10 ženklų, kad jūs sutikote savo sielos draugą

(2)

Visos mes norime sutikti tą vienintelį, kuris būtų skirtas tik jums. Tačiau ar žinote, kokie ženklai rodo, kad jis yra tas vienintelis. Garsi astrologė Michelle Knight atskleidžia svarbiausius ženklus, kuriuos siunčia visata tuomet, kai jūs sutikote savo išrinktąjį.

1. Po pirmo susitikimo jūs netikėtai ir neilgai trukus jį sutikote vėl. Jei netikėtai ir dėsningai sutinkate tą patį žmogų, atkreipkite į tai dėmesį. Visata jums siunčia ženklą, jog verta susipažinti.


2. Analizuojant jūsų ryšius paaiškėja, kad visuomet sukotės artimoje aplinkoje ir būta daugybę kartų, kai vos per plauką nesusipažinote. Tai gali būti buvimas tame pačiame vakarėlyje ar tiesiog daugybė bendrų pažįstamų.


3. Vos sutikus šį žmogų jums sukilo stiprūs jausmai. Tai galėjo būti meilė iš pirmo žvilgsnio ar neapykanta. Svarbiausia yra atsiradusi stipri emocija. Daugybė porų vos susipažinę negali pakęsti savo būsimojo partnerio. Svarbiausia būti atviram naujiems potyriams.


4. Dažnai sielos draugą mes įvardijame kaip priešingos lyties partnerį, tačiau tai nebūtinai turi būti romantiški santykiai. Tai gali būti mokytojas, kuris perduoda savo žinias neprašydamas nieko už tai, ar draugas, kuris visuomet palaiko, kai jums to reikia.


5. Sielos draugas jums padės augti. Nesvarbu emocinį ar dvasinį augimą jums suteikia šis žmogus, tačiau be augimo ir inercijos bet kokia draugystė neturi ateities.


6. Jūs niekuomet nebūsite toks pats, kaip iki šios pažinties. Gyvenime sutikus sielos draugą įvyksta esminiai pokyčiai. Kartais šie pokyčiai nebūna tiesiogiai susiję su nauja pažintimi, tačiau įsigilinus į detales tampa aiški įvykių seka, kuri nuveda prie naujojo pažįstamo.


7. Leidžiant laiką su savo sielos draugu jūs tampate visapusiškai geresniu žmogumi. Net ir niekieno neprašius jūs tampate labiau atviras, norintis duoti, o ne imti.


8. Jūsų ryšys yra paremtas ne fizine trauka. Išvaizda atlieka tik antraeilį vaidmenį jūsų santykiuose. Tarp jūsų egzistuoja emocinė trauka, kuri yra nematoma, tačiau jaučiama ne tik judviem, bet ir aplinkiniams.


9. Buvimas atskirai tik sustiprina jūsų draugystę. Kartais santykiuose atskirai praleistas laikas atitolina partnerius, tačiau jei tai yra jūsų sielos draugas, tuomet tas nutolimas tik sustiprins norą būti kartu.


10. Jūs žinote viską vienas apie kitą, tačiau niekuomet neturite noro brautis į partnerio asmeninę erdvę. Šis žinojimas apie savo partnerį ateina natūraliai, tarsi praeitame gyvenime jūs jau nugyvenote visą gyvenimą kartu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis