Trečiadienio horoskopas: Avinų laukia sėkmingas posūkis svarbiuose reikaluose, pildysis Svarstyklių meilės lūkesčiai

Gruodžio devynioliktoji, trečiadienis - 353-ioji metų diena (trečioji 51-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 12 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Gerdvilas, Darijus, Lėja, Rimantė.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 08.38, leidžiasi 15.53. Dienos ilgumas - 07.15.


Šiandien - penktoji Mėnulio priešpilnio diena.


Saulė Šaulio ženkle.


***************


Astrologinė prognozė gruodžio 19-ajai, trečiadieniui


AVINAS. Įmanomas sėkmingas posūkis reikaluose, kurie šiuo metu yra jums ypač aktualūs. Gali papilnėti piniginė, pasipildyti gerbėjų sąrašas ar kt. Nevenkite taikytis prie naujovių, o gal ir surizikuoti dėl tolimesnės pažangos.


JAUTIS. Nuo pat ryto provokuosite mylimą žmogų, partnerį atkreipti į jus dėmesį, parodyti jausmus. Derėtų atsižvelgti į situaciją ir netrukdyti, kai dominantis asmuo yra užsiėmęs, skuba ir t. t. Apskritai diena bus gera, jei patys neskleisite negatyvių emocijų.


DVYNIAI. Išgirsite intriguojamų užuominų, pažadų. Galbūt girdėsite ir matysite tai, ko iš tikrųjų nėra. Beje, šiandien kai kurios jūsų fantazijos turėtų pildytis, o keisti gandai ar nuojautos gali pasitvirtinti.


VĖŽYS. Būsite entuziastingi ir linkę bendrauti. Malonių emocijų suteiks draugystės ir meilės ryšiai. Verta planuoti šventinius renginius, savo veiklos ar asmeninio gyvenimo permainas.


LIŪTAS. Jus gali nudžiuginti mokslinių tyrimų, publikacijų, egzaminų geri įvertinimai, reklaminių ar kūrybinių projektų sėkmė ir pan. Tikėtinos geros naujienos iš toli esančių draugų, pažįstamų. Lydės malonus jaudulys, jei ruošiatės kelionei, renginiui.


MERGELĖ. Tai gali būti aktyvi, įvykių kupina diena. Galbūt teks bendrauti su įtakingais veikėjais, žiniasklaida arba su publika. Galite sulaukti malonių pasiūlymų, komplimentų.


SVARSTYKLĖS. Būsite godūs pinigams arba meilei, tikriausiai, gerąja prasme, nes tai padės jums palankiai susiderėti dėl atlygio už paslaugą, tarpininkavimą ir kt. Meilės bei seksualiniai lūkesčiai turėtų išsipildyti.


SKORPIONAS. Šiandien aktyviai bendrausite, drumsite aplinkinių ramybę, skatinsite juos vienaip ar kitaip į jus reaguoti. Regis, savo pasieksite. Jūsų pasiūlymai, troškimai neliks be atsako.


OŽIARAGIS. Neblogų idėjų gali kilti, jeigu ruošiatės įsigyti naujus baldus, keisti įvaizdį ar pirkti šventines dovanas vaikams. Ne pro šalį įsiklausyti į specialistų rekomendacijas. Meilės pagundos persekios netgi darbe.


ŠAULYS. Jums puikiai seksis padirbėti, ypač pedagoginį, protinį, kūrybinį darbą. Puošti savo aplinką, namus taip pat labai patiks ir seksis. Regis, kiek pasikeis požiūris į mylimą asmenį, vaikus, augintinius - tapsite atlaidesni, šiltesni.


VANDENIS. Jeigu iš ryto dėl smulkmenų sugebėsite nesuirzti, visa diena turėtų būti nebloga. Jums seksis šventėms ruošti namus, organizuoti renginius, kurti originalius sveikinimus.


ŽUVYS. Šiandien nesėdėsite sudėję rankų ir visokiais būdais stengsitės atkreipti į save dėmesį bei išpešti naudos. Jūsų pastangos išties duos gerus rezultatus. Galimas ir romantiškas nuotykis arba pramoga su bendraminčiais, kolegomis.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis