Antradienio horoskopas: pildysis Jaučių meilės viltys, Liūtai mėgausis slaptu flirtu

Kovo dvidešimt šeštoji, antradienis - 85-oji metų diena (antroji 13-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 280 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Arbautas, Emanuelė, Emanuelis, Josvainė, Josvilė, Feliksas, Liudgaras, Teklė, Vidmantė.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 06.10, leidžiasi 18.41. Dienos ilgumas - 12.31.


Šiandien - šeštoji Mėnulio pilnaties diena.


Saulė Avino ženkle.


***************


Astrologinė prognozė kovo 26-ajai, antradieniui


AVINAS. Šiandien net nedidelė smulkmena gali atsiliepti jūsų autoritetui, reputacijai, tad pasistenkite elgtis korektiškai, nelipti per kitų galvas, tinkamai save reprezentuoti.


JAUTIS. Kruopščiai tvarkykite dokumentus, laiku sumokėkite mokesčius, palūkanas. Jei nedelsdami spręsite problemas, užuot išsisukinėję, sulauksite palengvėjimo ir kitų pagarbos. Regis, jūsų meilės viltys nėra tuščios.


DVYNIAI. Keistoka diena. Dėl melo, sukčiavimų, liežuvavimo, nesaikingo svaigalų vartojimo kartais ne juokais įklimpstama. Nebandykite manipuliuoti kitais žmonėmis. O jeigu esate patiklūs ir naivūs, pasisaugokite.


VĖŽYS. Šiandien nusiteikite tvarkyti susikaupusius smulkius reikalus. Gali užklupti lavina skambučių ir darbo su dokumentais. Visgi ne visus planus pavyks realizuoti taip, kaip įsivaizdavote. Keblumų gali kilti, jei esate komandiruotėje, kelionėje.


LIŪTAS. Gerai seksis darbai, reikalaujantys kūrybingumo. O susijusieji su finansais, derybomis, gali strigti arba klaidinti. Aplinkiniai susidomės jūsų sugebėjimais, talentais. Įspūdžių suteiks užmaskuotas flirtas.


MERGELĖ. Darbe stenkitės laikytis dienotvarkės, nesileiskite išmušami iš vėžių. Jeigu liks jėgų ir laiko, imkitės susikaupusių namų ūkio darbų. Intriguos dominančio asmens paslaptingumas.


SVARSTYKLĖS. Šiandien sugebėsite daug nuveikti, jeigu planingai naudosite laiką. Tačiau gali atsitikti taip, kad didžiąją dienos dalį malsite liežuviu ir patenkinsite tik bendravimo poreikį.


SKORPIONAS. Šiandien nedarykite skubių sprendimų, veikite ramiai ir apgalvotai. Jums gali pavykti susitarti dėl apmokėjimo, honoraro, nuomos, kredito ar reikalingos paslaugos, prekės. Galimas romantiškas susižavėjimas.


ŠAULYS. Nors ir turite problemų, apie kurias nenorite garsiai kalbėti, jas gali padėti spręsti artimi žmonės. Pasistenkite atkurti draugiškus santykius, jei dėl jūsų kaltės jie tapo nevykę.


OŽIARAGIS. Šiandien venkite skubotų sprendimų bei išvadų, kad ir kokia aiški situacija jums atrodytų. Net menkiausia abejonė gali būti tarsi perspėjimas. Labiau nei kitų žmonių nuomonių paisykite savo intuicijos ir širdies balso.


VANDENIS. Regis, jūsų idėjoms, projektams atsiras bendraminčių, o nepritariantieji kol kas kukliai tylės. Nepasiduokite provokacijoms, manipuliacijoms. Ypač palanku turėti reikalų su išsilavinusiomis moterimis.


ŽUVYS. Tai nemažų iliuzijų diena, tad vertėtų atsargiau žvelgti į siūlomas naujoves. Subtiliai, gudriai išsiaiškinkite dalykus, kurie neduoda jums ramybės. Pasistenkite išvengti atviros konfrontacijos su valdžia, kolegomis.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis