėtų būti šiandien jūsų prioritetas. Jeigu užsiimate kūrybine veikla, šou verslu, nuo rimtų darbų neišsisuksite. Verta pasistengti, kad įgyvendintumėte kai kuriuos sumanymus.


SVARSTYKLĖS. Šeimos reikalai, buitis, namai, artimieji pareikalaus daug laiko ir dėmesio. Tačiau tai bus neblogas vaistas nuo savigraužos ir kapstymosi praeities nuoskaudose.


SKORPIONAS. Šiandien jūsų pagalbos gali prireikti kaimynui, draugui arba giminaičiui. Arba patys jos sulauksite, gausite labai reikalingos informacijos ir pan. Galima šauni išvyka.


ŠAULYS. Šiandien būsite linkę domėtis nekilnojamuoju turtu, stambiais pirkiniais ir sandoriais, verslo idėjomis ir pan. Galbūt vyksite apžiūrėti ar parodyti kažkokio objekto. Regis, be problemų galėsite dėl visko susitarti.


OŽIARAGIS. Tikriausiai šiandieną neištversite nepamokslavę, nekritikavę ar nekėlę pavydo scenų. Kita vertus, pasižymėsite gilia įžvalga ir magnetizmu. Gauta informacija gali padėti apsispręsti dėl laisvalaikio praleidimo, kitų planų. 


VANDENIS. Skirkite šią dieną poilsiui, atsipalaidavimui, patinginiavimui, jeigu tik galite sau tai leisti. Atiduokite duoklę psichinei sveikatai ir sielai. Šiandien neverta kur nors vykti, imtis sunkių darbų, skubėti, nes jums reikia sukaupti jėgų.


ŽUVYS. Veikiausiai šiandien negalėsite atsisakyti dalyvauti bendrame susibūrime, prisidėti prie renginio organizavimo arba aplankyti seniai matyto draugo, pažįstamo, šiam primygtinai jus kviečiant.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis