Ketvirtadienio horoskopas: Vėžio gyvenime – netikėtumai, Skorpionams pavyks išsiaiškinti komplikuotus santykius

Birželio tryliktoji, ketvirtadienis - 164-oji metų diena (ketvirtoji 24-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 201 diena.

Birželio 13-oji - Šv. Antanas, šienapjūtė.


Nuo senovės šią dieną kaimuose prasidėdavo šienapjūtė. Tikėta, kad nupjauta žolė gerai atželia, jeigu ji pjaunama per jauną mėnulį. Į Lietuvą atėjus krikščionybei šienapjūtės šventė sutapatinta su Antano varduvėmis. Nuo šios dienos kaimuose tradiciškai prasidėdavo jaunimo naktigonės.


Šv. Antanas Paduvietis gimė Lisabonoje, Portugalijoje (1190), turtingoje ir kilmingoje šeimoje. Būdamas 16-os metų įstojo į Šv. Augustino vienuolių ordiną, vėliau tapo pranciškonu. Keliaudamas po įvairias šalis garsino Evangeliją. Popiežiaus Grigaliaus II yra paskelbtas šventuoju.


Savo vardadienius šiandien švenčia Akvilina, Anta, Antanas, Antanė, Antanina, Antas, Antonija, Antonijus, Arūnė, Dainius, Kunotas, Miniotas, Minius, Minjotas, Minkanta, Minkantas, Minkantė, Minmantas, Minmantė, Minotas, Nina.


************

Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 04.42, leidžiasi 21.55. Dienos ilgumas - 17.13.

Šiandien - ketvirtoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Dvynių ženkle.


***************


Astrologinė prognozė birželio 13-ajai, ketvirtadieniui


AVINAS. Jei manote, kad pavyks lengvai išgarsėti ar praturtėti, iš tokių svajonių liks tik muilo burbulas. Nepalanki diena pinigų skolinimuisi ir seksualinėms avantiūroms.


JAUTIS. Šiandien nusimato susitikimų, pokalbių, o gal ir malonių ar nemalonių staigmenų. Būtų gerai, kad savo norus bei siekius derintumėte su kitų. Be draugiško susitarimo įstrigsite vietoje, arba tiesiog užleisite laimėjimo galimybę konkurentui.


DVYNIAI. Teks įtemptai dirbti ar mokytis, o jėgų, optimizmo turėsite mažiau nei aplinkiniai. Visgi gali pasiteisinti sumanymas, susijęs su įsidarbinimu, verslo modernizavimu.


VĖŽYS. Netikėtumų gali pateikti draugai, gerbėjai arba vaikai. Pasistenkite objektyviai vertinti situaciją ir savo ryšius su kitais žmonėmis. Primygtinai nepirškite savo nuomonės aplinkiniams.


LIŪTAS. Žmonės, kurių palaikymo tikitės, gali paprasčiausiai jumis manipuliuoti. Kita vertus, jūsų pretenzijos į lengvą naudą, įvairius patogumus, modernią aplinką gali būti nerealios, trukdančios nuoširdžiai bendrauti su artimaisiais, partneriu.


MERGELĖ. Galite sėkmingai tvarkyti korespondenciją, publikuoti straipsnius, megzti ryšius su užsieniečiais, įžymybėmis, atsiskaityti už rašto darbus ar pan. Tik stenkitės būti diplomatiški, objektyvūs. Nederėtų plepėti visko, kas šaus į galvą.


SVARSTYKLĖS. Tikriausiai susidomėsite pinigų investavimo, skolinimosi galimybėmis, lizingu. Galbūt įsigysite, parduosite, iš(si)nuomosite ar įkeisite nekilnojamąjį turtą. Iš šalies gali atrodyti, kad tuo pažeidžiate kažkieno interesus.


SKORPIONAS. Galite pakliūti į situaciją, kurioje jausitės auka, arba turėsite ginti savo ar artimųjų interesus. Nors sunku bus išsiaiškinti komplikuotus santykius, nesusipratimus, bet gims vilčių, kad jūsų pastangos anksčiau ar vėliau pasiteisins.


ŠAULYS. Jums gali tekti aiškintis dėl paskleistų gandų, iškraipytos informacijos ir pan. Regis, jūsų argumentai skambės neįtikinamai. Savo teisumą ir kompetenciją pavyks įrodyti, tik darbais ir faktais patvirtinus savo žodžius.


OŽIARAGIS. Pažįstamo asmens, o gal konkurento pasiūlymas gali būti nedoras, bet jus itin vilios. Visgi karingos kai kurių asmenų nuotaikos, emocijos neleis jums jaustis visiškai saugiai. Pagalvokite, ar jums reikia nemalonumų. Pasisaugokite traumų.


VANDENIS. Kažkokie įvykiai gali užklupti jus nepasiruošusius. Jeigu naudojotės savo padėtimi, siekdami tam tikrų tikslų, tai gali iškilti į viešumą. Neapsirikite turtinėse avantiūrose.


ŽUVYS. Gana aktyviai vertinsite aktualius įvykius arba pasiduosite tų asmenų įtakai, kurių tiesa jums atrodys priimtina. Tikriausiai sužinosite įdomių naujienų, atskleisite naują pažinimo puslapį.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis