Šeštadienio horoskopas: Mergelėms šiandien neteks nuobodžiauti, Liūtus lydės sėkmė, kad ir ko imsis

Kovo devintoji - šeštadienis - 68-oji metų diena (šeštoji 10-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 297 dienos.

Kovo 9-oji - Lietuvos vardo diena.


2019 metais Lietuvos Respublikos Seimas kovo 9-ąją įtraukė į minėtinų Lietuvos atmintinų datų sąrašą. Lietuvos vardas pirmą kartą aptinkamas įrašytas Kvedlinburgo analuose. Juose rašoma, kad 1009 m. kovo 9-ąją, vykdamas krikštyti pagonių, Lietuvos pasienyje buvo nužudytas Šventasis Brunonas Bonifacas. Tad buvo nuspręsta kovo 9-ąją laikyti Lietuvos vardo diena.


Savo vardadienius šiandien švenčia Dominyka, Dominykas, Klausgailas, Klausgailė, Klausilas, Klausilė, Klausutė, Klausutis, Klausvyda, Klausvydas, Pranciška, Žyginta, Žygintas, Žygintė.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 06.53, leidžiasi 18.08. Dienos ilgumas - 11.15.


Šiandien - ketvirtoji Mėnulio jaunaties diena.


Saulė Žuvų ženkle.


**************


Astrologinė prognozė kovo 9-ajai, šeštadieniui


AVINAS. Šiandien ne su visais rasite bendrą kalbą bei sutarimą. Jūsų poreikiai, pasirinkimai kitiems gali atrodyti gana nekuklūs, ne pagal galimybes. Nepaisant to, jūsų įžvalga bei rizika gali pasiteisinti.


JAUTIS. Sumažės jėgų, keistai jausitės. Galbūt prisiliesite prie kažkokios paslapties arba pasijusite suintriguoti. Pasistenkite išsivaduoti iš stingulio, ypač jei turite užbaigti pradėtą darbą ar vairuoti automobilį. Venkite svaigalų, nepiktnaudžiaukite vaistais.


DVYNIAI. Daug dėmesio sulauksite iš draugų, pažįstamų ar gerbėjų. Galite būti pakviesti į proginį vakarėlį, visuomeninį renginį ar šiaip bendraminčių susibūrimą. Kur benueitumėte, būsite pastebėti, įvertinti.


VĖŽYS. Per savo ambicijas ar nuoskaudas šiandien galite neišgirsti svarbaus ir protingo patarimo. Nieko gero, jei vadovausitės vien emocijomis. Spręsdami svarbius klausimus, turėtumėte vadovautis išmintimi.


LIŪTAS. Regis, jus lydės sėkmė, kad ir ko imsitės. Galite šauniai pasirodyti žmonėms, kurie jums atrodo reikšmingi, sublizgėti pasisakymais ar talentais. Arba puikiai praplėsite savo akiratį, semdamiesi patirties ir žinių iš kitų.


MERGELĖ. Įtempta, bet įdomi diena. Nevenkite kalbėti, bet pasistenkite girdėti ir pašnekovus. Atskleisti jausmus, emocijas taip pat galite beveik nesivaržydami, nes aplinkiniai bus gana supratingi.


SVARSTYKLĖS. Gali būti, kad ieškosite naujų galimybių pritaikyti savo sugebėjimus, kitaip bendrauti su aplinkiniais. Jūs elgiatės teisingai, tačiau kiti tai ne iš karto įvertins.


SKORPIONAS. Šiandien būsite nusiteikę tvarkyti ūkinius reikalus bei rūpintis įvaizdžiu, sveikata. Palanku imtis kažko naujo, ypač jei nesate patenkinti savo išvaizda ar gyvenimo būdu. Turbūt kils minčių, kaip tai keisti, tobulinti.


ŠAULYS. Šiandien galite imti iniciatyvą į savo rankas, teikti pasiūlymus, megzti pažintis. Regis, bendrausite su įdomiais, kūrybingais žmonėmis. Arba ypač dėmesingi būsite vaikams, mylimiesiems.


OŽIARAGIS. Šiandien užplūs emocijos, nerimas ir sentimentalūs prisiminimai. Su šeimos nariais galite pyktis dėl neprotingų išlaidų, skonių skirtumo. Verčiau skleiskite šilumą vaikams, artimiesiems, kartu pašeimininkaukite virtuvėje, pasmaližiaukite.


VANDENIS. Regis, jus užlies energija, skatinanti veikti, bendrauti, kurti. Nepakenks netgi dideli emociniai ir informaciniai krūviai. Tačiau jūsų dienotvarkę gana aktyviai reguliuos artimieji ir draugai.


ŽUVYS. Tai gali būti produktyvi ir atpalaiduojanti diena. Visus nesklandumus, kilusius bendraujant, sugebėsite išspręsti be ypatingų pastangų. Gali kilti idėjų, kaip jaukiau ir gražiau susitvarkyti savo buitį, o gal net gyvenimą.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis