5 frazės, kurių savo partneriui sekso metu geriau nesakyti

Nors sako, kad vyrai myli akimis, o moterys ausimis, yra kai kas, ko jie mylėdamiesi nenorėtų nei matyti, nei girdėti.

Pastebėjau, kad su amžiumi vyrai man tampa vis atviresni. Džiaugiuosi, kad tiek daug naujo sužinau apie jų pasaulį, bet kirbina abejonės – ar tai reiškia, kad iš potencialios sekso partnerės vaidmens pereinu į psichologės, draugės ar netgi mamos?


Kad ir kaip ten būtų, jaučiu pareigą gauta informacija pasidalinti ir anaiptol nelaikau to vyrų paslapčių išdavyste. Juk kuo geriau žinosime, kaip su jai elgtis (nesielgti), tuo laimingesni bus jie patys. Šįkart pakalbėkime apie tai, ko vyrai sekso metu nenori girdėti.


1. „Tu viduje?“


Būna tokių situacijų, kai tu iš tikrųjų nejauti, ar jis jau yra viduje, ar dar tik prieangyje. Kartais tai gali nutikti, jei makštis yra pernelyg išsitampiusi, tarkim, po gimdymo, arba dėl ilgų preliudinių glamonių tapo tokia elastinga ir drėgna, kad nejaučia viduje atsidūrusio „svetimkūnio“.


Gerai jau, palikime šiuos paguodos paaiškinimus vyrams. Mes pačios puikiai žinome, kad taip dažniau nutinka, kai vyro penis yra labai mažas arba suglebęs. Ir klausimas „Tu viduje?“ tiesiai beda į šią problemą. Tokiais atvejais dažnai prisimenu Samantos iš „Sekso ir miesto“ pasakojimą apie vyrą, kurio penis buvo dydžio kaip trintukas. „Taip ir nesupratau, ar jis mane norėjo ištrinti, ar išdulkinti“, – guodėsi ji draugėms. Samanta su tuo vyriškiu galiausiai išsiskyrė, bet ko norėti iš tos sekso maniakės.


Kitos moterys atranda vyruose ir kitų vertybių. Jei jau taip pasirinkote, neverta kaskart vyro žeminti šiuo kvailu klausimu. Nes iš tiesų, koks jums skirtumas – ar jis viduje ar dar tik ruošiasi ten būti?


2. „Baigei?“


Toks klausimas užduodamas įvairiose situacijose ir gali reikšti daug ką. Pvz. „Keista, kad nepajutau tavo ejakuliacijos...“ arba „Patyrei orgazmą ir manęs nepalaukei?!“ O gal net: „Pagaliau baigei? Ačiū dievui, nes vos neužmigau.“ Faktas, kad visi šie atvejai yra stipriai žeidžiantys vyro savivertę.


Mes žinome, kad kartais išties negali pajusti vyro ejakuliacijos, ypač – jei mylitės su prezervatyvu. Bet jiems kažkodėl norisi tikėti, kad euforiją išgyvenai kartu su juo. Po ejakuliacijos jis jaučia, kaip jus suvienijo ši bendra patirtis, o po klausimo „Baigei?’ staiga paaiškėja, kad jo moteris tuo metu buvo kažkur kitur.


3. „Tu dar ilgai?“


Užsitęsęs lytinis aktas įspūdingai atrodo tik pornofilmuose, nors, tiesą sakant, ir juose kartais prailgsta. Kas iš mūsų nėra prasukinėjęs šių juostų pagreitintu būdu… Gyvenime tai vargina dar labiau. Vidutinė lytinio akto trukmė (neįskaitant įžanginių glamonių) yra 3-7 minutės. Vyrai kažkodėl mano, kad kuo ilgiau jie temps, tuo daugiau malonumo suteiks.


Aišku, jei jis prieš tai nepalepino jūsų kunilingu, per 3 minutes kažką gero patirti išties sunkoka, bet tai nereiškia, kad papildomos 20 minučių frikcijų situaciją pagerins. Per tą laiką visiškai dingsta lubrikacija ir mylėjimasis teikia ne malonumą, o diskomfortą. Frazė „Tu dar ilgai?“ paprastai būtent tai ir reiškia. Bet ji gali reikšti ir tai, kad norite patirti orgazmą kartu, dėl to norisi sužinoti, kokioje susijaudinimo fazėje dabar yra mylimasis. Tokiu atveju geriau ir kalbėti apie savo būseną, o jis jau pats susipras paskubėti.


4. „Tu pats geriausias!“


Skamba kaip didžiausias komplimentas, bet dauguma kalbintų vyrų kažkodėl juo nesižavėjo. Vieni tikino, kad tokia frazė liudija itin turtingą moters seksualinę patirtį („Įdomu, iš kiek geriausias? Geriausias šitame rajone ar visoje Lietuvoje? O gal net visame pasaulyje?“) Kiti jaučiasi it dalyvautų varžybose, kur kaskart stodami prie starto linijos turi stengtis nugalėti visus iki tol buvusius konkurentus. Todėl geriau šios būdvardžio nelaipsniuoti: ne „geresnis“, ne „geriausias“, o tiesiog: „Man buvo labai gera...“


5. „Nieko tokio, visiems pasitaiko...“


Taip dažniausiai guodžiame juos sutrikus erekcijai. Vis dėlto ne tik savo pergalėmis, bet ir nesėkmėmis vyrai nenori būti panašūs į kitus. Jiems kyla analogiški klausimai, kaip ir prieš tai aptartoje situacijoje. „Visiems? Iš kur žinai, kaip būna visiems? Kiek vyrų turėjai, kad gali daryti tokius apibendrinimus? Ir ką – visiems su tavimi nestovėjo?!“


Tai viena kebliausių situacijų. Apsimesti, kad nieko neįvyko, neįmanoma, o tinkamus žodžius rasti suku. Reikėtų suprasti, kad vyrai tokiu atveju gailesčio trokšta mažiausiai, todėl užuot guodus, geriau paklausti: „Turbūt esi pervargęs?“, „Na, ir kokie gi rūpesčiai spaudžia tavo smegenis?“ Tai padės nukreipti dėmesį nuo penio link galvos, parodys jūsų supratingumą, o jam suteiks progą išsikalbėti.


Kita vertus, toks posūkis neprasilenkia su tiesa – juk žinome, kad dauguma erekcijos sutrikimo priežasčių iš tiesų yra psichologinės, o ne fizinės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis