Šeštadienio horoskopas: kaip reta gera ir daugeliui Zodiako ženklų palanki diena

Gegužės dvidešimt penktoji, šeštadienis - 145-oji metų diena (šeštoji 21-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 220 dienų.

Gegužės 25-oji - Tarptautinė Afrikos diena. Tarptautinė dingusių vaikų diena.


Gegužės 25-ąją UNESCO yra paskelbusi Afrikos išsilaisvinimo diena, kuri dabar jau vadinama Tarptautine Afrikos diena ir švenčiama daugybėje šalių. Lietuvoje Tarptautinė Afrikos diena minima nuo 1998 m. Jos metu UNESCO iniciatyva atidaromos Afrikos kultūros, nuotraukų parodos, rengiami afrikietiškos muzikos koncertai.


Tarptautinė dingusių vaikų diena Seimo iniciatyva 2006 metais įtraukta į atmintinų dienų sąrašą. Jos tikslas - ne tik užjausti tuos, kurių vaikai dingo be žinios, bet ir skatinti užkirsti kelią šiam reiškiniui.


Savo vardadienius šiandien švenčia Almanta, Almantas, Almantė, Alvyda, Alvydas, Grigalius, Grigas, Danutė, Urbonas.


************

Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 04.59, leidžiasi 21.33. Dienos ilgumas - 16.34.

Šiandien - septintoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Dvynių ženkle.


***************

Astrologinė prognozė gegužės 25-ajai, šeštadieniui


AVINAS. Šauni diena, tinkama įvairiems susitikimams, susibūrimams, piknikams ir t. t. Jeigu vyksite į varžybas, sąskrydį, turistinį žygį, veikiausiai nepasigailėsite. Įgysite naujų draugų, pažįstamų.


JAUTIS. Jums gali tekti rimtai darbuotis arba pramogas derinti su pareigomis. Regis, tai pavyks, rezultatai nenuvils. Galite savo pastangomis kažkam atsilyginti už suteiktą paslaugą, atgauti skolą ar pan.


DVYNIAI. Jums norėsis keliauti, ir geriau realiai nei virtualiai. Bet kuriuo atveju šios dienos įvykiai turėtų praplėsti jūsų akiratį ir žinių bagažą. Galbūt kažkur vyksite, o gal uoliai mokysitės. Tikėtini įdomūs pašnekovai.


VĖŽYS. Šiandien būsite nelinkę skaičiuoti pinigų, nors suprantate, kad turite taupyti. Visgi pastangos pagerinti sveikatą, išvaizdą, gyvenimo kokybę pasiteisins, todėl investicija į tai viena ar kita prasme tikrai atsipirks.


LIŪTAS. Ši diena bus puiki, jeigu skirsite geranorišką dėmesį antrajai pusei, rasite bendrų interesų arba vienas kitam patalkinsite tam tikroje veikloje. Dar geriau, jei į veiklą įtrauksite ir vaikus, o po to kartu papramogausite.


MERGELĖ. Būsite žvalūs, energingi, darbingai nusiteikę. Daug laiko skirsite ūkiniams darbams. Seksis ir su menu, grožiu, higiena, sveikata, gyvūnais susijusi veikla. Jei eisite apsipirkti, pasikliaukite ne tik savo skoniu bei nuomone, o ir šeimos nario.


SVARSTYKLĖS. Šiandien galite tikėtis naudos ir malonumo per meną, parodas, pramogas. Iš gerbėjo galite gauti viliojamą pasiūlymą. Atkreipkite dėmesį į vaikų problemas bei laimėjimus. Jiems tai labai svarbu.


SKORPIONAS. Turėtų sektis geri ir teisingi sumanymai, susiję su artimais žmonėmis, nekilnojamuoju turtu, pinigais, šeimos verslu. Geriausia būtų draugiškai suderinti interesus su šeimos nariais.


ŠAULYS. Aktyviai bendrausite su kaimynais, draugais, giminėmis. Palanku rašyti publikacijas, rinkti informaciją, mokytis, naršyti po internetą. Galite sužinoti intriguojamą naujieną.


OŽIARAGIS. Būsite linkę nesavanaudiškai elgtis, demonstruoti rūpestingumą, atjautą. Galbūt susitarsite dėl jums svarbaus reikalo. Įmanomi vienokie ar kitokie laimėjimai versle arba meilės fronte.


VANDENIS. Šiandien būsite kūrybingi ir draugiški. Didelė tikimybė, kad užmegsite ryšį su jus dominančiu asmeniu. Lengva bus susitarti dėl pirkinių, dovanų, pramogų, talkos ar kt.


ŽUVYS. Gali būti patikrintas jūsų sugebėjimas išlikti ištikimiems savo principams, draugams bei mylimiesiems. Verčiau nedalinkite pažadų, neskleiskite apkalbų ir netikėkite jomis. Savo ir kitų atžvilgiu elkitės atsakingai.


Geros dienos!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis