Zodiako ženklai, kurie negali vienas kito pakęsti

Žvaigždės padeda surasti idealų partnerį ir apsaugo nuo to, kuris visiškai netinka.

Astrologai nurodo šešias poras, kurių santykiai iš anksto pasmerkti žlugti. Šių Zodiako ženklų charakteriai nesutampa. Blogiausia yra tai, kad žmonės iš pradžių būna apakinti aistros ir savo klaidingą pasirinkimą neretai suvokia per vėlai. Neapsigaukite!


AVINAS ir MERGELĖ


Avinas ir Mergelė – du visiškai skirtingi žmonės. Sugyventi ši pora nesugebės. Jie be perstojo konfliktuos ir išsiskirs kaip nesutaikomi priešai. Net stipriausia meilė negalės išgelbėti šių santykių.


LIŪTAS ir SKORPIONAS


Liūtas ir Skorpionas – stiprios asmenybės, kurios niekada nenusileis viena kitai. Šiuose santykiuose paprastai vyksta nuolatinė kova už lyderystę. Šioje kovoje nebus nugalėtojo. Svarbiausia, kad nei Liūtas, nei Skorpionas niekada nepripažįsta savo klaidų.


DVYNIAI ir OŽIARAGIS


Didžiausia šios poros problema yra ta, kad Ožiaragis yra gana ramus ir šeimyniškas tipas, o Dvyniai, atvirkščiai, mėgsta triukšmingus vakarėlius, nuotykius. Jie nesupranta vienas kito, todėl abiems tokiuose santykiuose bus labai nuobodu.


ŽUVYS ir VANDENIS


Šie partneriai nuolat reikš įvairiausias pretenzijas vienas kitam. Nesibaigiantys skandalai, įžeidinėjimai, nuoskaudos neleis porai sukurti ilgalaikių santykių.


VĖŽYS ir SVARSTYKLĖS


Tai – visiškai nesuderinami žmonės. Jie nesugebės suprasti vienas kito. Vėžys gyvens nuolatiniame strese, o Svarstyklės kels pavydo scenas. Šie Zodiako ženklai suteiks vienas kitam tik kančias.


JAUTIS ir ŠAULYS


Šie du užsispyrę ženklai visą laiką stengsis spausti ir menkinti savo partnerį. Tokia sąjunga iš anksto pasmerkta žlugti. Beje, santykių aiškinimasis užsitęs ilgai ir bus varginantis, nes nė vienas nenorės atsitraukti.


https://horoskopai.patarimupasaulis.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis