Astrologė Lana Kukytė: svarbiausios 2019 metų gairės kiekvienam Zodiako ženklui

Žvaigždės pakiša mums įvairių uždavinių, tačiau ne jos lemia, kaip tuos uždavinius spręsime, prisiimsime atsakomybę patys ar bandysime ją perkelti kitiems ant pečių.

Kaip sako astrologė Lana Kutkytė, horoskopas yra tarsi žemėlapis, padedantis greičiau pasiekti trokštamą tikslą ir švengti nereikalingo blaškymosi bei tuščio energijos eikvojimo darant tai, kas tau šiame gyvenime neskirta. Ne visiems duota auginti vaikus, ne visiems – uždirbti milijoną. Todėl, užuot bandžius tapti tokiam kaip visi, reikėtų ieškoti savo individualaus kelio augti.


Pasak astrologės, žmonija šiuo metu labai patobulėjusi. Jai atsiveria vis gilesnės ezoterinės žinios, o ilgą laiką tik karalių privilegija buvusi astrologija tapo prieinama visiems.


Lana Kutkytė
Lana Kutkytė
Asmeninio albumo nuotr.Avinas. Šie metai bus vaisingi tiems Avinams, kurie yra aktyvūs, darbingi, drąsūs. Per aktyvų socialinį gyvenimą ir darbą ateis ypač svarbios pažintys ir plėtros galimybės. Šio ženklo atstovai išties galės pasijusti esantys sėkmės numylėtiniai.


Jautis. Tai rimtų, neišvengiamų pokyčių metai, ir tai Jaučiai supras jau metų pradžioje. Svarbu paleisti tai, kas jau atgyveno, ir drąsiai pasitikti būtinus pokyčius. Finansiškai vaisingi metai, ypač jei sieksite naujų uždarbio šaltinių.


Dvyniai. Dvyniai gali sulaukti puikių pasiūlymų tiek darbe, tiek ir asmeniniame gyvenime. Taigi svarbu bus prisitaikyti prie aplinkinių, bet neišduoti savo vertybių – rasti abiem pusėms palankius sprendimus. Jų raktas į sėkmę – partnerystė ir įsiklausymas.


Vėžys. Prieš žengiant pirmyn, teks atitaisyti senas klaidas ir peržiūrėti nueitą gyvenimo kelią. Šie metai skatins įvesti aiškią tvarką ir imtis ne tik jums, bet ir aplinkiniams prasmingos bei naudingos veiklos.


Liūtas. Tai pozityvių permainų ir augimo metai, galite tapti itin populiarūs. Vieniems tai gali būti stipraus įsimylėjimo, kitiems – reikšmingų projektų laikas. Pasitikėjimas savimi – viena reikalingiausių savybių šiemet.


Mergelė. Vertėtų sulėtinti tempą – keisis jūsų vidinis pasaulis, tad įsiklausykite į procesus ir neskubėkite veikti išoriniame pasaulyje. Geranoriškumas, žmogiškumas, altruizmas duos daugiau naudos nei karjerizmas ar veržlumas.


Svarstyklės. Bus svarbūs bendravimas, partnerystė ir tarpininkavimas, tačiau dauguma šio ženklo atstovų gali pastebėti, kad naujos pažintys arba paviršutiniškos, arba trumpalaikės. Jei norite, kad pasisektų, stenkitės neprisirišti prie žmonių, vietovių ar daiktų.


Skorpionas. Tai naujų galimybių, naujų uždarbio šaltinių paieškos metai. Teks daug dėmesio skirti materialiam pasauliui tvarkyti, daug dirbti ir užsitikrinti stabilią finansinę gerovę. Svarbu kaupti, o ne išlaidauti – tai atneš naudos ateityje.


Šaulys. Šauliai drąsiai gali būti tituluojami šių metų karaliais. Jie – tikri fortūnos numylėtiniai – greitai ir visapusiškai eis pirmyn. Tiesa, kai pergalingai kildami pasieks viršūnę, svarbu nepasiduoti puikybei ir arogancijai.


Ožiaragis. Šie metai – tarsi pasiruošimas naujam etapui. Teks baigti senus darbus ar santykius. Gyvenimas gali versti dažniau sustoti, tad neskubėkite veržtis į priekį. Ožiaragių žvaigždžių valanda – metų pabaigoje, tada jie visu greičiu pajudės pirmyn.


Vandenis. Darbe sulauksite pozityvių galimybių, bet nemažas ir apgaulių pavojus. Niūriausias laikas – iki gegužės, tačiau jį Vandeniai išgyvens be didesnių problemų, jei gebės laiku atsipeikėti ir atpažinti savo egoizmą. Daugiausia galimybių suteiks bendruomeninė veikla.


Žuvys. Svarbu užsibrėžti didelius tikslus ir neištaškyti energijos smulkmenoms. Geriausiai seksis rimtiems ir profesionaliems šio ženklo atstovams. Antroje metų pusėje stenkitės nepasiduoti norui pateisinti netinkamą savo elgesį ir neišduokite savo vertybių dėl vienadienių malonumų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis