Testas. Ką apie jus sako jūsų mėgstama avalynė?

Mėgstami bateliai išduoda ne tik jūsų skonį ir piniginės storį, bet ir charakterį.

Smailiakulniai aukštakulniai


Tokią klasikinių batelių porą ypatingoms progoms turbūt turi kone kiekviena moteris, tačiau kai kurios tokius batelius avi kasdien. Jei esate iš jų, tikėtina, kad mėgstate būti dėmesio centre. Tokios moterys dažnai esti šiek tiek kaprizingos ir išlepintos, jos mėgsta pasinaudoti savo moterišku žavesiu siekdamas tikslų. Jos neabejoja tuo, kad pasaulis (ypač vyriškoji jo dalis) turėtų gulėti joms po kojomis. Beje, kai kurie dalykinio etiketo žinovai teigia, jog lipant karjeros laiptais, aukštėja ir batų pakulnės, taigi tokius batelius gali avėti ne tik vyrų išlaikytinės, bet ir įmonių vadovės. Vis dėlto, kad ir kokios dalykiškos ir griežtos būtų, aukštakulnius avinčiosios niekada nepamiršta esančios moterys.


Katyčių kulniukai


Batelius neaukštais, smailiais taurelę primenančiais kulniukais (angl. „kitten heels“) labai mėgsta saugumą ir aiškias taisykles mylinčios moterys. Jos pragmatiškos, mėgsta kokybiškus daiktus, yra gana taupios, santūrios ir kiek mokytojiškos – geba subtiliai paauklėti kitus, kaip reikėtų gyventi ir elgtis. Kartu yra elegantiškos, rafinuotos, skoningos – tokios nepadarys gėdos jokiomis aplinkybėmis, tad natūralu, kad jomis žavisi savo įvaizdžiu besirūpinantys solidūs vyrai.


Balerinos


Lygiapadžiai žemakulniai bateliai, dar vadinami balerinomis, yra mėgstamiausia romantiškų ir šiek tiek mergaitiškų moterų avalynė. Tokios moterys pažadina vyrų troškimą jas ginti ir saugoti. Jos mėgsta skrieti per pasaulį lengvai, tarsi kojomis nesiekdamos žemės, kita vertus nėra tokios atviros, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tokius batus avinčios moterys dažniausia yra gerai išauklėtos ir santūrios, puikiai palaiko neįpareigojančius pokalbius, bet sunkiai prisileidžia artyn menkai pažįstamus žmones. Beje, turi puikų skonį ir išbaigtą stilių, leidžiantį joms atrodyti iš pirmo žvilgsnio paprastai, tačiau kartu – nepriekaištingai.


Kareiviški batai


Grubūs, kareiviško stiliaus batai patinka uždaroms ir kiek egocentriškoms būtybėms. Jos retai kada prašo kitų žmonių pagalbos, nes yra įsitikinusios – jei nori, kad viskas būtų tobula, turi tai padaryti pati. Dažniausia tokius batus avi stiprios, atsakingos ir intelektualios moterys. Jos labai išgyvena, jei santykiai su kitais žmonėmis klostosi ne taip, kaip tikėjosi, ir nepaliauja nuoširdžiai stebėtis, kaip kiti gali būti tokie neatsakingi, nepunktualūs ar tingūs.


Sportiniai bateliai


Sportinius batelius avinčios moterys dažniausia yra labai kūrybingos ir energingos. Jos nepakenčia monotonijos, mėgsta keliones, pokyčius ir nuoširdų bendravimą, nemėgsta dviveidiškumo ir kaukių. Jos tikros apkabinimų ir šilto kūniško kontakto maniakės – susitikusios glėbesčiuojasi ne tik su artimais, bet ir su pirmąsyk matomais žmonėmis. Jų manymu, gyvenimas turi būti toks pat paprastas, jaukus ir patogus, kaip ir avalynė.


Tiesiog madingi


Kai kurioms moteris ne taip svarbu, koks batų kulnų aukštis, spalva, patogumas ar kaina. Svarbiausia, kad jie būtų madingi. Jos tvirtai laikosi posakio „sutinka pagal rūbą“, o neretai ir palydi – taip pat pagal rūbą. Ne tik jos pačios, bet ir jų gyvenimas primena blizgių žurnalų puslapius. Tiek darbą, tiek vyrą, tiek draugus tokios moterys pirmiausia renkasi pagal prestižą, o ne pagal poreikius.


Platformos


Platforminiai batai ir basutės patinka valdingoms, pasitikinčioms savimi, praktiškoms ir kiek tiesmukoms būtybėms. Jos tuo pat metu nori išsaugoti ir buvimą „aukštumoje“, ir patogumą. „Platformas“ avinčios moterys tvirtai žengia per gyvenimą, aukštai iškėlusios galvas, ir atvirai didžiuojasi savo pasiekimais. Ir tai yra pelnyta, nes paprastai visko pasiekia pačios, o ne naudodamosi vyrais. Gyvenimo partnerį renkasi vadovaudamosi galva, o ne širdimi, nepakenčia vienos nakties nuotykių ir rožinių medaus mėnesio akinių.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis