Pirmadienio horoskopas: Dvynius lydės sėkmė finansiniuose reikaluose, Mergelių laukia pagundos

Rugsėjo dvidešimt trečioji, pirmadienis – 266-oji metų diena (pirmoji 39-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 99 dienos.

Rugsėjo 23-ioji – Lietuvos žydų genocido atminimo diena.


Rugsėjo 23-iąją minima Žydų genocido atminimo diena. Šiemet sukanka 78-eri metai nuo tragiškų įvykių Lietuvoje, kai su nacių okupacijos pradžia prasidėjo ir masinis Lietuvos žydų bendruomenės naikinimas. 1941 m. rugsėjo 23 d. buvo likviduotas Vilniaus getas, dalis jo gyventojų buvo sušaudyti Paneriuose, kita dalis kalinių išvežti iš Lietuvos į koncentracijos stovyklas.


Savo vardadienius šiandien švenčia Galintas, Lina, Linas, Linė, Linius, Teklė.

************

Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 07.03, leidžiasi 19.19. Dienos ilgumas – 12.16.

Šiandien – antroji Mėnulio delčios diena.

Saulė Mergelės ženkle.


**************


Astrologinė prognozė rugsėjo 23-iajai, pirmadieniui


AVINAS. Buitiniai nesklandumai, nerimas dėl ateities šiek tiek prastins jūsų nuotaiką ir savijautą. Pravartu daugiau laiko praleisti namuose, pasirūpinti savimi, šeima. Vakare galite išprovokuoti ne itin malonų pokalbį.


JAUTIS. Šiandien teks tvarkyti skubius reikalus, bendrauti, tartis dėl aktualių klausimų. Galimas nemalonus incidentas gatvėje arba darbe. Galbūt bus pokalbių, kurie išvargins ar kažkaip įpareigos.


DVYNIAI. Tikriausiai daug nuveiksite srityje, susijusioje su materialiniais reikalais, nuosavybe, verslu, pinigais. Stengsitės paveikti kito žmogaus apsisprendimą, pakreipti įvykius norima linkme arba išgauti naudos. Pagalvokite, kas jums iš tikrųjų svarbu.


VĖŽYS. Būsite linkę nerimauti, dramatizuoti. Norėsis labai daug nuveikti, bet atrodys, kad nieko nespėjate. Venkite ginčytis su turinčiais kitokią nuomonę – jos nepakeisite, o susipykti bus labai lengva.


LIŪTAS. Regis, kai kurių abejonių išsisklaidymas nesuteiks palengvėjimo. Vertėtų trumpam atsitraukti nuo darbų ir pailsėti. Stenkitės viską ramiai apsvarstyti ir rasti reikalingas išeitis. Saugokitės įtartinų asmenų, intrigų.


MERGELĖ. Išsiaiškinkite santykius su žmonėmis, kurie jums svarbūs arba kaip nors įsipareigoję. Vakare nusimato pagunda, kuriai bus sunku atsispirti. Vargu ar nesigailėsite jai pasidavę.


SVARSTYKLĖS. Šiandien neliks laisvos minutės – teks įtemptai plušėti, skubėti, stengtis. Pareiga pareikalaus daugiau nei paprastai. Tęskite pradėtus darbus, derybas, bet atsisakykite to, kas trukdo, stabdo judėjimą pirmyn.


SKORPIONAS. Neblogai seksis tvarkyti kelionių dokumentus, teisinius reikalus, ruošti publikacijas, užsiimti mokslo veikla, megzti ryšius su užsieniečiais. Tačiau rezultatas nebus greitas ir lengvai pasiekiamas. Prireiks ilgalaikių pastangų.


ŠAULYS. Regis, mėginsite sutvarkyti užsitęsusį finansinį reikalą, susitarti dėl kredito, paskolos, draudimo ar kt. Galite susidurti su reikliais žmonėmis. Pasistenkite nesutrikti, tęskite tai, ką manote esant reikalinga.


OŽIARAGIS. Gali būti, kad teks spręsti teisines problemas, tvarkyti partnerystės reikalus. Sunku bus išlaikyti emocinę pusiausvyrą, jeigu kiti nepaisys jūsų norų, patarimų, poreikių. Tačiau jums gali pavykti įtikinti savo teisumu, ketinimų rimtumu.


VANDENIS. Teks rimtai padirbėti, pasinaudojant įgyta patirtimi bei įgūdžiais. Jeigu sąžiningai ir uoliai padirbėsite, negalėsite savęs dėl nieko kaltinti. O aplaidieji gali patirti nemalonumų.


ŽUVYS. Nusimato renginiai, kuriuose turėsite dalyvauti, nepriklausomai nuo savo norų. Galbūt teks prisiimti atsakomybę už vaikų auklėjimą. Vakare kils noras atsipalaiduoti, linksmintis. Jauskite saiką, kitaip pakenksite santykiams.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis