Pirmadienio horoskopas: Šauliams išsisklaidys visos abejonės, Avinai pasižymės populiarumu tarp priešingos lyties atstovų

Balandžio 15-oji - Pasaulinė kultūros diena.

1935 metų balandžio 15 dieną Vašingtone JAV prezidentas Theodore'as Rooseveltas ir dvidešimties Lotynų Amerikos šalių atstovai pasirašė sutartį dėl meno ir mokslo įstaigų ir istorinių paminklų išsaugojimo. Dabar ši diena paskelbta Pasaulio kultūros diena, siekiant paskatinti saugoti visos žmonijos kultūrines vertybes.


Balandžio penkioliktoji, pirmadienis - 105-oji metų diena (pirmoji 16-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 260 dienų.


Savo vardadienius šiandien švenčia Anastazija, Anastazijus, Gema, Liudvina, Modesta, Modestas, Vaidotas, Vaidotė, Vilnius.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 06.20, leidžiasi 20.20. Dienos ilgumas - 14.00.


Šiandien - ketvirtoji Mėnulio priešpilnio diena.


Saulė Avino ženkle.


*************


Astrologinė prognozė balandžio 15-ajai, pirmadieniui


AVINAS. Šiandien iš jūsų bus laukiama patarimų, užuojautos, meilės. Būsite gana populiarūs tarp priešingos lyties, draugų. Nusimato įdomus kultūrinis renginys. Galite šauniai pasireikšti kūrybinėje sferoje, scenoje.


JAUTIS. Būsite susirūpinę kasdieniais reikalais, prireiks energijos praktinei veiklai. Tačiau nuo pietų jau kunkuliuosite energija ir galite nuveikti daugybę darbų, ypač susijusių su vaikais, kūryba, sportu, turizmu. 


DVYNIAI. Gera diena kaupti ir skleisti informaciją, tvarkyti reikalus, susijusius su ryšiais, technika, transportu, korespondencija, kelionėmis. Būtų gerai, kad pasitelktumėte sveiką humoro jausmą - tai praskaidrintų kasdienybę. 


VĖŽYS. Šiandien pasižymėsite nebloga komercine nuovoka. Palanku imtis neatidėliotinų verslo reikalų. Būsite nusiteikę įtemptai svarstyti kažkokią finansinę, tiekimo, pirkimo-pardavimo ar nekilnojamojo turto problemą. 


LIŪTAS. Gera diena megzti partnerystės ryšius, naujinti meilės santykius, aiškinantis nesusipratimus. Mokėsite įtikinti savo teisumu, geranoriškumu. Gali atgyti seni prisiminimai, slaptos viltys.


MERGELĖ. Gali būti, kad vengsite bet kokios atsakomybės ir priklausomybės. Norėsis, kad kažkas kitas viską darytų už jus. Stenkitės atsikratyti nesveikų įpročių.


SVARSTYKLĖS. Puiki diena kolektyviniam darbui, kūrybai, meilei, draugystei, bendravimui su vaikais. Apie save gali priminti senas bičiulis, simpatija. Gal bus kalbama apie idealus, neįgyvendintus planus.


SKORPIONAS. Norėsis atsipalaiduoti, patinginiauti, bet teks plūktis darbe, atlikti įvairias pareigas. Galimos kalbos apie komandiruotę, kelionę ar aktualius projektus. Su kitų pagalba galite išspręsti savo problemą.


ŠAULYS. Bus daug pokalbių, susitikimų. Sėkmingai bus sprendžiami teisiniai, kelionių bei mokslo klausimai. Tai suteiks optimizmo. Regis, išsisklaidys abejonės ir asmeninių santykių srityje.


OŽIARAGIS. Regis, teks peržiūrėti kai kuriuos dalykinius, finansinius planus, ryšius, sutartis. Galbūt su kažkuo teks atsisveikinti, nutraukti sutartį ar naujai derėtis bei pratęsti, pakeitus kai kurias sąlygas.


VANDENIS. Šiandien galite išgirsti reikšmingų dalykinių pasiūlymų. Neatidėliokite darbų ir vizitų, kuriuos tikslinga padaryti kuo greičiau, kad užbaigtumėte seniai pradėtą reikalą. Tikriausiai kažkuo nustebins partneriai. 


ŽUVYS. Šiandien pasistenkite atlikti neatidėliotinus darbus, o jau tuomet galėsite galvoti apie atsipalaidavimą, susitikimus su draugais, simpatijomis. Griežčiau laikykitės higienos reikalavimų, dietos.


Geros dienos! 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis