Trečiadienio horoskopas: Liūtai norės permainų, Svarstyklėms labai sustiprės meilės ar turto troškulys

Gegužės penkioliktoji, trečiadienis - 135-oji metų diena (trečioji 20-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 230 dienų.

Gegužės 15-oji - Gegužės 15-oji - Steigiamojo Seimo diena. Tarptautinė šeimos diena. Šv. Izidorius, sėjos pabaiga.


1918 m. vasario 16 d. Lietuvos Taryba Vilniuje priėmė nutarimą dėl Nepriklausomos Lietuvos valstybės atkūrimo. Teisiškai valstybė pripažinta tik 1920 m. gegužės 15 d., kai buvo paskelbta Steigiamojo Seimo rezoliucija. Tad ši data svarbi valstybei.


Gegužės 15-oji - Šeimos diena. Jungtinių Tautų organizacijos sprendimu ji minima nuo 1994 metų.


Šią dieną nuo senovės lietuviai pabaigdavo sėjos darbus, o lauko pakraščiuose ant kuolo pamaudavo raguočio kaukolę. Tikėta, kad taip laukai bus apsaugoti nuo nemalonių. Į Lietuvą atėjus krikščionybei, ši diena paskelbta Izidoriaus varduvėmis. Šv. Izidorius laikomas artojų globėju. Tikėta, kad jis padeda dirbti laukų darbus. Izidorius skulptūrose būdavo vaizduojamas su šiaudine skrybėle ant galvos, drobiniais marškiniais ir su sėtuve rankose. Kartais jis vaizduotas ariantis dviem arkliais ir iš paskos lydimas angelo. Šv. Izidorius (1070-1130) gimė Madride. Visą gyvenimą jis tarnavo pas ūkininkus, išgarsėjo doru gyvenimu ir atsidavimu kitiems. Po mirties buvo paskelbtas šventuoju.


Savo vardadienius šiandien švenčia Algedas, Jaunutė, Izidorius, Sofija, Sofronija, Žygvilas, Žygvilė.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 05.15, leidžiasi 21.16. Dienos ilgumas - 16.01.


Šiandien - ketvirtoji Mėnulio priešpilnio diena.


Saulė Jaučio ženkle.**************


Astrologinė prognozė gegužės 15-ajai, trečiadieniui


AVINAS. Jausite didesnį norą bendrauti su kitais bei dalytis tuo, ką turite, padėti, aukotis. Ypač svarbu deramą dėmesį parodyti žmogui, su kuriuo jus sieja bendri interesai ir atsakomybė.


JAUTIS. Ši diena kupina kūrybinės energijos. Jeigu šiuo metu ryžtingai ir su kitų palaikymu dedate kokius nors pamatus, netrukus galėsite nuoširdžiai pasidžiaugti savo laimėjimais. Gali kilti ūpas atnaujinti asmeninį garderobą.


DVYNIAI. Nereikėtų nustebti, jei šiandien pasitaikys kokių nors smulkių pramogėlių bei padidės noras džiaugtis gyvenimo malonumais. Seksis intensyviau plėtoti kūrybinę veiklą, užmegzti slaptą romaną ar atnaujinti draugystę.


VĖŽYS. Ši diena palanki pertvarkymams buityje, nekilnojamojo turto, kreditų reikalams ir pan. Tikriausiai nemažai lėšų skirsite buičiai, namų ir namiškių reikmėms. Galėsite pasidžiaugti draugų ir gerbėjų dėmesiu. Galbūt net pavyks užmegzti ypatingą ryšį.


LIŪTAS. Norėsis aktyvios veiklos, permainų. Noriai bendrausite, dalinsitės idėjomis, išgyvenimais. Kartu gali padaugėti nepasitenkinimo esama padėtimi, kritiškumo. Elkitės korektiškai, gerbkite save ir kitus.


MERGELĖ. Gyvensite tarsi ko laukdami, dvejodami. Tuo metu daug kas priklausys nuo jūsų reakcijos, tvarkant finansų, turto, remonto ar šeimos reikalus. Nusimato susitikimas su seniai matytu artimu žmogumi.


SVARSTYKLĖS. Labai sustiprės meilės ar turto troškulys. Gyvenimo patirties nestokojantis asmuo gali duoti jums vertingą patarimą. Galite įsigyti kažką savo buičiai, aplinkai papuošti, patobulinti.


SKORPIONAS. Ramiai apgalvokite, nuo ko pradėti šią dieną. Pasistenkite suderinti savo troškimus su galimybėmis. Netikėtai aplankęs įkvėpimas, nuojauta gali pašnibždėti kažką vertinga. Labai domins ir apkalbos, užkulisiniai įvykiai, anoniminiai komentarai.


ŠAULYS. Nebloga diena susitikimų, renginių organizavimui. Galite išgirsti dominamą žinią, susijusią su darbo paieškomis ar sveikatos situacija. Regis, bandysite koreguoti įvaizdį, šalinti ir maskuoti išvaizdos trūkumus.


OŽIARAGIS. Diena bus kupina pareigų. Pasistengę šiandien galite daug nuveikti. Jeigu negailėsite energijos, ne tik pasieksite gerų rezultatų, bet ir atsikratysite įtampos, neigiamų emocijų. Tiktų dalyvauti viešame renginyje.


VANDENIS. Jeigu turite svarbių sumanymų, mėginkite juos įgyvendinti. Galite sudominti neeilinę asmenybę. Galbūt jums teks priimti svečius iš toli arba leistis į kelionę.


ŽUVYS. Palankus metas keisti aprangos stilių ar šukuoseną. Galite pasirodyti itin išradingi, panaudodami senus daiktus, juos perdarydami. Noriai spręsite draugų ir giminaičių problemas.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis