Penktadienio horoskopas: Gali pasikeisti Dvynių planai, Vandenių laukia sėkmė kūrybos srityje

(1)

Rugsėjo dvidešimtoji, penktadienis – 263-ioji metų diena (penktoji 38-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 102 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Andriejus, Eustachijus, Fausta, Tautgirdė, Vainoras.

************

Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 06.58, leidžiasi 19.27. Dienos ilgumas – 12.29.

Šiandien – septintoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Mergelės ženkle.


**************


Astrologinė prognozė rugsėjo 20-ajai, penktadieniui


AVINAS. Ši diena leis nuveikti daug darbų. Užmegsite reikalingus ryšius, gausite norimos informacijos, pasirodysite ne iš kelmo spirti. Malonios situacijos skatins ir romantišką polėkį.


JAUTIS. Šiandien jums seksis įvairūs darbai. Pokalbiai, vizitai gali būti itin reikšmingi. Padvelks geromis perspektyvomis. Tačiau suplanuotus nuosavybės, verslo reikalus pravartu aptarti būtent šiandien.


DVYNIAI. Tikriausiai kils ūpas pakovoti už savo interesus. Ne viską patempsite, ne visiems įtiksite. Tai normalu, todėl nenuleiskite rankų. Jeigu pasiduosite kitų įtakai, gali pasikeisti kai kurie jūsų planai.


VĖŽYS. Skirtingai negu kitiems, ši diena jums nebus aktyvi. Trypčiosite vietoje lyg nežinodami ko griebtis. O galbūt pristigs energijos numatytiems užsiėmimams, nes viską išstums noras tinginiauti ir svajoti.


LIŪTAS. Šiandien puikiai seksis ir dirbti, ir bendrauti. Ypač daug galėsite nuveikti kartu su kolektyvu, bendraminčiais. Galite įsilieti į naują grupę, kompaniją ir pan. Pažįstamas asmuo gali pateikti dėmesio vertą pasiūlymą.


MERGELĖ. Dalykiniai reikalai klostysis tarsi savaime ir daugumai tik į gera. Būsite darbštūs, atsakingi, tačiau galbūt pajusite, kad jums kraunama vis daugiau įpareigojimų. Subtiliai išsiaiškinkite, ką už tai gausite, apibrėžkite savo įsipareigojimų ribas.


SVARSTYKLĖS. Gerų naujienų galite tikėtis, jeigu turite akademinių skolų, palaikote ryšius su užsieniu, ketinate kur nors toli vykti ar laukiate svečių iš toli. Pakaks ir optimizmo, ir energijos, kad susidorotumėte su neatidėliotinomis užduotimis.


SKORPIONAS. Reikalingas finansines operacijas paskubėkite atlikti laiku. Skubėti šiuo atveju nereiškia kažką daryti skubotai, nepasirengus. Nevenkite ir subrandintų naujovių, reformų.


ŠAULYS. Regis, nesėdėsite rankų sudėję, jeigu norite užmegzti bendradarbiavimo ryšius, užsitikrinti partnerių palaikymą, atkurti buvusius ryšius, pratęsti sutartis ar pan. Svarbu, kad reikalai būtų tvarkomi labai atsakingai, apdairiai.


OŽIARAGIS. Neblogas metas tartis dėl darbo apmokėjimo, pareigų pasiskirstymo, pirkimo-pardavimo sutarčių, nuomos, tiekimo, nuolaidų, viršvalandžių ir pan. Seksis realizuoti planus.


VANDENIS. Būsite iniciatyvūs, aistringi. Laukia sėkmė kūrybos srityje. Džiugins ir meilės, vaikų reikalai. Galite pasijusti tikri dėl savo jausmų arba pasirinkimų.


ŽUVYS. Regis, pavyks išspręsti kai kuriuos keblius reikalus. Tik nesipykite su namiškiais, būkite pakantesni. Juo labiau, kad dabar seksis tai, kas aktualu šeimos labui.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis