Šeštadienio horoskopas: Dvynius vilios nuotykiai ir kelionės, Vėžiai sulauks dėmesio iš nepažįstamo asmens

Birželio aštuntoji - šeštadienis, 159-oji metų diena (šeštoji 23-iosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 206 dienos.

Birželio 8-oji - Pasaulinė vandenynų diena.


2008 m. gruodžio 5-ąją Generalinė Asamblėja paskelbė birželio 8-ąją Pasaulio vandenynų diena. Ši diena skirta pasigrožėti vandenyno gyvūnija ir turtais, o svarbiausia - informuoti visuomenę apie žalingą žmogaus įtaką pasaulio vandenynams, raginti juos saugoti ir valyti. Vandenynai - mūsų planetos plaučiai, nes būtent jie suteikia mums didžiąją dalį deguonies, būtinos kvėpavimui. Vandenynai aprūpina mus maistu ir vaistais.


Savo vardadienius šiandien švenčia Eigina, Eiginas, Eiginė, Eigintas, Eigintė, Medardas, Medas, Merūnas, Vilhelmas.


************

Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 04.45, leidžiasi 21.51. Dienos ilgumas - 17.06.

Šiandien - šeštoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Dvynių ženkle.


**************

Astrologinė prognozė birželio 8-ajai, šeštadieniui


AVINAS. Šiandien nuotaika bus gana pakili, žaisminga. Atsiras pramogų, pagundų, tikėtini pasimatymai, piknikai, varžybos, konkursai. Visgi nerekomenduojama per didelė finansinė rizika, azartiniai lošimai.


JAUTIS. Regis, puikiai leisite laiką su šeima. Neieškokite abejotinos draugijos, venkite pažadukų ir nekokios moralės asmenų. Šeima, poilsis gamtoje, sodyboje, šeimos verslas ar pirkiniai šeimos labui - štai koks turėtų būti prioritetas šią vasaros dieną.


DVYNIAI. Būsite labai aktyvūs. Atrodys, kad niekas negali vykti be jūsų įsikišimo. Tikriausiai bus daug pokalbių, pasiūlymų, kvietimų. Galbūt leisitės į netolimą kelionę, viešnagę. Atsargiai kelyje.


VĖŽYS. Bus pagundų, traukte traukiančių pinigus, be to, ir sukčiai nesnaus. Atrodo, kad sumanysite daryti pertvarkymus savo gyvenime ar aplinkoje. Netikėtai galite sulaukti dėmesio iš naujo pažįstamo. Neskubėkite austi rožinių vilčių.


LIŪTAS. Galimi emocijų svyravimai. Galbūt todėl, kad svajojate apie aistringesnį bendravimą, platesnius užmojus, didesnę naudą, modernius pirkinius, o aplinkybės verčia kontroliuoti savo poreikius. Pagundoms atsispirti bus išties nelengva.


MERGELĖ. Rinkitės ramesnę aplinką bei daug energijos nereikalaujančius užsiėmimus. Derėtų pasisaugoti sukčių, vagių, nes jie bus ypač aktyvūs. Netgi artimi žmonės jaus poreikį pavedžiot jus už nosies, pameluoti. Galbūt jie pokštaus, bet jūs patikėsite.


SVARSTYKLĖS. Šiandien jus gali nustebinti draugų, pažįstamų elgesys bei planai. Tikriausiai pajusite, kad juose jums neliks vietos, jei nesugebėsite pritarti ir pritapti ar nenorėsite investuoti. Vis dėlto sulauksite įdomių pasiūlymų ir diena bus gana smagi.


SKORPIONAS. Būsite nusiteikę eiti į viešumą, masinius renginius, rodyti iniciatyvą, drąsą ir t.t. Derėtų būti santūresniems, nedalinti neapgalvotų pažadų, vengti abejotinų išlaidų.


ŠAULYS. Kontaktai su įtakingais veikėjais, užsieniečiais, nepažįstamais žmonėmis skatins jus naujovėms, vers pergalvoti planus. Gali kilti rūpesčių, susijusių su kelione ar svečiais, šeimos nariais.


OŽIARAGIS. Būsite nusiteikę paišlaidauti gražiems daiktams, kosmetikai ar grožio paslaugoms, procedūroms. Galite susivilioti klaidinama reklama ar nuoroda, todėl būkite dėmesingi smulkmenoms.


VANDENIS. Šiandien bus ypač svarbu nelikti vienumoje. Trokšite dėmesio, aplodismentų, meilės, smagios draugijos. Jeigu šalia savęs turite širdies išrinktąjį (-ąją), tai džiaugsitės savo laime ir šia diena.


ŽUVYS. Regis, šiandien jūsų dėmesiu labiausiai džiaugsis keturkojai ar kiti augintiniai. O jei jų neturite, tai puoselėsite savo aplinką, namus, augalus arba savo kūną. Tuo tarpu jūsų sieloje bus gausu chaoso. Neklaidinkite kitų ir nepūskite prieš vėją.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis