Astrologė Lolita atskleidžia, kokios liepos mėnesio dienos palankiausios meilei, vestuvėms

Kai į širdis pasibeldžia meilė ir tikimės atradę tą vienintelį, susimąstome, kada tinkamas laikas vestuvėms? Kaip išsirinkti dieną, kuri būtų pati tinkamiausia santuokai?

Dažnai norėdami išspręsti šiuos klausimus žmonės kreipiasi į astrologus, kad šie padėtų apsispręsti, kada tam tinkamas laikas. Mus konsultuoja astrologė Lolita Žukienė.Asmeninio albumo nuotr.Vestuvės – tai nauja mūsų pradžia, ne mažiau svarbi kaip ir žmogaus gimimas. Tai – dviejų žmonių, buvusių atskiromis asmenybėmis, „mes“ gimimas. Kiekvienas atėjome į šį pasaulį konkrečią dieną ir paskirtu laiku. Pamilusiems vienas kitą ypač svarbu pasirinkti patį tinkamiausią laiką tokiam ypatingam gyvenimo įvykiui.


Juk esame pastebėję, kad būna dienų, kai aplanko įkvėpimas, darbai rankose tirpte tirpsta, o būna, kai jautriau sureaguojame į ištartą žodį, jaučiamės tarsi ne ta koja išlipę iš lovos. Kartais būna, kai pailsėję vieną dieną, jaučiamės kaip po gerų atostogų.


Ir yra dienos, sako astrologė, kai ištartas žodis suskamba didžiule jėga, tampa mūsų gyvenimo kelrode žvaigžde. Būtent šios dienos labiausiai tinka svarbiausiam naujo gyvenimo pradžios įvykiui ir kiekvienai porai jos gali būti skirtingos. Kai sužadėtiniai kreipiasi dėl vestuvių datos parinkimo, yra išnagrinėjami abiejų žmonių asmeninių horoskopų rodikliai, jie derinami su konkrečių dienų astrologinėmis charakteristikomis.


Taigi, kokios liepos mėnesio dienos palankiausios astrologiniu požiūriu?


Liepos mėnesį iki 23 d. Saulė keliaus Vėžio – šeimos – ženklu. Tad šis mėnuo yra palankus šeimos kūrimui.Tačiau ir jo metu pasitaikys dienų, kurios pasižymi vedyboms nepalankiomis astrologinėmis charakteristikomis.


„Kad nepasirinktumėte visai tam netinkamų dienų, pradėsime nuo tų, kada nereikėtų tuoktis,“ – sako astrologė Lolita. Jos teigimu, liepos 2-oji diena santuokai nepalanki dėl visiško Saulės užtemimo, o liepos 16-oji ir 17-toji – dėl dalinio Mėnulio užtemimo įtakos. Šios dienos tikrai nėra tinkamos naujai pradžiai.


O štai palankių astrologiniu požiūriu dienų išties yra nemažai. Tai: 3, 6, 14, 20, 27, 30 dienos. Iš jų itin palankios yra dvi. Liepos 6-oji, kai pilnėjant Mėnuliui jis pereina iš Liūto į Mergelės ženklą. Taip pat liepos 30 diena, kai Saulė vieši karališkajame Liūto laipsnyje.


„Kaip diena, taip svarbus ir laikas, kada jūs ištarsite lemiamąjį „taip“. Svarbi ir vietovė, kur susijungsite. Tad, planuojant vestuves, svarbu į viską atsižvelgti. – pastebi astrologė Lolita ir linki: – Sėkmingos ir pačios tinkamiausios, nuostabiausios ir sėkmingiausios dienos Jūsų įsimintiniausiai šventei! Kad širdyje karaliautų meilė, kad kartu Jums būtų gera visą likusį gyvenimą!“.


http://lolitazukiene.eu

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis