Sekmadienio horoskopas: Jaučiui prabus romantiški jausmai, Mergelė sulauks ypatingo dėmesio ar siurprizo

(1)

Kovo aštuntoji, sekmadienis – 68-oji metų diena (paskutinė 10-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 298 dienos.

Kovo 8-oji – Tarptautinė moterų solidarumo diena.


Šios šventės užuomazgos, kaip teigiama, dar atsiradusios antikos laikais. Esą tam tikrą dieną Graikijoje moterys reikalaudavo ypatingo savo vyrų dėmesio, net kariaujantys vyrai tądien turėdavo nutraukti visus karus ir būti su savo moterimis.


Tačiau tikroji Tarptautinė moters diena atsirado dėl politinių priežasčių. 1899 m. socialdemokratė Klara Cetkin pirmoji pradėjo kovoti dėl lygių moterų ir vyrų teisių. 1907 m. jos iniciatyva Štutgarte buvo surengta pirmoji tarptautinė moterų konferencija, o 1910 m. Kopenhagoje vyko moterų konferencija, kurioje jau dalyvavo apie 100 įvairių šalių atstovių. K. Cetkin pasiūlė kasmet vieną dieną skirti dėmesio moters kovai už laisvę ir lygias teises. 1911 m. kovo 8 d. pirmą kartą Tarptautinė moters diena paminėta Vokietijoje, Australijoje, Danijoje, Švedijoje.


Savo vardadienius šiandien švenčia Ašvilas, Ašvilė, Ašvyda, Ašvydas, Aušvyda, Aušvydas, Beata, Gaudvilė, Laima, Vydmina, Vydminas, Vydminė.

************

Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 06.53, leidžiasi 18.08. Dienos ilgumas – 11.15.

Šiandien – septintoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Protingos mintys:


„Dar niekas nepasiklydo tiesiame kelyje“ (Indų išmintis).

**************

Astrologinė prognozė kovo 8-ajai, sekmadieniui


AVINAS. Nereikėtų nustebti, jei šiandien pasitaikys kokių nors smulkių pramogėlių. Nusipelnėte bent trumpam pasinerti į tai, kas malonu. Drąsiai priimkite pasiūlymus iš asmenų, kuriais pasitikite. Raskite galimybių šiek tiek palepinti ir savo vaikus.


JAUTIS. Dieną palanku užsiimti namų darbais, eksperimentuoti virtuvėje. Į vakarą prabus romantiški jausmai bei noras džiaugtis gyvenimo malonumais. Tai gali atnešti žavių permainų asmeniniame gyvenime.


DVYNIAI. Būsite nusiteikę daug kalbėti ir ginčytis. Tačiau išliejus emocijas laipsniškai atsigaus asmeninis žavesys ir diplomatiškumas. O iki vakaro apskritai išsikvėpsite ir tapsite sentimentalūs.


VĖŽYS. Gali pagerėti materialiniai, piniginiai reikalai arba gausite naudingų žinių šioje srityje. Papildomai užsidirbsite arba nebrangiai nusipirksite patinkantį daiktą, gausite paslaugą.


LIŪTAS. Vidinė būsena skatins elgtis pasikliaujant vien savo jėgomis ar galva. Energija bus nukreipta į reikalus, susijusius su namais, šeima. Sieksite gerovės, žemiškų malonumų ir tam negailėsite pinigų.


MERGELĖ. Regis, savo norus ir planus turėsite pasilaikyti sau, bent jau iki vakaro. Tikriausiai teks pasiduoti įvykių tėkmei ir leistis nešamiems. Vakare galite sulaukti ypatingo dėmesio ar siurprizo.


SVARSTYKLĖS. Intensyviai bendrausite, o galbūt ir viliosite, intriguosite. Vakare galite pasijusti pridarę nesąmonių ir dėl to kamuotis. Spėliosite, ar nepraradote dominančio asmens palankumo bei susidomėjimo.


SKORPIONAS. Ši diena gali išryškinti tikruosius jausmus, patikrinti meilės tvirtumą. Galbūt galėsite pasidžiaugti supratę, kokie esate mylimi, kaip branginami. Būsite nusiteikę laisvalaikį praleisti nekasdieniai. 


ŠAULYS. Aplinkybės gali klostytis taip, kad reikės vykti į turiningą renginį, o galbūt susitikti su pažįstamu žmogumi, grįžusiu iš užsienio ar pakėlusiu sparnus ilgam išvažiuoti. Stengsitės padaryti gerą įspūdį tiek savo išvaizda, tiek išprusimu.


OŽIARAGIS. Regis, šiandien atsipalaiduosite pirkdami dovanas, vaišes ar pan. Nusiteikimas mylėti, grožėtis, gyventi turiningiau ims viršų. Galite patirti nuotykį arba kažkuo nudžiuginti mylimą žmogų.


VANDENIS. Antroji pusė tikrai apsidžiaugs, jeigu pagaliau išgirsite jos poreikius, pavyzdžiui, norą šį tą originalaus įsigyti namams ar kt. Regis, nudžiugintų dovanų kuponas grožio ar kūno kultūros prekėms, paslaugoms.


ŽUVYS. Iš ryto būsite gana ūkiškai nusiteikę ir gerai padirbėsite. Įtraukite artimuosius į bendrą veiklą – tai jus suartins be didelių kalbų ir kur kas lengvesniu keliu. Tikėtina sėkmė ir meilės srityje.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis