Savaitės horoskopas: Nestokosite protingų idėjų ir kūrybinio įkvėpimo

Astrologinė prognozė savaitei, kovo 9-15 dienoms.

AVINAS


Šią savaitę pravartu imtis naujų darbų ar dėl jų tartis, pasirašyti ilgalaikes sutartis, pateikti ir gintis projektus, tartis dėl atlygio. Visgi bus labai lengva prisidaryti problemų, jei stokojate pagarbos ir užuojautos kitiems. Galimas patikrinimas darbe, dėmesio teks skirti ir sveikatai, įvaizdžiui. Laikykitės saugos darbe bei sanitarijos taisyklių. Savaitgalį užplūs filosofinės nuotaikos. Tikriausiai leisitės į kelią, lankysitės ten, kur būnate gana retai. Atsargiai kelyje, saugokite savo ir kitų sveikatą.


JAUTIS


Ši savaitė gana palanki intelektiniam darbui, mokymuisi, meilei, darbui, vaikų lavinimui. Regis, jus itin domins su vaikais, sportu, originaliais kūrybiniais sumanymais susiję reikalai. Siurprizų gali pateikti gerbėjai. Gali sustiprėti konkurencija darbe arba mokslo srityje. Galbūt konkurso būdu pretenduosite į naują darbo vietą, į projekto finansavimą ar kt. Savaitgalį neišvengsite išlaidų. Galite prarasti saiką mėgindami pasirodyti dosnūs, pasipuikuoti, padaryti įspūdį ar apvalyti savo sąžinę.


DVYNIAI


Šiuo metu aktyviai suksitės savo kasdienių reikalų rate bei rūpinsitės aplinkinių reikalais, dalinsitės informacija ir t. t. Galite sulaukti žinių, jeigu domina įsidarbinimo galimybės, komandiruotė, kelionė, tarptautinis bendradarbiavimas, konferencija ar kt. Visgi kur nors vykti nelabai norėsis dėl subjektyvių ar objektyvių priežasčių. Savaitgalį būsite aktyvūs, linkę bendrauti, sportuoti. Jums bus labai svarbu jausti artimo žmogaus petį. Regis, kartu su artimais žmonėmis smagiai, turiningai praleisite laisvalaikį.


VĖŽYS


Šią savaitę pradėsite gana aktyviai nusiteikę, viskuo domėsitės. Neblogai suksitės su informacija, reklama, transportu, ryšiais, televizija, žiniasklaida, mokslu susijusiose srityse. Tikėtini honorarai, sutartys. Visgi dėl kūrybinių projektų, finansavimo klausimų, augančios kartos elgesio bei poreikių gali tekti kiek pasinervinti. Savaitgalį atrodysite darbingai nusiteikę ir tą energiją galite panaudoti įvairiai. Kita vertus, sveikata bus lengvai pažeidžiama, todėl gali tekti patinginiauti namuose, nors to ir neplanavote.


LIŪTAS


Ši savaitė turėtų būti sėkminga, jeigu norite įsidarbinti, pakilti karjeros laipteliu, daugiau užsidirbti, gauti pelno ir t. t. Gali būti, kad partneris, namiškiai nerimaus dėl jūsų pasirinkimo. Geriausia būtų vadovautis savo nuožiūra, įsiklausant į vidinį balsą. Artimiesiems padėkite spręsti jų problemas, tačiau neužsikraukite visko ant savo sprando. Savaitgalį daug dėmesio skirsite mylimiems žmonėms, vaikams, draugams. Galbūt net persistengsite ir paaiškės, kad be reikalo kažką nupirkote, suplanavote.


MERGELĖ


Šią savaitę intuicija, energija, kūrybinis įkvėpimas jums padės kuo sėkmingiausiai išlaviruoti bet kokiose situacijose. O jeigu dar sulauksite užkulisinės paramos, nesunkiai laimėsite kokiame nors konkurse, rungtyje ar pan. Tik nesielkite lyg viena tiesa įtikėję fanatikai, negirdintys ir negerbiantys kitokios nuomonės. Neširskite dėl konstruktyvios kritikos. Šiuo metu gresia ir aistringi susižavėjimai. Savaitgalį prisiminsite praeitį, patirsite daug emocijų dėl šeimos narių, slaptos avantiūros ar kt.


SVARSTYKLĖS


Pirmos savaitės dienos tarsi slopins jūsų iniciatyvą. Galbūt kiti žmonės kažką vilkins, klaidins. Kita vertus, savo asmeninę erdvę mielai tvarkysite, dailinsite, o artimuosius – lepinsite, globosite arba patys sulauksite jų aktyvaus rūpesčio. Visgi yra rizika kiek susigadinti įvaizdį. Neįklimpkite į aferas, nes abejotinas pasipelnymas gali atnešti problemų. Savaitgalio dienomis būsite nusiteikę bendrauti. Galite sulaukti svečių iš giminių arba patirti įspūdžių iš pokalbių su jais telefonu, susirašinėjimo.


SKORPIONAS


Šią savaitę gali ūgtelėti ambicijos, susijusios su numatomomis reformomis darbe, sporto varžybomis, konkursais, mokslu ar kt. Noras laimėti skatins labiau pasitikėti savimi, ieškoti bendraminčių, siekti susitaikymo su priešininkais ar pan. Kita vertus, galite veikti klastingai, neprognozuojamai arba tokio elgesio sulaukti iš kitų. Nieko keisto, jei tokiu atveju teks kažkuo nusivilti ar susipykti. Savaitgalį būsite linkę išlaidauti, bet galite ir papildomai užsidirbti prekiaudami, meistraudami ar teikdami paslaugas.


ŠAULYS


Ši savaitė turėtų būti darbinga, įdomi. Galite išvykti į komandiruotę, stažuotę užsienyje. Bus progų įsidarbinti. Visgi gali būti bandoma kažkaip jums pakenkti, pakišti koją. Arba jūs patys nevengsite regzti intrigų, ko nors siekti nelegaliais būdais, anonimiškai ar pan. Galvokite, ką kalbate, komentuojate ir rašote. Savaitgalį jau būsite labai rūpestingi, linkę globoti, padėti, ypač artimiems žmonėms. Tik nepersistenkite ir nedarykite to, kas ne jūsų jėgoms.


OŽIARAGIS


Šiuo metu būsite gana azartiškai nusiteikę, linkę rizikuoti, varžytis dėl meilės ar turto objekto, rungtis dėl prizo ar kito pasiekimo. Ne kiekviena avantiūra pasiteisins, tačiau galimi ir laimėjimai. Gerų naujienų galite tikėtis, jeigu turite akademinių skolų, ketinate kur nors toli vykti ar laukiate svečių iš toli. Tačiau galbūt teks pasinervinti dėl vaikų išsišokimų, jų netikėtų problemų ar kt. Savaitgalį jums nesvetimi bus dvasiniai, religiniai dalykai, ezoterinės paslaptys. Galbūt lankysite sunkų ligonį, teiksite labdarą.


VANDENIS


Šią savaitę būsite kūrybingi, linkę kai ką keisti, reformuoti. Ne visos jūsų idėjos pasiteisintų, todėl neignoruokite kitų žmonių perspėjimų, patarimų. Galbūt teks mokėti uždelstus mokesčius, skolas. Regis, noriai dalinsitės kelionių įspūdžiais, arba tuo, ką naujo išmokote, sužinojote. Deja, sutarti su kai kuriais žmonėmis bus nelengva. Neprovokuokite priešiškumo, pasisaugokite traumų. Savaitgalio dienos pažadins prisiminimus apie senus bičiulius, gimines. Galbūt dėl to, kad su kažkuo iš jų susitiksite.


ŽUVYS


Ši savaitė gana aiškiai parodys, ką pirmiausia turite padaryti, o ką galite atidėti arba perleisti kitiems. Šis tas gali pavykti, jeigu norite užmegzti romantiškus ar bendradarbiavimo ryšius, užsitikrinti partnerių palaikymą. Visgi būkite atidūs sudarydami sandorius, nes pasitaikys nedorų žmonių. Nekonkretūs sutarčių punktai bus interpretuojami skirtingai. Savaitgalis žada pareigų, kurioms teks teikti pirmenybę, o savo poreikius kiek pastumti į šalį. Kita vertus, galite atsidurti dėmesio centre, gauti dovanų.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis