Pirmadienio horoskopas: vieniems – keblumų, nesusipratimų, kitiems – jaudinamų, malonių potyrių diena

Birželio dešimtoji - pirmadienis, 161-oji metų diena (pirmoji 24-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 204 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Diana, Galindas, Galindė, Gaudrimė, Litgarda, Liutgardas, Margarita, Nikandras, Nikas, Pelagas, Pelagija, Vingailas, Vingailė, Vinmantas, Vinmantė, Vintara, Vintaras.


************

Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 04.44, leidžiasi 21.53. Dienos ilgumas - 17.09.

Šiandien - pirmoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Dvynių ženkle.


**************


Astrologinė prognozė birželio 10-ajai, pirmadieniui


AVINAS. Nors atrodysite darbštūs, dalykiški, susikaupę, kažkas klostysis ne pagal planą. Gali paaiškėti, kad jūsų viltys ne visiškai atitinka tikrovę. Nenumokite ranka į sveikatos sutrikimus, santykių problemas.


JAUTIS. Vargu ar pavyks viską padaryti taip, kaip norite ir tikitės. Daug kas priklausys nuo aplinkybių ir kitų žmonių. Jus gali apvilti asmuo ar organizacija, iš kurios tikitės finansinės kompensacijos, atlygio.


DVYNIAI. Keistoka gali būti ši diena. Gali kilti įtampų, nesusipratimų, bendraujant su autoritetingais žmonėmis. Galbūt bus tikrinama jūsų kompetencija. Norėsis šilto supratingumo iš artimųjų, bet ir jie bus linkę kritikuoti.


VĖŽYS. Šiandien kažkokių keblumų, nesusipratimų gali kilti kelionėje arba darbe. Rizika bus mažesnė, jei laikysitės darbo tvarkos bei saugos taisyklių, profesinės etikos, o kelionėje - lankomos šalies papročių ir įstatymų.


LIŪTAS. Diena neatneš problemų, jei susilaikysite nuo abejotinų pagundų, tiek susijusių su praturtėjimu, tiek ir su meile. Regis domėsitės aktualiomis prekėmis, kainomis ar nekilnojamojo turto rinka. Racionaliai vertinkite savo ir kitų žmonių galimybes.


MERGELĖ. Ši diena panardins jus į savus bei svetimus rūpesčius, tačiau žada ir jaudinamų, malonių potyrių. Daug kam reikės jūsų patarimo, pagalbos. Tačiau sulauksite ir kritikos. Regis, bus lengva sugadinti santykius su artimu ir reikalingu žmogumi.


SVARSTYKLĖS. Jums reikėtų atkreipti didesnį dėmesį į savo psichologinę būseną. Nereikėtų išpūsti vidinių kompleksų bei trūkumų. Visi jų turi. Šiandien neverta imtis svarbių darbų ir ieškoti naujų pažinčių


SKORPIONAS. Gali džiuginti naujos pažintys, visuomeninė veikla. Tačiau nesitikėkite iš to didelės naudos ir stabilumo. Atsakingiau elkitės su bendrais ir svetimais pinigais, dokumentais.


ŠAULYS. Aktyvi, darbinga diena. Tvarkydami rimtus reikalus, spėsite ir nerimtai paflirtuoti, papramogauti. Tačiau nesileiskite apgaunami, išnaudojami. Nepasiduokite lengvabūdiškoms pagundoms.


OŽIARAGIS. Tikėtini pasikeitimai, susiję su jūsų ateities planais, perspektyvomis. Galimi teisiniai arba turtiniai, piniginiai rūpesčiai. Kai kas pavyks labai sklandžiai, o kai kur galite apsigauti.


VANDENIS. Teks papurtyti piniginę vaikų poreikiams. O ir patys visko norėsite daugiau negu reikia. Pirma sumokėkite mokesčius. Verta pamėginti kai ką naujai perdaryti iš senų daiktų.


ŽUVYS. Kažkoks susitikimas, pokalbis gali jus labai suintriguoti, bet vėliau nuvilti. Santykiai su aplinkiniais bus prieštaringi. Stigs tarpusavio pasitikėjimo, geranoriškumo. Galite patirti netikėtumą iš asmens, kuriuo dabar ypač domitės.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis