Sekmadienio horoskopas: Skorpionų laukia nauji išbandymai, norėdami permainų Šauliai turėtų vengti abejotinų pagundų

Rugsėjo 22-oji – sekmadienis – 265-oji metų diena (paskutinė 38-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 100 dienų.

Rugsėjo dvidešimt antroji – Baltų vienybės diena. Tarptautinė diena be automobilio. Rudens lygiadienis. Šiaulių miesto gimimo diena.


2000 m. Lietuvos ir Latvijos Seimai Saulės mūšio dieną – rugsėjo 22-ąją – paskelbė Baltų vienybės diena.


Rugsėjo 22-oji – Tarptautinė diena be automobilio. Pirmą kartą akcija „Mieste – be savo automobilio“ buvo surengta Prancūzijoje 1998 m., o 2000-aisiais tokia akcija jau vyko daugybėje Europos miestų. 2001 m. gruodžio 8 d. Berlyno aplinkosaugos akademijoje buvo įvertinti pirmųjų akcijų „Mieste – be savo automobilio“ rezultatai ir pasirašyta visų šalių, dalyvaujančių šioje akcijoje, aplinkos ministrų deklaracija. Tarp šių šalių yra ir Lietuva. Nuo tada rugsėjo 22-oji paskelbta Tarptautine diena be automobilio. Šią dieną siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į neigiamą transporto įtaką aplinkai ir žmonių sveikatai, patiems prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo. Lietuvos miestuose aplinka ypač užteršta nuo daugybės senų automobilių, ne mažesnė problema ir eismo saugumas.


Lygiadienis – tai metas, kai diena susilygina su naktimi. Rudens lygiadienis yra astronominio rudens pradžia. Nuo šios dienos nakties trukmė jau tampa ilgesnė už dienos trukmę ir toliau ilgėja. Tai diena, priešinga pavasario lygiadieniui (kovo 21 d.), po kurio naktis tampa trumpesnė už dieną ir toliau trumpėja iki Joninių (kai naktis trumpiausia).


Rugsėjo 22-oji laikoma Šiaulių miesto gimimo diena. 1236 m. vietovardis „Soule“ buvo pirmą kartą paminėtas rašytiniuose šaltiniuose – eiliuotoje Livonijos kronikoje, aprašančioje Saulės mūšį, kuris vyko rugsėjo 22 d. Rugsėjo mėnesį šia proga Šiauliuose rengiamos Šiaulių dienos.


Savo vardadienius šiandien švenčia: Digna, Eiganta, Eigantas, Mauricijus, Tamošius, Tarvina, Tarvinas, Tarvinė, Tomas, Virmantė.


************

Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 07.02, leidžiasi 19.21. Dienos ilgumas – 12.19.

Šiandien – pirmoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Mergelės ženkle.


**************


Astrologinė prognozė rugsėjo 22-ajai, sekmadieniui


AVINAS. Kad ir ką suplanavote, gali būti, kad atsiras nenumatytų kliūčių. Pasistenkite nedramatizuoti, nesinervinti. O jeigu įmanoma, šiandien apsiribokite paprastais buitiniais darbais, šeiminiais reikalais.


JAUTIS. Gali nustebinti gauta žinia, pažadas arba naujienos, susijusios su artimais žmonėmis, giminaičiais. Vertėtų pagalvoti apie sveikatos profilaktiką, dietą. Atsargiai kelyje.


DVYNIAI. Galite mėginti susigrąžinti skolas, derėtis, ieškoti finansinės paramos. Bendraudami su aplinkiniais apsišarvuokite kantrybe, kontroliuokite emocijas.


VĖŽYS. Šiandien lengva išprovokuoti konfliktines situacijas, pridaryti sunkiai ištaisomų ar nepataisomų klaidų. Pasistenkite neįsivelti į pavojingą avantiūrą. Būkite dėmesingesni savo sveikatai, atsisakykite alkoholio.


LIŪTAS. Šiandien jums gali kilti noras pasislėpti nuo visų ir visko. Galbūt nekaip jausitės. Organizmas išties bus neatsparus infekcijoms, o dar labiau tikėtini lėtinių ligų paūmėjimai, dantų, sąnarių problemos.


MERGELĖ. Šiandien nelabai seksis susikalbėti su aplinkiniais, erzins jų trūkumai. Kiekviename žmoguje mokėkite vertinti tai, kuo jis yra savitas ir nereikalaukite, kad pasikeistų.


SVARSTYKLĖS. Diena bus nelinksma dėl rimtų rūpesčių arba dėl nelengvų pokalbių su kai kuriais šeimos nariais. Sunku bus išlaikyti, atvirai neišdėjus aplinkiniams to, ką apie juos galvojate. Tai tik sukeltų grandininę reakciją. Viską darykite taktiškai.


SKORPIONAS. Šiandien prieš savo valią galite atsidurti tarpininkų, arbitrų vaidmenyje. Taip atsitiks, jeigu konfliktuos jums svarbūs žmonės. Turbūt jūs išties sugebėsite būti objektyviausi šioje situacijoje ir šiuo metu.


ŠAULYS. Jausite, kad reikalingos permainos, bet nežinosite, nuo ko pradėti. Pasitarkite su panašią situaciją patyrusiu žmogumi. Nepasiduokite abejotinoms pagundoms, venkite aferų.


OŽIARAGIS. Neigiamas emocijas išliekite per fizinę veiklą, o ne priekaištaudami antrajai pusei. Santykius lengva sugadinti, pastatyti šaltą sieną. Deja, nugriauti tą sieną bus žymiai sunkiau.


VANDENIS. Labai tikėtina, kad jums pristigs jėgų įgyvendinti tai, ko prisiplanavote. Regis, trukdys nekokia savijauta. Galbūt ne jūsiškė, o partnerio, kito artimo žmogaus arba augintinio.


ŽUVYS. Meilės ir finansiniuose reikaluose jums derėtų būti atsargesniems. Pasidomėkite, kuo užsiima ir kaip jaučiasi jūsų vaikai, būkite rūpestingi jų atžvilgiu. Gali taip nutikti, kad su vaikais, paaugliais turėsite rimčiau pasikalbėti.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis