Šiandien įvykęs Mėnulio užtemimas: ką reikėtų padaryti, kad galėtumėte viską pradėti nuo pradžių

2019 m. sausio 21 d. įvyko visiškas Mėnulio užtemimas, kuris toks bus paskutinis iki 2022 metų.

Užtemimas vyko nuo 5:34 min. iki 8:13 val. Lietuvos laiku. Prasidėjus užtemimui, Žemės šešėlis ėmė dengti Mėnulį iš kairės, lyg atkąsdamas jo gabalą. Visiškas Mėnulio užtemimas vyko 6 :41 val. Lietuvos laiku ir truko maždaug valandą, skelbia NASA. Per užtemimą Mėnulis išliko matomas, bet jį uždengė raudonas šešėlis. Todėl toks mėnulio užtemimas dažnai yra vadinamas „kruvinuoju Mėnuliu“.


Europoje ir Afrikoje Mėnulio užtemimas prasidėjo prieš pat patekant Saulei. Tuo metu astronomijos mėgėjai Šiaurės ir Pietų Amerikoje jį galės stebėti vakare arba vidurnaktį.


Visiškas Mėnulio užtemimas įvyksta tik tada, kai Saulė, Žemė ir Mėnulis atsiduria tiksliai vienoje linijoje.

Astrologijoje Mėnulio užtemimas – tai eilinė Mėnulio pilnatis, kai Mėnulis yra opozicijoje su Saule, tik esanti šalia Karminių Mėnulio mazgų. Šiuo atveju Mėnulis Liūte opozicijoje Saulei Vandenyje šalia Šiaurinio karminio mėnulio mazgo Vėžyje.


Liūto/Vandenio ženkų ašis tradiciškai astrologijoje siejama su saviraiška, vaikais, pramogomis, kūrybine savirializacija, hobiu, laisve, draugyste, naujų idėjų generavimu, astrologija.


Toks užtemimas gali mus paskatinti nedelsiant imtis realizuoti gimusias naujas idėjas savo mėgiamoje veikloje, žengti kardinalų žingsnį atnaujinant savo santykius, pradėti savo gyvenimą iš naujo.


Šiaurinis karminis mėnulio mazgas, esantis Vėžyje, skatins mūsų dėmesį nukreipti į šeimos išsaugojimą ar jos sukūrimą, į savo vaikų, tėvų, gimtų namų, tėvynės globą.


Mėnulio užtemimo metu reikėtų atsikratyti visko, kas atgyveno, nebenaudojama – senu visokiu šlamštu, kuris kaupėsi metų metais. Taip pat reikėtų išmesti iš širdies visas senas nuoskaudas, prisiminimus iš praeities, kurie slegia ir neleidžia pradėt gyvenimo iš naujo.


Gerai būtų išsivalyti kompiuterį nuo nebenaudojamos informacijos, išsitrinti nereikalingus „draugus“ iš telefono, socialinių tinklų ir įvairių sarašų.


Tik išmetus, atsikračius visko, kas nebereikalingа ir atgyveno, į mūsų gyvenimą galės ateiti nauji žmonės, atsiras naujos aplinkybės ir galėsime viską pradėti nuo pradžių.


Tik nepamirškime, kad tokiu metu tampame labiau emocingi, į paviršių gali prasiveržti jausmai, kuriuos stengėmės paslėpti ar užgniaužti.


Viso užtemimo metu, kurio poveikį jausime dar apie dvi savaites, reikėtų stengtis vengti emocinių protrūkių, nesureikšminti išsakytų partnerio žodžių, būti atidiems savo vaikams ir vyrui, nesileisti į konfliktus ar santykių aiškinimąsi.


Tokiu laiku reikėtų būti ypatingai jautriems ir atidiems, saugoti tuos, kas mums yra brangūs ir mylimi, stengtis ieškoti kompromiso, nusileisti vienas kitam, neaštrinti iškilusių nesutarimų, nekirsti iš peties, o prieš kažką sakant ar darant reikėtų gerai pagalvoti.


Liaudies išmintis sako – „Devynis kartus pamatuok – dešimtą kirpk“.

Stenkimės būti ramūs, objektyvūs ir iš musės nedarykime dramblio ar iš adatos nepriskaldykime vežimo.


http://astrologijosmokykla.lt/

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis