Pirmadienio horoskopas: Avinai trykšte trykš optimizmu, Vandeniai sulauks perspektyvaus pasiūlymo

Kovo dvidešimt penktoji, pirmadienis - 84-oji metų diena (pirmoji 13-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 281 diena.

Kovo 25-oji - Gandro sugrįžimas (Blovieščiai). Apsireiškimas Švč. Mergelei Marijai.


Senoliai sakydavo, kad šią dieną parskrenda pirmasis gandras ir parneša ant uodegos kielę, kuri baigia išspardyti ledus - po lygiadienio galutinai įsitvirtina pavasaris. Ta proga kaimiečiai vaikšto vieni pas kitus į svečius, aukštai keldami kojas kaip gandras. Dar senoliai sakydavo, kad Gandro dieną reikia atleisti visiems, kas jums padarė kažką blogo.


Savo vardadienius šiandien švenčia Barmantas, Dirmantas, Dirmantė, Kantrimas, Merkys, Normantas, Normantė, Normilas, Normilė, Norminta, Normintė.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 06.12, leidžiasi 18.39. Dienos ilgumas - 12.27.


Šiandien - penktoji Mėnulio pilnaties diena.


Saulė Avino ženkle.


***************


Astrologinė prognozė kovo 25-ajai, pirmadieniui


AVINAS. Gali būti, kad be aiškios priežasties padidės optimizmo jausmas, noras ką nors tikslingai veikti, siekti. Galite gauti žinią iš toli. Venkite aplaidumo darbe. Saugokite sveikatą.


JAUTIS. Turėtų neblogai sektis reikalai, susiję su vertybiniais popieriais, paskolomis, alimentais, kūrybiniais projektais. Tikėtini intriguojami susitikimai, flirtai. Kils pagundų keisti gyvenimą, leistis į neįprastus nuotykius ar pan.


DVYNIAI. Domins politika, dalykiniai projektai, kitų žmonių požiūris į jūsų sumanymus. Būsite stebimi ir vertinami. Labiau atsižvelkite į partnerių poreikius, planuodami pirkinius ar permainas.


VĖŽYS. Turėtų neblogai sektis dalykinė veikla. Galbūt kils minčių apie tai, kad reikia leistis į trokštamą kelionę, keisti darbą ar gyvenimo būdą. Pravartu didesnį dėmesį skirti sveikatai, mitybai, grožio profilaktikai.


LIŪTAS. Ši diena skatins kūrybingumą, polėkį, bet tuo pačiu gali atnešti netikėtumų, susijusių su vaikais, mylimu žmogumi arba su draudimu, finansais. Galbūt semsite įspūdžius kelionėje. Nusimato įdomus renginys, kuriame galėsite pasireikšti.


MERGELĖ. Regis, rūpesčių sukels artimas žmogus. Pasistenkite atkurti santykių darną namuose, kartu su artimaisiais ūkiškai padirbėkite ir pasilinksminkite. Vienišiai ims reikštis meilės fronte.


SVARSTYKLĖS. Šiandien daug bendrausite. Norėsis tapti geresniais ir gražesniais. Galite patirti gundymą meilės ar pasipelnymo prasme. Regis, jums pavyks pasinaudoti savo privalumais.


SKORPIONAS. Nors ši diena bendrąja prasme lyg ir nebus itin gera, jūs galite tikėtis neblogų perspektyvų versle, darbe, susitikimuose, kūrybos, meilės ir vaikų srityse. Seksis stiprinti turtines pozicijas.


ŠAULYS. Kažkokios problemos paaštrės, bet tik tuo atveju, jei norėsite gauti daugiau, nei nusipelnėte, arba nesirūpinsite tuo, kuo turite pasirūpinti. Galbūt suprasite, kad dėl įvairių reikalų buvote kai ką pamiršę. Pasistenkite tai vykusiai kompensuoti.


OŽIARAGIS. Dėl iliuzijų, netikrumo sunku bus iš karto teisingai suvokti, kas ir kodėl. Nepulkite viešinti išgirstos abejotinos informacijos, tikrinkite faktus. Neskubėkite, ir būsite pirmi.


VANDENIS. Susitikimai, susiję su visuomeniniais ar kitokiais projektais, verslu, darbu, turėtų nenuvilti. Galimas gana perspektyvus pasiūlymas. Vienokia ar kitokia prasme netrukus galite pasijusti praturtėję.


ŽUVYS. Šiandien bus itin vertinamas grožis, seksualumas bei socialinis statusas. Kita vertus, ne viskas bus auksas, kas žibės. Ir tai gali greitai paaiškėti. Visgi labai tikėtina, kad sulauksite žavios romantikos, kūrybinės sėkmės.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis