Būrėja Odilė atskleidžia, kodėl nesiseka meilėje ir kaip tai pakeisti

(3)

Garsi būrėja astrologė Odilė, žinias perėmusi iš Altajaus šamanų, išduoda, kad pas ją apsilankantys žmones labiausiai domina meilė. Jie nori sužinoti, kodėl jiems nesiseka, ką reikia daryti, kad sulauktų to dieviško jausmo.

Pasak būrėjos, šamanės ir užkalbėtojos, tiek vyras, tiek moteris, kuriam vis nesiseka meilėje, nori žinoti, kas tai lemia.


Viena dažniausių nesėkmės priežasčių


„Viena iš dažniausiai pasitaikančių priežasčių, kodėl žmonėms nesiseka meilėje, yra karma. Tai galutinis ir nebepataisomas likimo nuosprendis, reiškiantis, kad žmogus niekada neturės laimės meilėje. Atsiskaitymas už praėjusio gyvenimo klaidas ir klystkelius dažnai trunka visą gyvenimą. Atpirkimo būsena šiame gyvenime kainuoja vienatvę arba nusivylimą meile. Taip gali būti iki pat gyvenimo pabaigos, tačiau galima guostis, kad kitame gyvenime bus geriau“, – sako būrėja.


Vis tik išimtiniais atvejais karmą galima koreguoti. Rūpestis padedant kenčiantiems, labdara, globa, bet kokios formos pagalba gali koreguoti likimą ir suteikti galimybę laimingai įsimylėti. Gali būti, kad gerus darbus teks daryti daugybę metų, kol bloga karma pasitrauks. Ne veltui pasakose yra užuominų, kad pagrindinis herojus dėl meilės keliavo už jūrų marių, susikovė su slibinu arba pasisamdė už tarną 7 metams... Taigi karmos korekcija nėra ritualas, bet nuosekliai atliekamas veiksmas. 


Prakeiksmas ir nužiūrėjimas


Dar viena priežastis, kodėl žmonės kenčia nuo nesėkmių meilėje, yra prakeiksmai, kurie gali pereiti iš kartos į kartą. Tarkime, jie lemia, kad visi vienos giminės žmonės patirs skyrybas, bus vieniši. Taip pat esama prakeiksmų, kurie seka tik moteris arba tik vyrus giminėje.


Antai, jei vienoje giminėje 3-4 moterys vienos augina vaikus, reikėtų atsekti, kas ir dėl ko prakeikė tą šeimą, kokios nuodėmės slėgė tos šeimos protėvius. Išsiaiškinus priežastis galima prakeiksmą pašalinti arba atlikti apsauginius ritualus prakeiksmą paverčiant neutraliu ir neveikiančiu. Čia būrėja įspėja neužsiimti magija namuose, nes tai gali dar labiau sustiprinti prakeiksmą.


Tuo tarpu nužiūrėjimas veikia panašiai kaip prakeiksmas, jis gali atsirasti kaip įžeisto asmens kerštas už tuščius pažadus, suvedžiojimą, melą. Šie kerai kitiems šeimos nariams nepereina ir paliečia tik apviltos meilės kaltininką. Be to, reikia nepamiršti, kad egzistuoja ir savęs nužiūrėjimo būdas – kai sureikšminamas savo kūniškas grožis, nuolat sukinėjamasi aplink veidrodį, žavimasi atvaizdu.


„Grožis yra individualus supratimas, o atvaizdui veidrodyje poros nereikia. Tikėtina, kad taip užsibūręs asmuo pasmerks save vienatvei“, – sako būrėja.


Zodiako ženklas, kuris įsimyli vieną vienintelį kartą


Nesėkmę meilėje gali paaiškinti ir paprasta astrologinė statistika. Ji teigia, kad daugiausia vienišų žmonių yra po Liūto ženklu, didelė jų dalis niekada nesukuria šeimos. Pagal nesėkmingų santuokų skaičių pirmauja Jaučiai ir žmonės, gimę gegužės mėnesį. Užtat Mergelės dažniau myli vieną vienintelį kartą. Jauno amžiaus našlių daugiausia aptiksite tarp Vandenio ženklo atstovų. Tad Zodiako ženklas, gimimo laikas ir vieta taip pat turi įtakos sėkmei meilėje.


Jeigu meilėje nesiseka kelis sykius iš eilės, tuomet reikia savikritiško žvilgsnio. Dažnai moterys teigia, kad jas traukia tik moraliai žlugę vyrai, jos mano, kad jie visi tokie ir geresnio tikėtis neverta. Tiesos tame šiek tiek yra. Tokiu atveju patartina keisti bendravimo aplinką ar net darbo pobūdį.


Sakoma, kad priešingybės traukia, todėl ir meilėje prieštaravimai žavi, kelia aistrą. Tačiau ilgainiui aistra nuvargina, susižavėjimas ima slopti ir tada pasimato visi trūkumai. Tokiu atveju, kai priešybės etapas baigiasi, reikia pradėti ieškoti to, kas porą jungtų – turi prasidėti bendrumo paieškos. Daug kam ši užduotis tampa neįveikiama. Santykiai tiesiog neperina į kitą lygį. Dar blogiau, jeigu į poros reikalus su patarimais pradeda kištis artimieji, draugai. Nemažai tokių santykių ir sugriūva būtent dėl įsikišimo iš šalies, dėl netikusių patarimų. 


Ar meilė ir pinigai suderinami?


Tai, kad asmuo yra vienintelis jums skirtasis, pasąmonė suvokia iš pirmo žvilgsnio pačioje pažinties pradžioje. Daug kartų teko girdėti laimingas poras pasakojant, kad sutikus tokį asmenį, ateina supratimas, kad kartu bus visą likusį gyvenimą. Tai ir yra meilės magija. 


Poros suderinamumą ir santykių ilgaamžiškumą galima patikrinti ir astrologiniais paskaičiavimais pagal tikslią gimimo datą. Galima paskaičiuoti ir sužadėtuvių bei vestuvių datą, parinkti tinkamas dienas, kad gyvenimas būtų kupinas džiaugsmo ir meilės. 


„Iš savo patirties galiu pasakyti, kad meilė ir pinigai nesuderinami. Labai maža tikimybė, kad santuokai iš išskaičiavimo laimingos datos parinkimas kuo nors padės. Paprastai tokia santuoka egzistuos tik tol, kol bus pinigų. Susidūrusi su finansinėmis problemomis ar ligomis, iširs, nepadės nei bažnytinis ar kitoks palaiminimas“, – patirtimi dalijosi būrėja.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis