Meilės horoskopas: ko Zodiako ženklams tikėtis 2019-aisiais

Gal vienišius ras antrą pusę, draugaujantieji iškels vestuves, o galbūt poros laukia pagausėjimas? Sužinokite!

AVINAS


Ateinančiais metais Avinas bus tiesiog paskendęs savo darbuose ir tai neliks nepastebėta. Įsipareigojusių Avinų antros pusės gali imti skųstis dėmesio trūkumu, todėl pasirūpinkite, kad kartu leidžiamas laikas būtų tikrai kokybiškas. Net ir trumputės atostogos gali daryti tikrus stebuklus, todėl suplanuokite romantišką kelionę arba išvyką (tam labiausiai tinka antroji metų pusė).


Jei tektų labai daug dirbti, bent vieną dieną per savaitę skirkite savo mylimam žmogui, pagaminkite pusryčius ar vakarienę, kartu nueikite į teatrą, pažiūrėkite filmą ir pan.. Atminkite, kad maži dalykai asmeniniams santykiams turi labai didelę įtaką, tad neapsiribokite vien tik darbu.


Jeigu vis dar nesate įsipareigoję, tikėtina, kad pamiršite apsižvalgyti aplink, todėl 2019 metais meilės srityje didelių permainų nebus. Tačiau priešingos lyties atstovai jumis tikrai domėsis, tad nepraleiskite savo progos!


JAUTIS


2019 metais Jaučiai galės tikėtis ne vien tik asmeninio tobulėjimo, bet taip pat ir santykių su aplinkiniais pagerėjimo. Rasti kompromisą bus paprasta kaip niekada anksčiau, todėl santykiai su partneriu ir artimaisiais bus tikrai darnūs ir keliantys daug teigiamų emocijų. Smulkių barnių galbūt ir nepavyks išvengti, tačiau tuomet, jei norėsite papriekaištauti, pagalvokite, ar tai tikrai būtina.


Kiaulės metais tikrai sulauksite savo antrosios pusės palaikymo, todėl atlikti tam tikrus darbus galėsite daug paprasčiau. Visgi nepamirškite ir patys palepinti savo mylimą žmogų – juk kartais reikia visai nedaug, kad tarp jūsų ir vėl įsipliekstų kibirkštis.


Vieniši Jaučiai turės nemažai galimybių užmegzti naujus santykius, tačiau ateinančiais metais tam nebus didelio noro. Žvaigždės pataria nepraleisti savo progos, tačiau taip pat nerekomenduojama į naujus santykius nerti stačia galva – tegul viskas vyksta palengva ir natūraliai.


DVYNIAI


2019 metais Dvyniams prognozuojami dideli pokyčiai meilės srityje. Vienišiems Dvyniams gegužės ir birželio mėnesiais žadami svarbūs įvykiai - tikėtina, kad šiuo metu sutiksite savo antrą pusę. Žvaigždės pataria kuo dažniau išeiti prasiblaškyti ir užsiimti mėgstama veikla, nes būtent tai padės susipažinti su savo bendraminčiais. Neskubėkite stačia galva nerti į naujus santykius – tegu viskas vyksta palengva ir natūraliai.


Įsipareigojusiems Dvyniams didelių pokyčių žvaigždės nežada, tačiau viskas gali priklausyti nuo jų pačių. Jei pajusite, kad santykiuose su partneriu įsivyravo rutina, raskite būdų, kaip būtų galima nustebinti savo antrą pusę. Suplanuokite savaitgalio kelionę. Jeigu yra galimybė, apsilankykite savo pirmosios pažinties vietoje, pasirūpinkite romantiška vakariene ar smagia iškyla. Kuo daugiau laisvo laiko praleisite kartu, tuo tvirtesnis bus jūsų tarpusavio ryšys. Be to, 2019 metai bus palankūs kurti ateities planus, planuoti gyvenimą kartu, vestuves, šeimos pagausėjimą ir kt.


VĖŽYS


Nors meilės srityje Vėžiai jau kurį laiką nepastebėjo jokių pokyčių, tačiau 2019 metais jų tikrai bus. Įsipareigoję Vėžiai gali tikėtis šeimos pagausėjimo ar oficialaus santykių įregistravimo, o vieniši Vėžiai gali sutikti savo antrąją pusę.

Žvaigždės žada, kad tinkamiausias metas naujoms pažintims bus rugpjūčio-rugsėjo mėnesiai, tad šiuo laikotarpiu kuo dažniau lankykitės įvairiuose renginiuose, neatsisakykite susitikimų su bičiuliais ir t.t. Jei planuosite vestuves, tam taip pat labiausiai tinka rugpjūtis ir rugsėjis, nes šiuo laikotarpiu įregistruota santuoka bus labai tvirta.


Nors ateinantys metai žada tikrai nemažai išbandymų, tačiau tik nuo jūsų priklausys, kaip juos įveiksite. Patartina kuo mažiau dėmesio skirti nereikšmingoms smulkmenoms ir susitelkti tik į tai, kas svarbiausia. Kuo mažiau bus bereikšmių kivirčų, tuo laimingesnė bus jūsų antroji pusė, o tai tikrai turės įtakos jūsų tarpusavio santykiams.


LIŪTAS


2019 metai Liūtui bus palankūs užmegzti nauja pažintis. Vieniši Liūtai turės daugybę progų įsipareigoti, tačiau svarbiausia neskubėti. Leiskite įvykiams tekėti savo vaga ir pasikliaukite savo intuicija. Atminkite, kad pirmas įspūdis gali būti labai klaidingas, tad neskubėkite „nurašyti“ sutiktų žmonių. Naujas pažintis galėsite užmegzti labai netikėtomis aplinkybėmis, o savo antrą pusę 2019 metais sutiksite tada, kai to mažiausiai tikėsitės. Žinoma, tai nereiškia, kad turite sėdėti namuose ir laukti netikėtumų – meilė aplankys tik tuos ženklo atstovus, kurie jos tikėsis, ir nevengs apsilankyti įvairiuose renginiuose bei pasibuvimuose draugų kompanijoje.


Įsipareigojusiems Liūtams žadami gana ramūs metai – nenumatoma nei krizių, nei pakylėjimų. Visgi viskas yra jūsų rankose – jei nuspręstumėte atnaujinti santuokos įžadus, 2019 metai tam labai tinkami. Jei planuosite romantišką kelionę, tam geriau rinkitės antrąją metų pusę.


MERGELĖ


2019 metais Mergelės galės džiaugtis darniais santykiais su antrąja puse ir besąlygišku mylimo žmogaus palaikymu. Įsipareigojusioms Mergelėms vertėtų pagalvoti, kaip būtų galima dažniau nustebinti savo antrą pusę – net ir trumpa išvyka dviese gali padėti užglaistyti ankstesnius nesutarimus ir dar labiau sutvirtinti tarpusavio ryšį.

2019 metai bus palankūs santykių perkėlimui į kitą lygmenį, apsigyvenimui kartu ar vestuvių planavimui, šeimos pagausėjimui. Taip pat verta pagalvoti apie santuokos įžadų atnaujinimą. Jei abejojate santykių ateitimi, 2019 metai bus palankūs juos nutraukti, tačiau jokiu būdu nedarykite skubotų sprendimų.


Vienišoms Mergelėms tikrai netrūks progų susipažinti su priešingos lyties atstovais, tad turėsite nemažai galimybių užmegzti naujus santykius. Nebijokite imtis iniciatyvos – jei susidomėsite žmogumi iš darbo aplinkos, raskite būdų, kaip galėtumėte parodyti dėmesį. Svarbiausia yra tai, kad veiktumėte ryžtingai, nes priešingu atveju galite praleisti savo progą.


SVARSTYKLĖS


2019 metai meilės srityje didelių pokyčių nežada, tačiau viskas yra jūsų rankose. Jei neseniai nutraukėte santykius, neskubėkite užmegzti naujų, kuo daugiau laiko skirkite sau. Jei jaučiate, kad jau esate pasirengę užmegzti naują draugystę, apsidairykite aplink – kažkas jumis jau kurį laiką domisi, todėl suteikite progą su jumis artimiau susipažinti. Vienas kitas pasimatymas dar tikrai nieko nereiškia, todėl nebijokite į rodomą dėmesį atsakyti tuo pačiu, o vėliau viskas klostysis taip, kaip jūs norėsite.


Įsipareigojusioms Svarstyklėms metai bus gana ramūs, tačiau tikrai palankūs santuokos įregistravimui ar šeimos pagausėjimo planavimui. Jei dar nesate tam pasirengę, atvirai pasikalbėkite su savo antrąja puse, išsakykite savo mintis, norus, pasidalinkite ateities vizijomis. Jei pasirodytų, kad jums – ne pakeliui, negaiškite savo laiko ir ryžkitės santykių nutraukimui. 2019 metai Svarstyklėms bus palankūs priimti ryžtingus sprendimus – tikėtina, kad nuspręsite teisingai.


SKORPIONAS


2019 metais Skorpionai bus tiesiog apsėsti darbo, tad vienišiems šio Zodiako ženklo atstovams didelių permainų tikėtis neverta. Vis dėlto, jeigu vieni jaučiatės blogai ir svajojate užmegzti naujus santykius, vertėtų dažniau išeiti iš biuro, ir apsidairyti aplink, dažniau dalyvauti draugų susibūrimuose. Taip pat žvaigždės žada didesnę tarnybinių romanų tikimybę, tad vienišam Skorpionui tai gali būti puiki proga. Skorpionams ateinančiais metas tikrai netrūks žavesio, todėl pasinaudokite tuo ir nebijokite imtis iniciatyvos.


Įsipareigojusių Skorpionų antrosios pusės gali skųstis dėmesio trūkumu ir tai visiškai suprantama. Jei norite išlaikyti darnius santykius šeimoje, stenkitės kuo rečiau dirbti viršvalandžius, dažniau dalinkitės darbais su kolegomis. Savaitgaliais taip pat daugiau laiko skirkite artimiesiems – juk kartais darbo našumas sumažėja vien dėl poilsio trūkumo. Taigi, pasistenkite, kad taip nenutiktų, dažniau išvykite į gamtą, nueikite į teatrą ar kiną.


ŠALULYS


2019 metais Šauliai gali tikėtis pokyčių meilės srityje. Vieniši Šauliai turės daugybę progų užmegzti naujas pažintis, kurios gali peraugti į gražią draugystę. Naujoms pažintims palankiausias laikotarpis nuo balandžio iki rugpjūčio – šiuo laikotarpiu patartina kuo daugiau laiko skirti mėgstamai veiklai, susitikimams su seniai matytais bičiuliais, bendravimui ir panašiai veiklai.


Įsipareigojusiems Šauliams taip pat žadami pokyčiai, tačiau viskas – tik į gerą. Jei planuosite vestuves, tam palankiausia rinktis balandžio-rugpjūčio mėnesius. Šiuo laikotarpiu taip pat palanku planuoti šeimos pagausėjimą.


Nors metų pradžioje gali atrodyti, kad santykiuose įsivyravo slegianti monotonija, tačiau viskas yra tikrai lengvai išsprendžiama. Neatsisakykite progų laiką leisti tik dviese, taip pat galite suplanuoti savaitgalio išvyką ar kelionę į išsvajotą šalį. Dažniau pastebėkite malonias smulkmenas ir stenkitės kuo mažiau priekaištauti savo antrajai pusei – tai padės išlaikyti darnius santykius.


OŽIARAGIS


Meilės srityje 2019 metais Ožiaragiams nežadama didelių pokyčių. Tikėtina, kad vieniši Ožiaragiai ateinančiais metais dar neturės progos rimtai įsipareigoti, tačiau tai bus puikūs metai geriau pažinti save ir juos supančius asmenis. Dažniau išeikite pasilinksminti, daugiau laiko skirkite savo draugams ir artimiesiems ir ateinančiais metais tikrai nesijausite vieniši.


Įsipareigojusiems Ožiaragiams vertėtų daugiau dėmesio skirti santykių puoselėjimui. Dažniau pasakykite savo antrajai pusei komplimentą, dažniau paklauskite kaip jam (jai) sakasi, ar tiesiog dažniau nusišypsokite.


Metų pradžioje žvaigždės žada santykių tvirtumo išbandymų, tačiau visa tai bus tik į naudą. Atminkite, kad ne darbas yra svarbiausia, o tai, kad jaustumėtės laimingi ir galėtumėte palaikyti darnius santykius šeimoje. Praėjusiais metais jūsų antrajai pusei labai trūko jūsų dėmesio, todėl dabar turėsite puikią progą visa tai ištaisyti. Kaip tai padarysite – tik jūsų vaizduotės reikalas, tačiau pasistenkite būti originalūs.


VANDENIS


2019 metais Vandeniai susipažins su įdomiais žmonėmis, užmegs ilgalaikes pažintis. Neįsipareigojusiems Vandeniams žvaigždės žada netikėtų pokyčių – labai didelė tikimybė, kad ateinančiais metais pavyks sutikti savo antrąją pusę. Draugai ir kolegos tiesiog degs noru supažindinti jus su savo bičiuliais – net ir tada, jei būsite nusiteikę gana skeptiškai, neatsisakykite, nes tai gali būti puiki proga sutikti sau skirtą žmogų.


Įsipareigojusiems Vandeniams didelių pokyčių nenumatoma. Jei planuojate vestuves, rekomenduojama šiek tiek palaukti, tačiau tuomet, jei ryšitės įteisinti savo partnerystę, tam bus palankiausias spalio mėnuo. Liepos-rugsėjo mėnesiais jūsų santykiai gali būti kiek įtempti, tačiau tai, kaip viskas klostysis toliau, priklausys tik nuo jūsų pačių. Pasistenkite savo antrajai pusei parodyti daugiau nuoširdaus dėmesio, priminkite apie savo jausmus. 2019-ieji bus palankūs santuokos įžadų atnaujinimui, tad galite pasinaudoti šia proga.


ŽUVYS


Neįsipareigojusioms Žuvims 2019 metai žada daug malonių staigmenų. Jūs nestokosite žavesio ir aplinkiniai tai tikrai pastebės. Metai bus palankūs užmegzti naujas pažintis, tačiau iš jų nebūtinai išsirutulios kas nors rimto. Mėgaukitės šiuo laikotarpiu – jis bus palankus bendravimui su priešingos lyties atstovais ir tai jums padės dar geriau pažinti save.


Įsipareigojusios Žuvys savo antrąją pusę įsimylės iš naujo ir visai nesvarbu, kiek metų jūs esate kartu. Tikėtina, kad kils idėjų nustebinti savo mylimą asmenį, suplanuoti romantišką kelionę ar išvyką. 2019 metais turėsite daugiau laiko, kurį galėsite praleisti su savo mylimuoju, todėl pagalvokite, ką smagaus galėtumėte kartu nuveikti.


Jei planuojate vestuves, spalis ir lapkritis tam bus palankiausi mėnesiai. Taip pat šis laikotarpis puikiai tiks santuokos įžadų atnaujinimui ar šeimos pagausėjimo planavimui.


https://horoskopai.patarimupasaulis.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis