Šeštadienio horoskopas: diena – ne iš lengviausių, tik vienam Zodiakui ženklui labiau pasiseks

Rugpjūčio dešimtoji, šeštadienis - 222-oji metų diena (šeštoji 32-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 143 dienos.

Rugpjūčio 10-oji - Šv. Laurynas, Paskutinioji Perkūno diena. Tarptautinė apatinių drabužių diena.


Senovės lietuviai garbindavo Perkūną. Tai paskutinė metų Perkūno šventė. Buvo skaičiuojama, kad nuo šios dienos žaibas daugiau nebetrenkia. Šią dieną senoliai neveždavo šieno, nes manyta, kad taip gali suerzinti Perkūną. Jei šią dieną nelyja, rudenį bus daug gaisrų.


Atėjus krikščionybei šventė sutapatinta su Šv. Lauryno diena, varduvėmis. Šv. Laurynas buvo vienas iš septynių Romos diakonų. Buvo persekiojamas už krikščionybės skelbimą ir mirtinai nukankintas ant įkaitintų geležinių grotų. Mirė 258 m. Liaudyje tikima, kad jis saugo namus nuo gaisrų.


Rugpjūčio 10 d. švenčiama Tarptautinė apatinių drabužių diena. Šia proga Brazilijoje rengiamas mados festivalis, kuriame daugiau nei 1000 gamintojų pristato apatinių drabužių kolekcijas. Šią dieną Amerikoje organizuojamos akcijos, kurių metu žmonės į gatves išžygiuoja su apatiniais drabužiais. Apatiniams drabužiams skiriamas dėmesys, nes tai drabužiai, kuriais vilkime kasdien, jie, visų pirma, privalo būti patogūs.


Savo vardadienius šiandien švenčia Aistė, Aurimas, Asterija, Astra, Filomena, Laura, Lauryna, Laurynas, Norimantas.


************

Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 05.43, leidžiasi 21.05. Dienos ilgumas - 15.22.

Šiandien - ketvirtoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Liūto ženkle.


**************


Astrologinė prognozė rugpjūčio 10-ajai, šeštadieniui


AVINAS. Šiandien tiktų keliauti, rašyti publikacijas, spręsti galvosūkius, gilintis į filosofines tiesas. Bus įdomu bendrauti su nepažįstamais žmonėmis, užsieniečiais, naršyti po virtualią erdvę. Nežiopsokite kelyje.


JAUTIS. Nesusipratimų galima tikėtis per ne itin sąžiningus ar nekonkrečius asmenis. Asmeniniuose santykiuose tikėtina šiokia tokia sumaištis. Reikalinga savianalizė, kad susivoktumėte savo jausmų labirinte.


DVYNIAI. Šiandieną į paviršių gali iškilti tai, ką stengėtės nuslėpti. Arba kaip tik atsiras naujas dalykas, kurį pravartu nuslėpti nuo partnerio, šeimos narių. Subtiliau bendraukite, kad neįžeistumėte jautraus pašnekovo.


VĖŽYS. Gali būti, kad nerimo sukels artimų žmonių ar augintinių sveikatos sutrikimai. Arba jums patiems dėl savęs teks daug dėmesio skirt mitybai, higienai, sveikatos ir grožio klausimams.


LIŪTAS. Šiandien derėtų daugiau laiko skirti vaikams, mylimam žmogui. Palanku užsiimti kūryba, sportu. Viskas bus gerai, jei neiššvaistysite per daug pinigų ir nepavesite to draugo, pažįstamo, kuriam kažką žadėjote.


MERGELĖ. Jeigu per daug susiplanuosite, mažai nuveiksite. Juo labiau, kad šį rytą būsite išsiblaškę, tingūs. Galimi smulkūs nesusipratimai. Galbūt teks pasinervinti dėl artimo žmogaus problemos.


SVARSTYKLĖS. Patys nelabai žinosite, ko norite. O blaškydamiesi tai šen, tai ten, gerų rezultatų niekur nepasieksite. Vertėtų atidžiau saugoti savo, o juo labiau svetimą transporto priemonę.


SKORPIONAS. Kažkokie reikalai pareikalaus daug dėmesio ir kantrybės, o galbūt ir neplanuotų išlaidų. Apdairiai elkitės su savais ir svetimais pinigais, materialinėmis vertybėmis.


ŠAULYS. Šiandien jūsų nuotaikų kaita ir jausmingumas stebins aplinkinius, bet turbūt maloniai, nes išreikšite daug gerų emocijų. Visgi reikėtų vengti neapgalvotų poelgių bei skubotų pažadų.


OŽIARAGIS. Diena bus nelabai maloni. Galimas tam tikras idealų žlugimas. Reikėtų elgtis atsargiai, nes labai lengva bus susikompromituoti, suklysti. Pravartu daug ką tyloje apmąstyti, pamedituoti.


VANDENIS. Tai gali būti draugų diena. Arba tiesiog aplink jus šurmuliuos daugybė žmonių, vyks renginiai. Galbūt reikšitės kaip dalyviai ar organizatoriai. Pasistenkite, kad ir su savo vaikais būtumėte lyg geri draugai.


ŽUVYS. Šiandieną lengvai klysite, būsite nervingi, neatsargūs. O jeigu išvakarėse išgėrėte raminamųjų vaistų ar alkoholio, jausitės išties nekaip. Nedarykite skubotų išvadų, jei kažkas pasielgė ne taip, kaip jūs tikėjotės.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis