Astrologinė prognozė balandžio 10-ajai: vardadieniai, horoskopas

Balandžio dešimtoji, antradienis - 100-oji metų diena (antroji 15-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 265 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Agna, Apolonijus, Hilda, Margarita, Mintautas, Mintautė, Palė, Polė, Polina.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.32, leidžiasi 20.10. Dienos ilgumas - 13.38.

Šiandien - trečioji Mėnulio delčios diena.

Saulė Avino ženkle.

************

Astrologinė prognozė balandžio 10-ajai, antradieniui

AVINAS. Šiandien kažkas gali jums padėti įsitvirtinti pasirinktoje veiklos sferoje arba surengti svarbų susitikimą. Deja, turtiniai reikalai gali kiek susikomplikuoti.

JAUTIS. Dalykiniai rūpesčiai reikalaus nemažai dėmesio, teks imtis konkrečių veiksmų, atsiskaityti už atliktus darbus. Pasistenkite apdairiai tvarkyti dokumentus. Malonių minčių sukels meilės peripetijos.

DVYNIAI. Gana produktyviai padirbėsite srityse, susijusiose su užsieniu, švietimu, kultūra, informacija. Kiek sunkiau seksis derinti finansinius interesus, derėtis ar ką nors dalintis, skaičiuoti. Ką nors įrodyti kitiems bus nelengva.

VĖŽYS. Meilės ar greito praturtėjimo pagunda ims stiprėti ir labai gali būti, kad pradėsite elgtis ne visiškai pagal taisykles ar moralinius principus, vertybes. Darbo reikaluose labai svarbu nepažeisti įstatymų.

LIŪTAS. Dėl su darbu susijusių problemų viskas atrodys sudėtingiau nei iš tiesų yra. Galbūt gausite laišką ar pranešimą apie numatomą vizitą, pokalbį. Kažkuo nustebins partneris. Dėl to žlugs kai kurios iliuzijos arba kaip tik jų gims.

MERGELĖ. Dieną galite išgirsti patarimų, kaip išplėsti veiklą, praturtėti. Galbūt nuskambės ir avantiūristiškas pasiūlymas. Galite sugadinti dalykinį įvaizdį, jeigu mėginsite išsisukti nuo įpareigojimo, atsakomybės.

SVARSTYKLĖS. Regis, bus per daug sumaišties, kad galėtumėte ką nors racionaliai sutvarkyti. Geras metas nebent kūrybiniams bandymams. Turbūt gausite pakvietimą į pobūvį, pasimatymą. Kažkas gali jums rimtai susukti galvą.

SKORPIONAS. Kažko reikalaudami, siekdami ar viešindami, nepersistenkite, jauskite atsakomybę. Galbūt jums teks bendrauti su žmonėmis, su kuriais sunku susikalbėti.

ŠAULYS. Veikla arba darbo paieškos pareikalaus iš jūsų energijos ir kantrybės. Tikėtina informacija, kuria sėkmingai pasinaudosite. Galite užmegzti draugystę arba iš pažįstamo asmens gauti neblogą pasiūlymą.

OŽIARAGIS. Ši diena bus nerami dėl jums rodomo reiklaus dėmesio ar kai kurių neįvykdytų įpareigojimų. Netikėtai galite pasielgti kažkaip neatsakingai, siekdami sau naudos, komforto ar malonumo.

VANDENIS. Sugebėsite suderinti sunkiai suderinamus dalykus. Galimas pranešimas iš toli ar iš aukštesnės institucijos. Tikriausiai bus mėginimų kažkaip manipuliuoti jumis arba taip elgtis mėginsite jūs patys.

ŽUVYS. Santykiai darbe arba asmeniniame gyvenime nėra visiškai geri. Arba jums taip atrodo ir dėl to jaučiatės neužtikrintai. Stenkitės atsikratyti negatyvaus požiūrio. Vakaras gali būti romantiškas, dovanojantis šaunius įspūdžius.

Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis