Ketvirtadienio horoskopas: Vėžiams itin aktualūs bus šeimos ir meilės klausimai, Vandeniai sulauks netikėtos žinios


Gegužės šešioliktoji, ketvirtadienis - 136-oji metų diena (ketvirtoji 20-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 229 dienos.

Gegužės 16-oji - Tarptautinė jūros kiaulės (delfino) diena.


Tarptautinė jūros kiaulės diena skirta atkreipti dėmesį į šį retą gyvūną ir prisiminti, kodėl jis beveik išnyko iš Baltijos jūros.


Jūros kiaulė - rečiausias Lietuvos žinduolis, kurį esame įpratę vadinti tiesiog delfinu, - beveik išnyko iš Baltijos jūros, nes minta pelaginėmis ir dugninėmis žuvimis ir dėl to dažnai apsinuodija organiniais teršalais ar patenka į žvejybos tinklus. Tai mažiausia banginių rūšis, gyvenanti vidutinio šaltumo ir šaltuose vandenyse šiauriniame pusrutulyje. Šie vandens žinduoliai užauga iki 1,55 metro ilgio ir 55 kilogramų. Paprastoji jūrų kiaulė paplitusi šaltesniuose Šiaurės Atlanto, šiaurinės Ramiojo vandenyno vandenyse. Ji yra gausiausia banginių rūšis Europos šiaurės vakarinės dalies šelfo vandenyse, ypač - Šiaurės jūroje. Pasaulyje paprastųjų jūrų kiaulių yra apie 700 tūkstančių. XIX amžiaus pradžioje Baltijos jūroje kasmet būdavo sugaunama po tūkstantį paprastųjų jūrų kiaulių, o amžiaus pabaigoje - net po du tūkstančius. Šie skaičiai sumažėjo XX amžiuje.


Savo vardadienius šiandien švenčia Bitė, Debora, Melita, Ubaldas, Vaidmantas, Vaidmantė.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 05.13, leidžiasi 21.18. Dienos ilgumas - 16.05.


Šiandien - penktoji Mėnulio priešpilnio diena.


Saulė Jaučio ženkle.


**************


Astrologinė prognozė gegužės 16-ajai, ketvirtadieniui


AVINAS. Gali apvilti asmuo, su kuriuo dėl kažko svarbaus susitarėte. Būkite kantrūs, taktiški, ieškokite kitų variantų, jei nepasisekė. Yra vilties, kad kitos galimybės bus vertingesnės nei tos, kurias praradote.


JAUTIS. Rimtų pastangų gali pareikalauti studijų reikalai ar viešos kalbos, projekto rengimas, pristatymas. Apskritai, protinė veikla turėtų sektis, tačiau vertintojai bus labai griežti ir priekabūs. Atsargiai kelyje.


DVYNIAI. Šiandien galite pajusti nenumaldomą aktyvios veiklos troškulį bei nepasitenkinimą esama padėtimi. Tam tikra avantiūra gali atnešti naudos. Visgi nedeklaruotos pajamos gali būti pastebėtos ir teks šį tą koreguoti.


VĖŽYS. Šiandien gana daug dėmesio skirsite šeimos ir meilės klausimams. Norėsis sudėlioti tam tikrus taškus, kad paaiškėtų, kaip gyventi toliau. Darbo reikaluose gali susikirsti jūsų ir dalykinių partnerių nuomonės ar interesai.


LIŪTAS. Šiandien turėsite daug darbo ir vikriai suksitės. Politinė, administracinė veikla klostysis prasčiau nei darbas, susijęs su mokymais, reklama, buhalterija, logistika ir pan.


MERGELĖ. Ši diena sustiprins komforto, gerovės poreikį. Daugiau galvosite ir apie ateitį, savo bei partnerio, vaikų. Tai, ką kuriate, statote, išties atliekate labai atsakingai, kad pamatai būtų tvirti. Jus gali aplankyti žmogus, grįžęs iš užsienio.


SVARSTYKLĖS. Asmenines problemas jums mėgins padėti išspręsti artimieji, draugai. Dėl to turėtumėte pasijusti tvirčiau. Galbūt gausite pasiūlymą, susijusį su verslu, nuoma, komercija.


SKORPIONAS. Šiandien daugiau svajosite negu realiai veiksite. Visgi svajonės bus panašios į rimtų planų, idėjų generavimą. Labai tikėtina, kad vėliau tuo sudominsite ir kitus žmones. O jei mintys sukasi apie meilę, tai romanas jau ant nosies.


ŠAULYS. Šiandien jums labai rūpės draugų ir vaikų poreikiai bei interesai arba jie privers atkreipti į juos dėmesį savo poelgiais, planais. Tikriausiai bus gundymų ryžtis finansinei rizikai. Venkite nepamatuotų sprendimų.


OŽIARAGIS. Stokosite susivaldymo ir takto bendraudami, būsite linkę kitus kritikuoti, priekaištauti, raginti. Kažkieno kantrybės bandymas jums gali baigtis nekaip. Atsargiai kelyje ir su technika.


VANDENIS. Regis, aktualūs bus su mokslais, teisėtvarka, kultūra, užsieniu susiję reikalai. Tikėtina, jog gausite žinią, kuri privers nerimauti. Nelengva bus apsispręsti, jei gausite pasiūlymą keisti darbą, leistis į kelionę ar kt.


ŽUVYS. Verslo partneris arba mylimas asmuo reikalaus paramos, garantijų, įsipareigojimo. Galite imtis veiklos, kuri pareikalaus investicijų ir energijos. Galbūt mėginsite kažką rekonstruoti, taisyti, atnaujinti.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis