Horoskopas vasario mėnesiui – tai bus puikių galimybių ir perspektyvų metas

Svarbiausia antrą metų mėnesį nerizikuoti, kitaip bus galima daug ką prarasti.

2019 m. vasaris, kaip pranašauja astrologai, veikliems žmonėms bus puikių galimybių ir perspektyvų metas. Jie galės pasiekti aukštumų versle, sudaryti naudingų sutarčių, pradėti naujus projektus.


Svarbiausia antrą metų mėnesį nerizikuoti, kitaip bus galima daug ką prarasti – pinigus, artimus žmones, draugystę, meilę, sveikatą. Geriau pasikliauti likimu, nusiteikti, kad viskas bus gerai. Džiaugsmas ir optimizmas pritrauks malonių įvykių ir įdomių pažinčių.


Vasaris bus palankus naujų santykių pradžiai, kuo reikėtų pasinaudoti tiems, kurie iki šiol dar nesusirado savo antrosios pusės. Gera nuotaika bus energijos ir įkvėpimo šaltinis naujiems siekiams.


Vis dėlto per daug atsiduoti pramogoms ir linksmybėms šį mėnesį nepatartina. Apleisti darbai gali sukelti finansinių bėdų, iš kurių paskui bus sunku išsikapstyti. Stenkitės sukoncentruoti savo energiją į tai, kas svarbiausia.


Priimdami sprendimus pirmiausia vadovaukitės protu, o ne emocijomis, kad neprarastumėte savo gyvenimo kontrolės.


AVINAS 


2019 m. vasario mėnesį Avinui reikės susikoncentruoti į šeimines problemas, nes nuo atmosferos namuose priklausys visos kitos jo gyvenimo sferos. Sureguliavęs santykius su artimaisiais, jis galės imtis savo senų planų įgyvendinimo. Savo kelyje Avinas susidurs su kliūtimis, bet sugebės jas įveikti.


Antroji vasario pusė bus paženklinta meile ir romantika. Vieniši šio ženklo atstovai turės šansą susipažinti su nuostabia priešingos lyties būtybe, užsimezgęs romanas galės peraugti į rimtus santykius. O susituokusiam Avinui partneris pateiks tokią staigmeną, apie kokią jis net nesvajojo.


Vasario mėnesį Avinui patartina saugoti gerklę, nes bus didelė tikimybė peršalti ir susirgti angina. Liaudies priemonės nepadės pačiam išsigydyti, teks kreiptis į šeimos gydytoją. O savarankiškas gydymasis vaistais gali sukelti virškinimo problemų, todėl geriau nerizikuoti.


JAUTIS 


Jaučiui 2019 m. vasario mėnesį teks demonstruoti tvirtą charakterį, kitaip jis nieko nepasieks. Jeigu jis dirba kaip pavaldinys, tai turės parodyti iniciatyvą ir lojalumą. Veikiausiai vadovybė įvertins Jaučio profesionalumą ar net pasiūlys jam vadovauti nedideliam padaliniui.


Jeigu Jautis pats užima vadovaujantį postą, turi būti pasirengęs deryboms, nes teks pasirašyti rimtą perspektyvią sutartį. Svarbiausia būti atkakliam ir žengti bent žingsniu toliau į priekį už konkurentus.


Meilės fronte taip pat be kovos nieko nepasieks. Tam, kuris jau turi savo porą, teks iš naujo įrodinėti, kad myli. O vienišam Jaučiui gali tekti net panaudoti jėgą ir veržlumą, kad užkariautų mylimo žmogaus širdį.


Tokie emociniai krūviai gali neigiamai atsiliepti Jaučio nervų sistemai ir pakelti kraujospūdį. Jeigu kraujagyslių sistema ir širdis yra jo silpna vieta, geriau kreiptis į specialistą.


DVYNIAI 


Antrą 2019 m. mėnesį Dvyniai praleis džiugiai ir galės daugiau ilsėtis. Šio ženklo vyrai, turintys šeimą, pasijus dėmesio centre, tai glostys jų savimeilę, todėl jie gali ryžtis intrigai nuošalyje. Deja, toks žingsnis neigiamai atsilieps jų fizinei ir emocinei sveikatai.


Vieniši šio ženklo atstovai, priešingai, jaus būtinybę pabūti namuose – kurį laiką neatsakinės į skambučius ir draugų siunčiamas žinutes, atsisakys vakarėlių su bendradarbiais ir šeimos pietų, tačiau likimas vis tiek surengs jiems pasimatymą su simpatiška priešingos lyties atstove. Tai galės būti vaikystės draugė, kaimynė ar miela praeivė gatvėje.


Dailiosios lyties atstovės visą vasarį bus užsiėmusios maloniais rūpesčiais ir darbais, susijusiais su namais, nes šį mėnesį nusimato rimtos permainos šeimoje – kūdikio gimimas arba vestuvės, giminių viešnagė ar draugų apsilankymas.


VĖŽYS 


Vasaris Vėžiui bus vienas sėkmingiausių mėnesių per visus 2019-uosius. Vieniši šio ženklo atstovai galės netikėtomis aplinkybėmis susipažinti su įdomiu žmogumi, kuriam jie neliks abejingi. Ši nauja pažintis galės peraugti į ilgalaikę meilę.


Darbe taip pat viskas klostysis palankiai. Vadovai, matydami stropaus pavaldinio pastangas, pasistengs jį paskatinti. Vėžio santykiai su kolegomis bus kupini abipusio supratimo ir draugiškumo. Beje, būtent vakarėliai su bendradarbiais gali būti tam tikrų sveikatos sutrikimų priežastimi, todėl patartina nepersivalgyti ir nepiktnaudžiauti alkoholiniais gėrimais.


Vasario mėnesį Vėžiui rekomenduojama užsiimti sportu. Apsilankymai treniruoklių salėse padės ne tik pataisyti figūrą, bet ir pagerinti asmeninį gyvenimą. Vėžys turės progą užmegzti neįpareigojantį romaną ar draugystę su kitais sporto klubo lankytojais ar darbuotojais.


LIŪTAS 


Vasario pradžia Liūtui nebus labai gera. Jis gali patekti į keblią padėtį dėl stambaus pirkinio, kuriam neseniai ryžosi. Teks kreiptis pagalbos į draugus, kurie neatsisakys padėti, tačiau santykiai su jais šiek tiek atšals. Šis faktas labai nuliūdins jautrųjį Liūtą. Jam gali dėl to net prasidėti migrena ar širdies skausmai. Išspręsti užgriuvusias problemas Liūtui padės giminaičiai. Jie palaikys ir moraliai, ir materialiai.


Mėnesio viduryje padėtis taps normali, todėl Liūtas gali ryžtis avantiūrai, iš kurios gaus naudos ir per kurią susipažins su įdomiu priešingos lyties asmeniu. Prasidės audringas meilės romanas.


Kai kurie šio ženklo atstovai net pasiryš nutraukti senus partnerystės ryšius. Ir jiems net pavyks išsaugoti šiltus ir draugiškus santykius su buvusiu partneriu. Ateityje jie galės tapti net verslo partneriais.


MERGELĖ 


2019 m. vasaris Mergelei bus permainų mėnuo. Vieni šio ženklo atstovai pakeis darbą, kiti – gyvenamąją vietą, treti – antrąją pusę, ketvirti – verslo partnerį, o kai kurie praras senus draugus ir įsitaisys naujų. Tos permainos gali įvykti visai netikėtai. Bet kuriuo atveju Mergelė nebegyvens taip, kaip gyveno praėjusį mėnesį.


Spontaniški sprendimai Mergelei nėra būdingi. Ji yra konservatyvi ir sunkiai pakelia permainas, tačiau vasario mėnesį ją valdys likimas, todėl ji galės lengvai sutikti priimti kardinalius gyvenimo pokyčius.


Finansinėje sferoje padėtis taip pat bus chaotiška. Iš pradžių Mergelė gali patirti finansinių sunkumų, paskui užsidirbti padorią pinigų sumą, kurią sugebės išleisti iki mėnesio pabaigos.


SVARSTYKLĖS 


Vasario mėnesį Svarstyklėms nepavyks nei praturtėti, nei nuskursti, tačiau sujaukti savo finansinę padėtį jos sugebės. Svarstyklės užsimanys pradėti savo verslą, kuriam išleis visas santaupas, tačiau po kurio laiko supras, kad vis tiek nieko gero neišeis, ir mes šį užsiėmimą.


Praturtėti tokioje situacijoje joms gali padėti tik artimas žmogus, turintis verslininko gyslelę, kuris imtųsi vadybininko vaidmens ir padrąsintų nusivylusias Svarstykles. Tada jau mėnesio pabaigoje jos galėtų gauti pirmąjį pelną.


O meilės srityje Svarstyklėms niekas padėti negali. Joms teks pačioms aiškintis nesusipratimus su antrąja puse, stengtis užglaistyti nuoskaudas, net nustebinant partnerį dovanomis ir originaliomis staigmenomis. Svarstyklių pastangos nenueis veltui, meilė vėl įsižiebs su nauja jėga, bet emocionaliai Svarstyklės pasijus išsunktos. Dėl to gali tekti kreiptis net į psichologą. Kvalifikuoto specialisto konsultacijos padės ilgam laikui atgauti dvasinę pusiausvyrą.


SKORPIONAS 


Vasario mėnesį Skorpionas susimąstys apie savo gyvenimą, apie savo tikslus, ateitį. Jis nuspręs užsirašyti į kvalifikacijos kėlimo kursus arba apskritai pakeisti savo veiklos sritį. Tam, žinoma, prireiks nemažai pastangų ir energijos, tačiau šio ženklo atstovams sunkumai nebaisūs – dėl savo tikslo jie gali kalnus nuversti.


Mėnesio viduryje Skorpiono laukia nemalonumai darbe, kurie kils dėl aplinkinių pavydo. Kad neapsunkintų sau situacijos, patartina nesiginčyti su viršininkais, nesivelti į konfliktus su kolegomis. Taip pat ne viskas sklandu bus ir meilės fronte. Skorpionui patartina atlaidžiau žiūrėti į savo antrosios pusės trūkumus, kitaip nuolatiniai priekaištai ir kritika gali visai išardyti santykius.


Užtat sveikata Skorpionui šį mėnesį skųstis neteks. Jokių problemų nekils, net peršalimai ir gripo epidemijos jam negresia. Visą laiką jis jausis puikai ir žvaliai, tarytum vaikščiotų su apsauginiais šarvais.


ŠAULYS 


Šauliui vasario mėnesį patartina skirti daugiau dėmesio savo sveikatai – stengtis nepersivalgyti, neperšalti, nepervargti, kad nesusirgtų. Idealus variantas būtų mesti visus darbus ir išvykti paatostogauti kuo toliau nuo rūpesčių ir problemų, kurios šį mėnesį Šauliui kris ant galvos kaip iš gausybės rago.

Mėnesio viduryje jis galės gauti stambią pinigų sumą, kurią geriausia iškart investuoti į verslą arba nekilnojamąjį turtą.

Vasaris šio ženklo atstovams taps meilės ir romantikos mėnesiu. Tai galioja ir vienišiems, ir turintiems savo antrąją pusę. Galimos pažintys, flirtas, tarnybinis romanas, malonios ir netikėtos staigmenos iš mylimo žmogaus ir daug kitų, su tuo susijusių dalykų.


Tokia situacija smarkiai paglostys Šaulio savimeilę ir įkvėps jį tikriems žygdarbiams dėl meilės. Jis galės pakeisti savo darbą į geriau apmokamą, pradėti ar išplėsti savo verslą ar net emigruoti į kitą šalį. 


OŽIARAGIS 


2019 m. vasario mėnesį darbe užvirs kova dėl vadovaujančio posto. Ožiaragis turėtų joje dalyvauti ir parodyti save iš geriausios pusės, kad įtikintų vyresnybę, jog būtent jis yra idealus kandidatas į tokias pareigas.

Ožiaragiui, kuris pasižymi nepaprastu sugebėjimu atkakliai siekti tikslo, ryžtingumu ir nestandartiniu mąstymu, tikrai pavyks tai padaryti, todėl antroje mėnesio pusėje jo laukia didelės permainos. Jos gali paliesti ir asmeninį gyvenimą. Dailiosios lyties atstovėms, gimusioms po šiuo ženklu, teks daugiau laiko praleisti ne namuose, o tai gali sukelti kitų šeimos narių nepasitenkinimą.


Iki mėnesio pabaigos šeiminiai konfliktai išsispręs ir nurims, stabilizuosis ir finansinė padėtis, kuri pradžioje šiek tiek svyravo. Ožiaragiui patartina nepamiršti savo sveikatos. Vėlyvos vakarienės gali padaryti neigiamą poveikį ne tik figūrai, bet ir bendrai organizmo būklei.


VANDENIS


Paskutinis žiemos mėnuo Vandeniui bus apmąstymų ir rezultatų įvertinimo tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime metas. Didelė tikimybė, kad kažkuo Vandenis liks nepatenkintas ir gali pasiryžti drastiškoms permainoms, pavyzdžiui, pakeisti darbą ar išsiskirti su mylimu žmogumi ir pradėti viską nuo švaraus lapo. Tie šio ženklo atstovai, kurie nesiryš globalioms permainoms, vis tiek užsimanys kokių nors pokyčių. Jie gali pakeisti šukuoseną, plaukų spalvą, aprangos stilių ar net draugų ratą.


Finansinėje sferoje vasaris pateiks nemažai staigmenų. Galimas atlyginimo padidėjimas, premija ar artimo žmogaus piniginė dovana. Šiuos papildomus pinigus patartina išleisti atostogoms. Galima išvykti į šiltus kraštus ar paslidinėti kalnuose. Tik reikėtų saugoti savo sveikatą, nes gresia didelis traumos pavojus.

Nerekomenduojama persivalgyti ir piktnaudžiauti alkoholiniais gėrimais – bus galima taip smarkiai apsinuodyti, kad net teks kreiptis pagalbos į medikus.


ŽUVYS 


Vasario mėnesį Žuvims reikėtų daugiausia dėmesio skirti šeimai ir namų jaukumui, o rūpinimąsi biudžeto papildymu perkelti ant kito šeimos nario ar giminaičio pečių. Pastarasis puikiai susidoros su šia užduotimi.


Žuvys, kurios dar nesutiko savo antrosios pusės, 2019 m. vasario mėnesį gali leistis į kelionę, kur likimas jas suves su įdomiu priešingos lyties asmeniu. Užsimegs audringas romanas, kuris gali peraugti į didelę meilę.


Mėnesio pabaigoje Žuvims apie save primins senos ligos, todėl nepatartina ignoruoti organizmo siunčiamų signalų ir iškart kreiptis į šeimos gydytoją, kad sveikata smarkiau nepablogėtų.


Žuvims rekomenduojama peržiūrėti savo mitybą. Dažni eksperimentai ir dietos nieko gero neduos, o per didelis liesumas daugiau grožio nesuteiks.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis