Ketvirtadienio horoskopas: Skorpionai susižavės paslaptingu asmeniu, Vėžiams nereikėtų rizikuoti jausmais

Balandžio aštuonioliktoji, ketvirtadienis - 108-oji metų diena (ketvirtoji 16-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 257 dienos.

Balandžio 18-oji -Tarptautinė paminklų apsaugos diena. Pasaulinė radijo mėgėjų diena. Didysis ketvirtadienis.


Balandžio 18-ąją Pasauline paminklų ir paminklinių vietų apsaugos diena paskelbė Tarptautinės tarybos paminklosaugos ir žymių istorinių vietų klausimais (IKOMOS) asamblėja, veikianti prie UNESCO. Šventė minima nuo 1984 m. Šią dieną visame pasaulyje skatinama pagerbti reikšmingus kultūrinius paminklus, atrestauruoti griūvančius, suirusius paminklus.


1925 m. balandžio 18 d. Paryžiuje buvo įkurta tarptautinė radijo mėgėjų sąjunga, todėl ši data pasirinkta minėti Pasaulinei radijo mėgėjų dienai.


Didysis ketvirtadienis – pirmoji reikšmingiausia Didžiosios savaitės diena. Šią dieną buvo tvarkomos sodybos, sodai, namai, krečiami kaminai, iš trobų išnešama visa, kas nereikalinga.


Savo vardadienius šiandien švenčia Apolonija, Apolonijus, Eitvilas, Eitvilė, Eitviltas, Eitviltė, Girmantas, Girmantė, Verneris, Undinė, Žara.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 06.13, leidžiasi 20.25. Dienos ilgumas - 14.12.


Šiandien - paskutinė Mėnulio priešpilnio diena.


Saulė Avino ženkle.


*************


Astrologinė prognozė balandžio 18-ajai, ketvirtadieniui


AVINAS. Gali spręstis teisinis, turtinis ar aktualus dalykinis klausimas. Gali iškilti nenumatyta problema. Nesistenkite pergudrauti, išnaudoti partnerių, nes tai atsigręš prieš jus.


JAUTIS. Tikriausiai stengsitės sutvarkyti kai kuriuos praktinius reikalus. Jeigu mėginsite koreguoti išvaizdą, stilių, jums turėtų įdomiai pavykti. Tačiau vakare dėl kažko galite nuliūsti.


DVYNIAI. Būsite nusiteikę pramogoms, avantiūroms, nuotykiams. Ką gi, kas ieško, tas randa. Galbūt susitiksite seną gerbėją. Tik tvirčiau prilaikykite piniginę, nes jos turinys bus labai lakus.


VĖŽYS. Galite gauti laišką ar sulaukti skambučio iš jums svarbaus žmogaus. Svajonės ir realybė skirsis. Nedramatizuokite, bet ir nerizikuokite jausmais, pinigais. Regis, į vakarą vis sunkiau bus bendrauti, gana stipriai ims reikšis savanaudiškumas, išskaičiavimas.


LIŪTAS. Regis, mėginsite daryti įspūdį aplinkiniams savo žiniomis, statusu. Nepersistenkite. Savo priekabumu, kritikavimu galite įžeisti jums palankų ar netgi daug padedantį asmenį.


MERGELĖ. Suabejosite, ar užsiimate tuo, kuo turėtumėte. Imsite galvoti apie permainas ir didesnę naudą. Nesiekite gauti daugiau, nei jums priklauso. Tikėtinas susirūpinimas, o galbūt nuostolis, susijęs su meile ar vaikais.


SVARSTYKLĖS. Gali graužti abejonės, netikrumas, susijęs su materialiniais interesais. Galima veidmainystė, siekiant pasipelnyti ar padaryti įspūdį. Galite sulaukti pretenzijų iš artimų žmonių.


SKORPIONAS. Galite susižavėti paslaptingu asmeniu, kažkieno keistomis idėjomis, fantastine teorija ar pan. Vėlyvas vakaras gali priminti keblius rūpesčius, sugrąžinti į vėsią kasdienybę. Galbūt nerimo sukels sveikatos sutrikimas.


ŠAULYS. Tikėtinas susitikimas su pažįstamu asmeniu, kuris suteiks neblogų vilčių. Tačiau dėl baimės įsipareigoti ar patirti nuostolį augs nepasitikėjimo siena ir bendravimas gali tapti nenuoširdus.


OŽIARAGIS. Būsite linkę apsvarstyti savo profesines, finansines ar santykių perspektyvas, pagalvoti, ką turite veikti ir ką keisti. Regis, vakare jau griežčiau, šalčiau vertinsite save ir kitus bei galimas permainas.


VANDENIS. Aktualūs bus reikalai, susiję su finansais, mokslu, politika, užsieniu. Galbūt kažkokį darbą atidėliosite iki vakaro, o tuomet paaiškės, kad nebeturite jėgų ar reikiamo susikaupimo jam atlikti.


ŽUVYS. Neleiskite, kad kiti jumis manipuliuotų. Jeigu tik galite, atiduokite ar atsiimkite skolas, įvykdykite įsipareigojimus. Meilės jausmų lyg ir nestigs, tačiau vakare kai kurias jūsų iliuzijas gali pakirsti šaltukas.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis