Antradienio horoskopas: Skorpionai patirs ir šilto, ir šalto, Šauliams reikėtų vengti apgaulingų meilės kerų

Balandžio devintoji, antradienis - 99-oji metų diena (antroji 15-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 266 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Aurimas, Dalė, Dalia, Dalija, Dalius, Maja, Milnoras, Milotas, Miltara, Miltaras, Miltarė, Kleopas, Rasa, Valtrūda.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 06.35, leidžiasi 20.08. Dienos ilgumas - 13.33.


Šiandien - penktoji Mėnulio jaunaties diena.


Saulė Avino ženkle.


*************


Astrologinė prognozė balandžio 9-ajai, antradieniui


AVINAS. Nuo jūsų elgesio su kitais žmonėmis priklausys ir bendra nuotaika, ir kitokios galimybės. Gali būti, kad išlaidų pareikalaus pasiruošimas kelionei, draudimas, vizų reikalai ar kt.


JAUTIS. Šiandien domėsitės galimybėmis daugiau užsidirbti, pagerinti gyvenimo sąlygas ar techniką, geriau kažką įsirengti. Arba talkinsite, kitiems to siekiant. Verslo partneriai gali siūlyti naujoves.


DVYNIAI. Galite jaustis nesuprasti, neišgirsti. Nepriekabiaukite, nesijaudinkite, tęskite suplanuotus darbus. Visur turite būti atidūs ir rūpestingi. Dėl išsiblaškymo, aplaidumo galimi nuostoliai, avarijos.


VĖŽYS. Susitaikykite su tuo, kad šiandien jums stigs logikos bei praktiškumo. Geriau būtų nepasirašinėti svarbių dokumentų, neišlaidauti. Neužkibkite ant sukčių kabliuko.


LIŪTAS. Nors aktyviai bendrausite, nevengsite būti viešumoje, tačiau nelabai paisysite kitų nuomonės bei interesų. Jausitės svarbiausi ir protingiausi. Problema ta, kad aplinkiniams gali pasirodyti kitaip.


MERGELĖ. Tikėtini oficialūs susitikimai, pokyčiai darbe. Tačiau kai kuriems jūsų siekiams gali nepritarti nei kolegos, nei artimieji. Tiksliau pagrįskite savo požiūrį, jei norite būti suprasti.


SVARSTYKLĖS. Neblogai suksitės su mokslu, švietimu, turizmu, kultūra susijusiose srityse. Galbūt ruošitės kelionei, konferencijai, varžyboms, konkursui ar kt. Tikriausiai teks bendrauti su užsieniečiais.


SKORPIONAS. Ši diena gali būti prieštaringa. Vieni dalykai eisis kaip per sviestą, kiti sukels nerimo dėl galimų nuostolių ar kt. Meilės fronte tikėtini laimėjimai ir stiprūs potyriai.


ŠAULYS. Regis, veršitės į meilės nuotykį arba finansinę avantiūrą. Visgi šiandien nepatartina niekuo rizikuoti. Komplimentais, pagyromis irgi neverta tikėti. Venkite apgaulingų meilės kerų.


OŽIARAGIS. Turite daug neatliktų darbų. Patartina susidaryti konkretų darbų planą ir jo laikytis. Nepalanku paskubomis eksperimentuoti su neaiškiomis dietomis, įvaizdžiu.


VANDENIS. Kasdienybės rėmus norėsis sulaužyti ir praplėsti tiek savo erdvę, tiek galimybes. Pasistengti, palakstyti gali tekti dėl vaikų. Galbūt ką nors organizuojate ar turite skubiai nupirkti, suruošti.


ŽUVYS. Jeigu imsitės svarbių reikalų, bus sunku sklandžiai juos užbaigti - galite kažkam neįtikti, sukelti nepasitenkinimą. Saugokitės vagių. Venkite dalinti veidmainiškus pažadus.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis