Pirmadienio horoskopas: nelengva diena, bet žadamas malonus vakaras

Gegužės 20-oji - Pasaulinė metrologijos diena. Pasaulinė bičių diena. Kauno diena.

Metrologija - mokslas apie matavimo priemones. 1875 m. gegužės 20 d. tarp 17-os šalių buvo pasirašyta Metro konvencija, pagal kurią šalys susitaria naudoti universalią matų sistemą (SI).


Kauno miesto šventė - gegužės 20-oji pasirinkta todėl, kad 1463 metais Kazimieras Jogailaitis atnaujino ir praplėtė miesto teises. Seniausios išlikusios Kauno privilegijos originalas - Sankt Peterburgo archyvuose, o kopija - Kauno Rotušėje. Kauno miestas pirmą kartą paminėtas metraštininkų dar 1361 metais. XIII a. pabaigoje kunigaikštis Kęstutis Kaune pastatė mūro pilį, tapusią svarbia miesto gynybos sistemos dalimi.


Gegužės dvidešimtoji, pirmadienis - 140-oji metų diena (pirmoji 21-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 225 dienos.


Savo vardadienius šiandien švenčia Akvilas, Akvilė, Akvilina, Akvilinas, Alfreda, Alfredas, Aušrys, Bernardina, Bernardinas, Eidvainas, Eidvainė, Eidvilas, Eidvilė, Eidvyda, Eidvydas, Eidvydė, Vygintas, Vygintė;


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 05.07, leidžiasi 21.25. Dienos ilgumas - 16.18.


Šiandien - antroji Mėnulio pilnaties diena.


Saulė Jaučio ženkle.


**************


Astrologinė prognozė gegužės 20-ajai, pirmadieniui


AVINAS. Ši diena iki kaklo panardins į nekasdienius reikalus. Jausite nemažą įtampą. Tačiau galimi dėmesio verti pasiūlymai, naudingi susitarimai. Galbūt vienaip ar kitaip ims spręstis kelionių, mokslo, logistikos klausimai.


JAUTIS. Bus reikalų, susijusių su finansais, draudimu, alimentais, paskolomis, nuosavybe ar pan. Jeigu skirsite daugiau dėmesio tiems, su kuriais norite labiau suartėti ar susitaikyti, savo tikslą nesunkiai pasieksite.


DVYNIAI. Ši diena bus nelabai maloni dėl nesusipratimų bendraujant, derantis. Visgi po visų peripetijų jau sugebėsite kitaip pažvelgti į kai kurias problemas. Turėtų išsisklaidyti abejonės asmeninių santykių arba finansų srityje.


VĖŽYS. Nusimato sandoriai, kurie gali būti naudingi. Situacija skatins jus rūpintis išvaizda, sveikata, higiena. Galbūt apsilankysite sporto komplekse, grožio salone ar privačioje medicinos įstaigoje.


LIŪTAS. Nenusivilsite, jei dalyvausite konferencijoje, oficialiuose susitikimuose ar ceremonijose, tvarkysite reikalus, susijusius su projektais, kultūra, mokslu. Nebloga diena ir romantikai, pramogoms.


MERGELĖ. Diena bus kupina įtampos, ypač jei rimtai dirbate. Bet kokios pareigos atrodys tarsi sunki našta, kurią norisi nusimesti. Vakare labiausiai džiugins jaukus namų židinys. 


SVARSTYKLĖS. Jus domins reikalai, susiję su mokslais, užsieniu, kelionėmis. Užplūs informacijos lavina, kurią reikės suspėti apdoroti. Visuose reikaluose reikėtų daugiau tartis su draugais, šeimos nariais, nes jums prireiks jų pagalbos. 


SKORPIONAS. Tikriausiai būsite susirūpinę pajamų šaltiniais, uždarbio galimybėmis, skolų ar muitų klausimais. Tuo tikslu nusimato ir naudingi, ir nenaudingi susitikimai. Vakare galima tikėtis jaukaus atpalaiduojančio komforto. 


ŠAULYS. Tikriausiai ne itin palankiomis sąlygomis teks rūpintis turtiniais, piniginiais reikalais, tiekimu, verslo sutartimis. Vakaras bus žymiai palankesnis. Pavyks nemažai išsiaiškinti, išmokti. 


OŽIARAGIS. Šiandien bus nelengva. Gali suerzinti gandai, intrigos. Arba tiesiog pasijusite be reikalo nusiplūkę, iššvaistę jėgas. Vakare jus atgaivins menas, muzika, meditacijos arba meilė.


VANDENIS. Būsite nusiteikę bendrauti, pramogauti. Nusimato susitikimai su bendraminčiais, draugais. Tikriausiai prisikaupsite įspūdžių ir žinių. Jeigu dėl kažko negalėjote pasiryžti, turbūt pagaliau pralaušite ledus.


ŽUVYS. Kur bebūtumėte, darbe ar namuose, nesėdėsite rankų sudėję. Jausite vidinį ar išorinį spaudimą iš peties pasidarbuoti. Keistų emocinių reakcijų galite tikėtis iš kolegų ir net artimųjų.


Geros dienos! 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis