Penktadienio horoskopas: Šaulius vilios nuotykiai, Liūtai sulauks keistų pasiūlymų

Balandžio dvidešimt šeštoji, penktadienis - 116-oji metų diena (penktoji 17-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 249 dienos.

Balandžio 26-oji - Pasaulinė intelektinės nuosavybės diena. Tarptautinė kovos su triukšmu diena.


Pasaulinė intelektinės nuosavybės diena Lietuvoje pradėta minėti nuo 2000 m.


Balandžio 26-ąją minima Tarptautinė kovos su triukšmu diena. Šią dieną Europoje organizuojamos akcijos, skirtos padėti efektyviau mažinti triukšmą darbo vietose. Nuo per didelio triukšmo žmogui svaigsta ir skauda galva, pakyla kraujo spaudimas, didėja nervinis išsekimas, sutrinka rega ir klausa. Triukšmingoje aplinkoje labai sunku susikaupti, greitai pavargstama.


Savo vardadienius šiandien švenčia Dargailė, Gailenė, Gailenis, Klaudija, Klaudijus, Marcelinas, Sandinga, Sandingas, Selma, Selmas.


*************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 05.54, leidžiasi 20.41. Dienos ilgumas - 14.47.


Šiandien - paskutinė Mėnulio pilnaties diena.


Saulė Jaučio ženkle.


**************


Astrologinė prognozė balandžio 26-ajai, penktadieniui


AVINAS. Įdomi diena, nes kiekvienas žodis, gestas gali lemti kažkokį posūkį. Jeigu elgsitės netinkamai, nenustebkite sulaukę akibrokšto. Reikėtų vengti kritikuoti kitus ir neskleisti paskalų.


JAUTIS. Būsite nusiteikę siekti teisybės, kreiptis į oficialias instancijas, tvarkyti teisinius reikalus. Galite susidurti su netikėtumais - iš pradžių gerais, vėliau keistais. Sunkiai seksis laikytis numatyto dienos plano. Apdairiai elkitės su technika, elektra.


DVYNIAI. Jeigu nebuvote sutvarkę finansinių reikalų, grąžinę skolų, nesistebėkite, kad tarsi lavina ant galvos užgrius nemaži rūpesčiai, išlaidos. Vakare galite pasielgti kažkaip neįprastai, rizikingai.


VĖŽYS. Šiandien aplinkiniams darysite prieštaringą įspūdį - vieniems pozityvų, kitiems - nekokį. Kažkaip bekompromisiškai elgsitės ir tai gali vesti iš pusiausvyros aplinkinius. Verčiau nerizikuokite svarbiais santykiais ir savo finansine situacija.


LIŪTAS. Nerimausite dėl galimo patikrinimo, atestacijos, reformos ar pan. Nesusižavėkite keistais pasiūlymais - tikriausiai jie viliojamai atrodo tik iš pirmo žvilgsnio. Venkite bet kokio aplaidumo, nes dėl jo vakare gali kilti pavojingų incidentų.


MERGELĖ. Šiandien būkite atidesni savo vaikams, mylimiesiems. Jų nuojautos, baimės gali būti ne be pagrindo. Vakaro rizika gali daug kainuoti. Galbūt tam tikra prasme nudegsite.


SVARSTYKLĖS. Šiandien galbūt teks susitaikyti su kai kuriais dalykais, artimųjų poelgiais. Gali būti, kad jus aplankys įkvėpimas, kils naujų idėjų. Vakare venkite abejotinų pramogų ir avantiūrų, nes tai gali jums per daug kainuoti.


SKORPIONAS. Apie kitus asmenis mažiau kalbėkite, nes galite nepataikyti į reikiamą toną ar temą. Nerizikuokite reputacija ir saugokite sveikatą. Tinkamai elkitės su įrengimais, technika, elektra.


ŠAULYS. Jums norėsis ramios, kūrybiškos atmosferos, komforto, stabilumo. Galite sudaryti sutartį. Tačiau vakaro nuotykiai gali nekaip atsiliepti ir piniginės turiniui, ir svarbių santykių eigai.


OŽIARAGIS. Prieštaringa diena. Tai atrodys, jog viskas klostosi puikiai, tai kažkas staiga viską tarsi pakeičia ir sujaukia ne tik jūsų, bet ir kitų planus. Nederėtų provokuoti konfliktinių situacijų, erzinti aplinkinių.


VANDENIS. Neskubėkite daryti išvadų ir priimti sprendimų, vien tik išgirdę apkalbas ar remdamiesi nepatikrintais įtarimais, spėlionėmis. Dar labiau nieko nelaimėsite, jei nusiraminimui griebsitės taurelės, narkotikų. Vakare gali „kvailioti” elektros įranga.


ŽUVYS. Iš ryto jums bus smagu bus paplepėti su aplinkiniais, stebinti, intriguoti. Tačiau galite nukentėti dėl savo patiklumo ir per ilgo liežuvio. Vakare dar mažiau bendraukite ir komentuokite, jeigu norite ramių nervų.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis