Numerologija: ką apie jūsų santuoką pasako jos data?

(2)

Jei jau esate susituokę, tereikia pasitikrinti, ar numerologai neklysta, bet jei dar tik ruošiatės tuoktis, verta atsižvelgti, prieš renkantis vestuvių datą.

Pritaikyti elementarias numerologijos taisykles santuokos datai, gana nesudėtinga. Tereikia visus skaičius sudėti, iki gausite vienaženklį ir pažiūrėti, kuris iš skaitmenų yra jūsiškis. Taip pat verta įvertinti ir dažną tam tikro skaičiaus pasikartojimą datoje, jei toks yra. Jis gali pakoreguoti reikšmę.


Tarkim, jūsų santuokos data yra 1990 06 09. Sudedame 1+9+9+0+0+6+0+9=3+4=7. Santuokos skaičius yra 7, bet taip pat didelę įtaką daro net trys 9-tukai.


1– Saulės skaičius


Simbolizuoja ambicingumą, pasitikėjimą savimi. Jus jungia darboholizmas ir aukšto socialinio statuso siekis. Iššūkis – nepavydėti partneriui sėkmės ir nustoti su juo konkuruoti. Svarbiausia, neleiskite kitiems – net patiems artimiausiems žmonėms, kištis į jūsų santykius. Aplinkiniai tik išardo vieneto vienybę.


Kas jus sustiprins? Vienetai nepakenčia nuobodulio. Ieškokite bendrų pramogų, kelionių, iššūkių.


2 – Mėnulio skaičius


Simbolizuoja romantiškumą ir sentimentalumą. Net jei jūsų santykiai prasidėjo nuo sekso, ilgainiui Mėnulis atves jus į meilę. Įveikę nepasitikėjimą savimi ir savo jausmais, jūs sukursite ypatingai švelnius santykius, kupinus rūpinimosi vienas kitu. Tačiau neskubėkite kelti revoliucijų ir imtis ryžtingų veiksmų – dvejetas bijo permainų.


Kas jus sustiprins? Nebijokite ištęsti iki begalybės rožinių akinių periodo, palepinti vienas kitą. Jei jausmai pradės vėsti, juos sustiprins išsiskyrimo sukeltas ilgesys.


3 – Marso skaičius


Trejetas gimdo itin stiprias šeimas, kurios nebijo jokių sunkumų. Marsas padeda analizuoti klaidas ir nelipti antrą kartą ant to paties grėblio. Bet kokios krizės – nesvarbu, finansinės, sveikatos ar dvasinės – jus tik užgrūdins ir dar labiau suartins vieną du kitu. Vienintelis dalykas, galintis sugriauti jūsų laimę, aplinkinių pavydas.


Kas jus sustiprins? Trejetams netinka tingėti. Todėl kelkite sau vis naujus tikslus ir jų kartu siekite.


4 – Merkurijaus skaičius


Tai stabilumo ir materialinės gerovės ženklas. Be to, Merkurijus atsakingas už gebėjimą bendrauti.

Jums nebūdinga mėgautis romantika dviese, mėgstate, kad jus visada suptų kiti žmonės. Jūsų namai nuolat pilni svečių, jie ateina ir pasikalbėti, ir pasiskolinti pinigų. Tai sukelia šiokią tokią riziką išsidalinti visomis prasmėmis, tad retkarčiais prisiverskite nuo visų pabėgti.


Kas jus sustiprins? Jūsų santykių pagrindas – pasitikėjimas vienas kitu. Ketvertas sunkiai pakelia pavyduliavimą.


5 – Jupiterio skaičius


Jupiteris dažnai vadinamas didžiosios laimės planeta. Tai reiškia, kad ir po 10 bendro gyvenimo metų mylėsite vienas kitą taip pat, kaip pirmąją pažinties savaitę. Vis dėlto ramiais ir tyliais šių santykių nepavadinsi. Kivirčai, dūžtantys indai, audringos emocijos ir aistringi susitaikymai – visa tai jus lydės visą gyvenimą ir neleis rutinos dulkėms užkloti jūsų santykių.


Kas jus sustiprins? Turite šiek tiek išmokti tvardytis. Neleiskite, kad aistringas santykių aiškinimasis virstų įžeidinėjimais ir žeminimu.


6 – Veneros skaičius


Venera – meilės ir gerovės planeta. Vis dėlto neskubėkite džiaugtis. Neretai ši meilė būna nukreipta į išorę. Šešeto sąjungą dažnai persekioja buvusios meilės, dūsaujantys gerbėjai, nesantuokiniai romanai, neištikimybė. Natūralu, kad tai lydi nuolatinės pavydo scenos. Ir, beje, nuslėpti žingsnių į kairę nepavyks, nes ši planeta – gana sąžininga ir tyra.


Kas jus sustiprins? Jums reikės išmokti atleisti. Šešetui būdinga išsilakstyti jaunystėje, bet praėjus tą etapą, sąjunga gali virsti gana brandžia ir tvirta.


7 – Saturno skaičius


Tai labiausiai nuo Saulės nutolusi ir pati mįslingiausia bei šalčiausia planeta. Septyneto sąjunga aplinkiniams dažnai atrodo nesuprantama ir keista. Tokia pora paprastai turi labai mažai draugų, svečiai jų namuose – tikra retenybė. Tiesa, septynetuko sąjungą tai mažai jaudina, jie mėgaujasi vienas kito draugija ir nekreipia dėmesio į tai, ką apie juos mano aplinkiniai. Tokiose santuokose dažnai gimsta itin talentingi vaikai.


Kas jus sustiprins? Pasistenkite žiūrėti į gyvenimą kiek paprasčiau. Mažiau kapstykitės viduje ir dažniau atverkite duris pasauliui, nes rizikuojate visai užsikasti.


8 – Urano skaičius


Šiai planetai būdingas nepastovumas. Regis, dar vakar viskas buvo tiesiog idealu, o šiandien jau atrodo užgriuvo pasaulio pabaiga. Ši pora nuolat balansuoja ant skyrybų ribos, bet dažniausiai taip ir neišsiskiria, vis važinėja aukštyn žemyn amžinąja aštuoneto spirale. Nenuosabu, juk šis skaičius reiškia begalybę.


Kas jus sustiprins? Aštuonetui labai svarbu turėti asmeninės laisvės, todėl nebijokite suteikti vienas kitam daugiau erdvės. Niekur partneris nepabėgs, vis tiek jums lemta būti kartu.


9 – Neptūno skaičius


Svajotojas Neptūnas mėgsta statyti oro pilis ir kurti nepasiekiamus idealus. Po šiuo ženklu gimsta labai aistringi, bet, deja, neilgai trunkantys romanai, nes rožiniai akiniai greitai nukrenta ir einama ieškoti kito partnerio. Tiesa, išsiskyrimai nebūna itin skausmingi, po jų pora neretai lieka draugais ir prisimena kartu praleistą laiką kaip gražų ir paturtinantį.


Kas jus sustiprins? Kurį laiką išsaugoti tokią sąjungą gali padėti jūsų idealia santuoka tikintys artimieji arba mistiniai ženklai, neva patvirtinantys, kad esate vienas kitam skirti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis