Šeštadienio horoskopas: Jūsų gandai ir nuojautos gali tapti realybe

Gegužės vienuoliktoji, šeštadienis - 131-oji metų diena (šeštoji 19-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 234 dienos.

Gegužės 11-oji - Pagarbos mokesčių mokėtojams diena.


Savo vardadienius šiandien švenčia Dalius, Mamerta, Mamertas, Mamertina, Miglė, Miglovaras, Skirgaudas, Vaitnora, Vaitnoras, Vaitnorė.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 05.23, leidžiasi 21.09. Dienos ilgumas - 15.46.


Šiandien - septintoji Mėnulio jaunaties diena.


Saulė Jaučio ženkle.


**************


Astrologinė prognozė gegužės 11-ajai, šeštadieniui


AVINAS. Diena bus nelabai maloni, jeigu trokštate pramogų, bet trūksta pinigų ar drąsos juos leisti. Gali būti, kad teks drausminti išdykusius vaikus. Kita vertus, turbūt pajusite, ką naujo turite įnešti į savo gyvenimą, kuo jį praturtinti.


JAUTIS. Nemažai dėmesio šiandien pareikalaus šeima, namai, vaikai. Galbūt pajusite būtinybę surengti rimtą šeiminį pasitarimą gyvenimo sąlygų, pareigų klausimu. Rūpesčių gali sukelti pagyvenę artimieji.


DVYNIAI. Šiandien teks bendrauti su senais draugais, giminaičiais. Nerimo gali sukelti kažkoks straipsnis, išgirsta informacija ar gautas pranešimas, laiškas. Gali išryškėti tai, kas ką tik tvyrojo abejonių rūke.


VĖŽYS. Diena bus gana buitiška, teks rūpintis žemiškais, materialiais dalykais. Daug kalbų ir darbų suksis apie skolas, kainas, nekilnojamąjį turtą, tiekimo bei nuomos reikalus. Galbūt tarsitės dėl bendro verslo, namo statybų ar pan.


LIŪTAS. Giminaičiai ar pažįstami asmenys jums gali priminti senus įsipareigojimus, pareikalauti vykdyti pažadus. Jums norėsis įveikti visas kliūtis, padaryti ką nors gera, susitaikyti su aplinkiniais. Tai turėtų pavykti.


MERGELĖ. Ši diena kiek nuslopins jūsų polėkį, suvaržys galimybes. Jeigu tikitės ypatingo dėmesio, galite kiek nusivilti. Gandai, nuojautos gali tapti realybe. Tačiau atviras žvilgsnis į kitus bei pasaulį gali lemti tam tikrą praregėjimą.


SVARSTYKLĖS. Ši diena nežada didelių linksmybių, tačiau džiugins draugų pasiūlymai ar jų pasisvečiavimai. Rimtesnių rūpesčių gali kelti pagyvenę žmonės arba santykiai su jais.


SKORPIONAS. Šiandien itin blaiviai vertinsite savo galimybes bei perspektyvas. Jausite vidinę ramybę, jeigu savaitgaliui nepasilikote sunkių darbų ir nesigrumiate dėl politinės karjeros.


ŠAULYS. Diena gali iškelti uždavinių, susijusių su ateitimi. Tai bus pozityvu, todėl nebijokite paplušėti, pasukti galvą ir nepykite ant tų, kurie verčia tobulėti, mokytis.


OŽIARAGIS. Jums rūpės išsiaiškinti kai kuriuos finansinius klausimus, mintys suksis apie vaikų ir kitų artimųjų poreikius, numatomas atostogų pramogas. Būsite labai racionalūs, gebantys apskaičiuoti, suplanuoti ir įgyvendinti.


VANDENIS. Nors nestigs nervingų situacijų, noro suprasti kitus, įsiklausyti dėl to neturėtumėte prarasti. Regis, daug kalbėsite apie gimines, artimuosius bei jų aktualijas.


ŽUVYS. Ši diena gali priversti susirūpinti sava ar artimo žmogaus, naminio gyvūnėlio sveikata, išvaizda, higiena. Galite apsispręsti dėl medicininių ar grožio procedūrų, o jei aktualu - dėl darbo keitimo ir pan.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis