Penktadienio horoskopas: Avinams viskas klostysis kuo puikiausiai, Žuvims gali nutikti kažkas labai netikėto

Kovo 8-oji - Tarptautinė moterų solidarumo diena.

Šios šventės užuomazgos, kaip teigiama, dar atsiradusios antikos laikais. Esą tam tikrą dieną Graikijoje moterys reikalaudavo ypatingo savo vyrų dėmesio, net kariaujantys vyrai tądien turėdavo nutraukti visus karus ir būti su savo moterimis.


Tačiau tikroji Tarptautinė moters diena atsirado dėl politinių priežasčių. 1899 m. socialdemokratė Klara Cetkin pirmoji pradėjo kovoti dėl lygių moterų ir vyrų teisių. 1907 m. jos iniciatyva Štutgarte buvo surengta pirmoji tarptautinė moterų konferencija, o 1910 m. Kopenhagoje vyko moterų konferencija, kurioje jau dalyvavo apie 100 įvairių šalių atstovių. K. Cetkin pasiūlė kasmet vieną dieną skirti dėmesio moters kovai už laisvę ir lygias teises. 1911 m. kovo 8 d. pirmą kartą Tarptautinė moters diena paminėta Vokietijoje, Australijoje, Danijoje, Švedijoje.


Šiemet moterys visame pasaulyje Kovo 8-ąją solidariai reikalauja lygių darbo sąlygų.


Kovo aštuntoji - penktadienis - 67-oji metų diena (penktoji 10-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 298 dienos.


Savo vardadienius šiandien švenčia Ašvilas, Ašvilė, Ašvyda, Ašvydas, Aušvyda, Aušvydas, Beata, Gaudvilė, Laima, Vydmina, Vydminas, Vydminė.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 06.55, leidžiasi 18.06. Dienos ilgumas - 11.11.


Šiandien - trečioji Mėnulio jaunaties diena.


Saulė Žuvų ženkle.


**************


Astrologinė prognozė kovo 8-ajai, penktadieniui


AVINAS. Seksis bendrauti, pasižymėti kūrybingumu ar intelektu. Galite gauti naudingą ir praktišką patarimą. Iš esmės jums viskas klosis kuo puikiausiai, jei tik sugebėsite kontroliuoti savo emocijas bei žodžius.


JAUTIS. Galvosite ir kalbėsite apie susipainiojusį, neaiškų reikalą. Jūsų suvokimas gali būti labai subjektyvus. Tačiau kai kurie reikalai jums puikiai seksis, ypač jei išvengsite svetimų akių, viešumo. Nepiktnaudžiaukite svaigalais, vaistais.


DVYNIAI. Regis, apims didesnis smalsumas, žinių troškimas. Gali išsiplėsti draugų, pažįstamų ar bendraminčių ratas. Arba tiesiog sutiksite žmogų, kuris turi kuo nustebinti.


VĖŽYS. Galimi nelengvi pokalbiai su kolegomis, pareigūnais, įvairiais kontrolieriais. Jie arba jūs būsite dalykiški, reikalaujantys atsakingumo, disciplinos. Palanku planuoti su karjera, vadovavimu, politika susijusius reikalus.


LIŪTAS. Planai, susiję su kelione, užsieniu, publikacijomis, mokslu, karjera, tam tikra prasme turėtų realizuotis. Galimos naudingos pažintys, susitikimai, kurie praturtins jus intelektualiai arba dvasiškai.


MERGELĖ. Kils naujų idėjų, susijusių su investicijų galimybėmis, bendradarbiavimu. Visgi pasisaugokite tų, kurie gali jums pakenkti - jie dabar nesnaudžia, nors ir yra užsimaskavę.


SVARSTYKLĖS. Neskubėkite nutraukti sutarties ar santykių su jums svarbiu žmogumi. Jeigu labai pasistengsite arba pasitelksite į pagalbą tarpininkus, galite pasiekti palankų susitarimą jums aktualiu klausimu.


SKORPIONAS. Darbinga, kūrybiška diena. Daugelis veiklų, kurių imsitės, puikiai seksis. Kažkokių netikėtumų galite sulaukti iš jums neabejingo asmens, gerbėjų ar vaikų.


ŠAULYS. Neblogai pasirodysite protiniuose žaidimuose, kūrybiniuose konkursuose ar pan. Neplanuotai galite kažką nusipirkti namų ūkiui. Regis, tai maloniai nustebins kai kuriuos šeimos narius. Aktyviai bendrausite su vaikais.


OŽIARAGIS. Kūrybine ir komercine prasme tai turėtų būti naudinga, rezultatyvi diena. Tikėtina reikšminga informacija. Jeigu ja pasinaudosite, galite šiek tiek praturtėti ar sutaupyti.


VANDENIS. Nusimato intensyvus bendravimas su įvairiais žmonėmis. Arba uoliai rūpinsitės ūkiniais ir techniniais reikalais, tam panaudosite įgytas žinias, eksperimentuosite ar pan.


ŽUVYS. Palankus metas asmeninei iniciatyvai, nuosavybės ir verslo reikalams. Sieksite susikurti tvirtesnį materialinį pagrindą, labiau įsitvirtinti. Gali įvykti tai, ko visiškai nesitikite. Regis, viskas išeis į gera.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis